بلاخره بعد از سالها انتظار بازی Diablo 4 دیروز در Blizzcon 2019 معرفی و ویدئوی سینمایی و گیم پلی بازی به منتشر شد. با سایت ساعت 7 همراه بشوید با اولین نگاه به بازی Diablo 4 همراه باشید.

بازی دیابلو 4 معرفی شد

با وجود اعتراضاتی که نسبت به نسخه ی قبل بازی وجود داشت. Blizzard تصمیم گرفته بازی بیشتر به سمت تاریک شدن پیش ببرد. مناطق متنوعی در بازی دیده شده است مانند منطقه ی Scosglen که یک منطقه ی جنگلی و تاریک محسوب می شود. محیط بازی نسبت به سری قبل بسیار بزرگ تر و زیبا تر شده است و می توانید جزئیات بیشتری را در دل بازی ببینید. محیط و اتمسفر بازی بیشتر به سمت بازی دیابلو 2 سوق داده شده است و بسیار تاریک شده است. محیطهای ویران و مرده بیش از پیش در مناطق مختلف بازی دیده میشود و داستان هایی که در دل این مناطق منتظر شما هستند.

مسلما محیط های بزرگ و متنوع و کاملا تصادفی در کنار کلاس های جذاب باز می تواند علاقه مندان به این بازی را راضی نگهدارد چیزی که در دیابلوی 3 کمتر حس می شد و بازی بعد از چند وقت به صورت کل تکراری بود. تا کنون سه کلاس sorceress ، Barbarian و Druid  در بازی تاکید شده است. Barbarian  در سری قبل بازی نیز حضور داشت و با استفاده از سلاح هایی که با سرعت بالا به حرکت در می آورد شیاطین را از بین می برد. sorceress در حقیقت با استفاده از المان های آتش ، یخ و نور به مقابله با دشمنان می پردازد.Druid نیز بازگشته است و او میتواند خود را به حیوانات مختلف تبدیل کرده و یا حیواناتی را summon  کند.

بازی در زمانی نامشخص برای پلتفورم های PC – Xbox one – PS4 (و یا شاید برای پلتفورم های نسل بعدی) منتشر می شود.

با  انتشار و جمع آوری اطلاعات جدید بیشتر بازی دیابلوی 4 به انتشار پیش نمایش کامل بازی به زودی در سایت ساعت 7 می پردازیم.

تریلر گیم پلی بازی دیابلو 4 با زیرنویس فارسی(انحصاری)

تریلر سینمایی بازی دیابلو 4 با زیرنویس فارسی(انحصاری)

جدیدترین بررسی ها

مقالات به روز شده

بهترین‌های دنیای سرگرمی

برچسب‌های برتر

مشترک شدن در این بحث
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اسکرول به بالا