تا به حال شده به دنبال app ی باشید که بتوانید با آن به راحتی خرج و درآمدهای روزانه،ماهانه و حتی سالانه تان را مدیریت بکنید ؟ در این پست  با ساعت 7 به معرفی یکی از بهترین اپ ها در زمینه ی مدیریت پولتان می پردازیم.

money manager یک app (اپلیکشین)در زمینه ی مدیریت پول است که کارتان را خیلی راحت خواهد کرد با دارا بودن پنل کاربری بسیار ساده شما میتوانید تا بینهایت عنوان دلخواه برای خرج کردهای خود داشته باشید و همچنین میتوانید خرجهای روزانه،هفتگی،ماههانه و سالانه خود را نیز به صورت نمودار مشاهده بکنید . 
همچنین شما میتوانید با اضافه کردن درامد که خود آن هم موضوعات متنوعی دارد و کاملا میتواند شخصی سازی شود، میزان درامد خود و خرج کردتان را با هم مقایسه کنید. این اپ با امتیاز ۴.۸ در گوگل اپ نشان میدهد رضایت کامل استفاده کننده هایش را به خود اختصاص داده است.
این اپ را بدون هیچ گونه تبلیغات مزاحم و کاملا رایگان میتوانید از گوگل استور در اینجا یا اپل استور از اینجا دانلود کنید .
از این اپ میتوان به عنوان یکی از بهترین اپ های مدیریت پول که کاملا رایگان و بدون تبلیغ است نام برد . شما میتوانید با وارد کردن اکانت گوگل یا فیس بوک خود کاملا خرج کرد و در امد خود را برای همیشه و با خیال راحت ذخیره کنید تا در صورت تعویض گوشی خود، با خیال راحت امار خرج و درامد خود را بر گردانید.

دانلود از گوگل استور 

دانلود اپل استور

Money Manager Expense & Budget

images

چکیده

نکات منفی

نکات مثبت

کاملا رایگان – بدون هیچ گونه تبلیغات -منوهای کاربری بسیار ساده -توانایی وصل شدن به اکانت گوگل و فیس بوک

نمره نهایی (بسیار عالی)

این اپ مدیریت مالی شما را بسیار راحت می کند.  با این برنامه میتوانید گزارش مالی خود را لحظه به لحظه ثبت کنید و میتوانید به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه گزارشات را دنبال کرده و دیگر مشکلی از بابت مدیریت پول خود نداشته باشید. این نرم افزار بهترین نمونه ی رایگان مدیریت پول است بدون دارا بدون کوچکترین مشکلی…

مشترک شدن در این بحث
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اسکرول به بالا