نمایش صفحه ی گوشی در مانیتور کامپیوتر بدون root

در این مطلب به آموزش “نمایش صفحه ی گوشی در کامپیوتر ” می پردازیم.  نمایش صفحه ی گوشی در کامپیوتر بیشتر بدرد برنامه نویسان اندرویدی میخورد یا آنهایی که میخواهند صفحه نمایشِ بزرگ تری از گوشی خود داشته باشند. شما را به خواندن آمورش ” نمایش صفحه ی گوشی در کامپیوتر” از  سایت ساعت ۷ دعوت میکنیم.

بعضی مواقع دوست دارید اسکرین کوچک گوشیتان را بر روی مانیتور داشته باشید تا با کامپیوتر کارهایتان را انجام دهید در این مقاله روش های انجام اینکار را می آموزید.

نمایش صفحه ی گوشی در کامپیوتر

ابزار لازم برای اینکار نرم افزار وایسور است به آدرس سایت رفته نرم افزار را رایگان دانلود کنید و در کامپیوترتان آن را نصب کنید و یا افزونه آن را  بر روی گوگل کروم نصب کنید. مرحله ی بعد به یک کابل USB برای وصل کردن گوشی به کامپیوتر احتیاج داریم. و باید USB debugging گوشیتان را بعد از اتصال به کامپیوتر فعال کنید.

آپشن USB debugging کاربردهای زیادی دارد مثلا بعد از روشن کردن آن میتوانید از اینترنت گوشیتان نیز در کامپیوتر استفاده بکنید.
اگر این آپشن برایتان فعال نیست ؛ برای فعال سازی USB debugging به روش زیر عمل کنید:
۱.به setting و بعد به about phone بروید.
۲. در آنجا هفت مرتبه builder number را بزنید.
۳.به setting برگردید و developer options را باز کنید.
۴.به پایین بروید و USB debugging را فعال کنید.

حال به کامپیوتر رفته و نرم افزار وایسور را که نصب کردید باز کنید و اگر تمام مراحل بالا را به درستی انجام داده باشید با زدن بر روی Find Devices شما می توانید گوشیتان را پیدا کرده و صفحه آن را در کامپیوتر داشته باشید.

نمایش صفحه ی گوشی در کامپیوتر

خوب حال می خواهیم “نمایش صفحه ی گوشی در کامپیوتر” را بدون USB یاد بگیریم:

-روش دیگری که میتوان این کار را انجام داد آن هم‌بدون احتیاج به کابل usb استفاده از نرم افزار Allcast بر روی کامپیوتر و screen recording and mirror در گوشی و وصل کردن هم گوشی و هم کامپیوتر به یک خط Wi-Fi است.

اول باید نرم افزار Allcast را روی گوگل کروم خود نصب کنید. (از اینجا بگیرید.)

بعد باید نرم افزار screen recording and mirror را بر روی گوشیتان نصب کنید. (از اینجا بگیرید)
مطمئن باشید که هم کامپیوتر هم گوشیتان به یک خط Wi-Fi متصل باشند.

هر دو نرم افزار را هم زمان باز کنید و از درون نرم افزار داخل گوشی به بخش Network Device رفته و نرم افزار را به کامپیوترتان متصل کنید. حال میتوانید صفحه گوشیتان را در داخل کامپیوتر مشاهده کنید.

امیدوارم از آموزش “نمایش صفحه ی گوشی در مانیتور کامپیوتر ” استفاده برده باشید تا بعد.

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

مشترک شدن در این بحث
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اسکرول به بالا