معرفی سریال مندلورین فصل دوم {تاریخ انتشار ، بازیگران ، تریلر و…}

در این پست نگاهی به فصل جدید سریال مندلورین می‌اندازیم تا اطلاعات جدیدتری از این سریال محبوب بدست آورید. در ادامه با تاریخ انتشار ، خلاصه داستان ، تریلر ، بازیگران این سریال آشنا خواهید شد با معرفی سریال مندلورین فصل دوم همراه ما در سایت ساعت هفت باشید.

کمی در مورد فصل اول سریال مندلورین

ماندِلورین ها گروهی در دنیای جنگ ستارگان هستند که در سیاره‌ی ماندالور ساکن بودند. آنها در حقیقت جایزه بگیران دنیای جنگ ستارگان محسوب می‌شوند. آنها به ازای انجام ماموریت پول و یا آلیاژ های نادر دریافت می‌کنند. اما اکنون چند سالی است که The Empire متلاشی شده و ماندِلورین‌ها نیز دیگر قدرت سابق خود را ندارند و در زیرِ زمین مخفی شده‌اند و ماموریت‌های کوچکی انجام می‌دهند. اکنون قدرت دست گروهی جدید به نام New Republic است. داستان در دل کهکشان‌های دور و در مورد یک جایزه بگیر تنها و ماجراجوست… (ادامه)

بررسی فصل دوم سریال The Mandalorian / فصلی تکرارنشدنی

معرفی شخصیتهای اصلی سریال The Mandalorian

بررسی سریال مندلورین فصل اول

معرفی سریال مندلورین فصل دوم {تاریخ انتشار ، داستان ، تریلر و...}

تاریخ انتشار فصل دوم سریال مندلورین / Mandalorian

سریال مندلورین / The Mandalorian سال ۲۰۱۹ با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری توانست یک سریال خوش ساخت را خلق کند و به یک موفقیت نسبی برای شبکه تازه دیزنی پلاس دست یابد و خیلی زود توانست علاقه‌مندان زیادی را به سمت خود جلب کند‌. سریال حتی کسانی که علاقه‌ای به سری جنگ ستارگان هم نداشتند را نیز، به سمت خود کشاند و توانست یک شروع طوفانی را رقم بزند. فصل دوم سریال چند وقتی است که معرفی شده و قرار است در تاریخ ۳۰ اکتبر ۲۰۲۰ (9 آبان 99) در هشت قسمت به صورت هفتگی منتشر شود.

داستان فصل دوم درست بعد از اتفاقات پایانی فصل اول ادامه پیدا می‌کند. جایی که ماندو برای نجات Baby Yoda دست به کار می‌شود. در این فصل ماندو و یودا و همراهانشان در ماجراجویی‌های تازه‌ای در دل کهکشان قدم خواهند گذاشت. آنها باید با باقی مانده ارتش امپراطوری مقابله کنند. در فصل دوم حضور دشمنان و به قولی شخصیت‌های منفی قدرتمندتر باعث ایجاد تنشِ بیشتر و افزایش جذابیت سریال خواهد شد‌ و باید انتظار اتفاقات عمیق‌تر و شخصیت‌های کاملا جدید در سریال باشیم.

مهمترین شخصیت‌ها و بازیگران سریال مندلورین فصل دوم

معرفی سریال مندلورین فصل دوم {Din-Djarin}

ماندو یا Din Djarin با بازی پدرو پاسکال (Pedro Pascal): ماندو یک جایزه بگیر است که با برخورد با شخصیت The Child در فصل اول زندگیش دچار تحول می‌شود. پدرو پاسکال را بیشتر برای بازی در فصل چهارم سریال گیم آف ترون و همینطور سریال نارکوس می‌شناسیم. او در سریال مندلورین هیچ گاه چهره‌اش را تا به حال نشان نداده است اما بازی و صدای او زیر ماسک کاملا به این شخصیت روح خاصی داده است.

معرفی سریال مندلورین فصل دوم {تاریخ انتشار ، داستان ، تریلر و...}

کودک یا Baby Yoda: او عضو همان گونه‌ایست که شخصیت “یودا” به عنوان یکی از قدرتمندترین جدای‌های دوران در آن متولد شده است. او در سن 50 سالگی و دوران کودکی خود به سر می برد و شخصیت شیرین و بامزه‌ای در سریال دارد. او قدرتهای عجیبی دارد و افراد زیادی برای بدست آوردن او در تقلا هستند اما ماندو  هیچگاه او را از خود جدا نمی کند.

معرفی سریال مندلورین فصل دوم {Moff Gideon}

شخصیت Moff Gideon با بازی Giancarlo Esposito: اولین بار نیست که “جانکارلو اسپوزیتو” را به عنوان یک شرور قدرتمند و دوست داشتنی می‌بینیم. در سال‌های گذشته حضور او در بریکینگ بد (بررسی سریال بریکینگ بد) برای او جایزه امی را در پی داشت و بعد از آن برای “بهتره با ساول تماس بگیری” (بررسی سریال بهتره با ساول تماس بگیری) نیز نامزد امی 2020 (نامزدهای کامل امی 2020) شده است و در نقش گاس فرینگ یکی از به یاد ماندنی‌ترین نقش‌های دوره هنری‌اش را رقم زده است. جدیدا هم حضور در نسخه جدید بازی Far Cry به عنوان یک شرور جدید او را بیشتر سر زبان ها انداخته است. او در مندلورین نقش یک شخصیت منفی جدید را ایفا خواهد کرد.

معرفی سریال مندلورین فصل دوم {Greef-Karga}

شخصیت Greef Karga  با بازی Carl Weathers: قاضی سابق و رهبر فعلی گروه جایزه بگیران (bounty hunter) که در موارد مختلف در فصل اول با ماندو و کودک برخورد داشت. او در فصل دوم نیز حضور دارد. او را بیشتر در نقش Apollo در سری فیلم‌های راکی می شناسیم.

معرفی سریال مندلورین فصل دوم {Cara-Dune}

شخصیت Cara Dune با بازی Gina Carano: او یکی از همراهان ماندو در فصل اول سریال محسوب می‌شود و در فصل دوم نیز حضور پررنگ دارد. او قبل از این سریال بیش از اینکه به عنوان یک بازیگر معروف باشد بیشتر به عنوان یک ورزشکار شناخته شده بود. او را از نقش Riley در سریع و خشن ۶  (رتبه بندی سری فیلم های سریع و خشن) به یاد داریم…

معرفی سریال مندلورین فصل دوم {Bo-katan}

شخصیت Bo katan: شخصیتی از انیمیشن استار وار (Star Wars: The Clone Wars) که قرار است در فصل دوم سریال مندلورین حضور داشته باشد.

معرفی سریال مندلورین فصل دوم {Rosario Dawson}

شخصیت Rosario Dawson با بازی Ahsoka Tano: اگر شما هم از علاقه‌مندان به انیمیشن‌های سری استار وار (Star Wars: The Clone Wars) باشید او را می‌شناسید. در فصل دوم سریال مندلورین منتظر حضور او به عنوان یک شخصیت جدید باشید.

معرفی سریال مندلورین فصل دوم {Timothy-Olyphant}

شخصیت Cobb Vanth  با بازی Timothy Olyphant: او در نقش کاب وانث به عنوان برده سابق که اکنون زره ماندلورین Boba Fett را بدست آورده ایفای نقش می‌کند.

معرفی سریال مندلورین فصل دوم {تاریخ انتشار ، داستان ، تریلر و...} معرفی سریال مندلورین فصل دوم {تاریخ انتشار ، داستان ، تریلر و...} معرفی سریال مندلورین فصل دوم {تاریخ انتشار ، داستان ، تریلر و...} معرفی سریال مندلورین فصل دوم {تاریخ انتشار ، داستان ، تریلر و...} معرفی سریال مندلورین فصل دوم {تاریخ انتشار ، داستان ، تریلر و...} معرفی سریال مندلورین فصل دوم {تاریخ انتشار ، داستان ، تریلر و...}

اولین تریلر فصل دوم سریال مندلورین


امیدواریم از مطلب  ” معرفی سریال مندلورین فصل دوم {تاریخ انتشار ، بازیگران ، تریلر و…} ” لذت برده باشید تا بعد…

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

آخرین بررسی‌های اختصاصی

عناوین مهم آینده

مقالات اختصاصی

آخرین مطالب بخش آموزشی

مشترک شدن در این بحث
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن تمام نظرات