راهنمای کامل بازی ELDEN RING

در این مطلب قصد داریم تا شما را بیشتر با دنیای شگفت انگیز Elden Ring آشنا کنیم. در اینجا شما با راهنمای اولیه جهت آشنایی بیشتر با دنیای بازی، راهنمای اولیه کلاس‌های بازی، اسرار مخفی بخش‌های مختلف بازی، محل آیتم‌های مهم بازی، داستان‌های پشت پرده بخش‌های مختلف، معرفی شخصیت‌های بازی، راهنمایی چگونگی ساخت کاراکتر‌های مختلف، ویدیوهای اختصاصی در مورد بازی و بسیاری از دیگر نکات آشنا خواهید شد. این مطلب فعلا در ابتدای راه قرار دارد و به مرور و با مقالات جامع‌ و کاربردی‌ به روز خواهد شد. با سایت ساعت هفت با راهنمای کامل بازی ELDEN RING در خدمت شما هستیم.

انتشار اولیه: ۱۰ اسفند ۱۴۰۰

به روز رسانی: ۲ آذر ۱۴۰۱ (مشکل به روز نشدن مطلب برطرف شد) (به روز رسانی‌های بیشتر به زودی)

راهنمایی محبوب‌ترین بازی‌ها

جدیدترین راهنمایی‌ها:

راهنمای بازی A Plague Tale: Requiem (۴۵ درصد کامل) 

راهنمای کامل بازی GTA V (۴۰ درصد کامل)

…راهنمایی‌های کامل شده… 

راهنمای بازی A Plague Tale: Requiem (کامل+ محل تمام آیتم‌ها و تمام اسرار بازی) (به روز شده: ۹ آذر ۱۴۰۱) (ویدیوی اختصاصی)

راهنمای تمام مراحل بازی Gotham Knights (مراحل اصلی و فرعی کامل) (به روز شده: ۶ آذر ۱۴۰۱) 

راهنمای بازی Resident evil 2 (سناریوی A و B کلیر کامل)  (به روز شده: ۲۹ مهر ۱۴۰۱) 

راهنمای کامل بازی Horizon Forbidden West (مراحل اصلی و فرعی کامل) (به روز شده: ۳۰ شهریور ۱۴۰۱) 

راهنمای کامل بازی ELDEN RING (مراحل اصلی و مراحل فرعی مهم کامل) (به روز شده: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱) (ویدیوی اختصاصی)

راهنمای کامل تمام مراحل بازی Assassin’s Creed Valhalla (راهنمای مراحل اصلی کامل+ محل تمام آيتم‌های مهم) (به روز شده: ۱۲ خرداد ۱۴۰۱)

راهنمای کامل مراحل بازی GTA San Andreas Definitive Edition (تمام مراحل کامل+ نکات مهم صد در صد کردن)

راهنمای قدم به قدم بازی God of War (مراحل اصلی و فرعی کامل)

راهنمای کامل تمام مراحل بازی The Witcher 3: Wild Hunt (تمام مراحل اصلی و فرعی و پک‌ها کامل)

راهنمای کامل تمام مراحل بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ (مراحل اصلی کامل و مراحل فرعیِ مهم)

راهنمای کامل تمام مراحل بازی Red Dead Redemption 2 (کامل+نکات مهم برای صددرصد کردن)

راهنمای بازی twelve minutes (کامل)

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil Village (کامل+ محل تمام آیتم‌ها)

راهنمای قدم به قدم بازی The Medium (کامل)

راهنمای بازی Resident evil 3 (کامل)

راهنمای بازی مافیا یک ریمیک (کامل)

“مطالب انحصاری ما در مورد دنیای سولز”

هفت Boss خاطره‌انگیز از بازی‌های شرکت From Software (جدید)

داستان بازی ارواح شیاطین (Demons Souls) (مقدمه)

داستان بازی Dark Souls / عصر آتش (آشنایی با شخصیت‌ها و ‌سرزمین‌های دارک سولز1)

داستان بازی Dark Souls 2 | آشنایی با داستان و شخصیت‌ها و سرزمین‌های دارک سولز 2

داستان بازی Dark Souls 3

معرفی شخصیت های مرتبط با بازی Dark Souls 3

معرفی سرزمین های مرتبط با بازی Dark Souls 3

مفاهیم داستانی، معرفی شخصیت ها و مناطق بازی Bloodborne (قسمت اول) 

داستان بازی Bloodborne / سیر تاریخی وقایع و پایان بندی های بازی (قسمت دوم) 

عناوین مطلب نمایش عناوین

داستان بازی ELDEN RING (کامل)

(این داستان کامل بازی است و شامل اسپویل می‌باشد)

داستان کامل بازی ELDEN RING (فهرست مطلب)

داستان اولیه

قبل از شروع راهنمایی بهتر است کمی بیشتر با دنیای شگفت انگیز ELDEN RING آشنا شوید‌.

نقد و بررسی بازی Elden Ring

سرزمین The Lands Between بواسطه Elden Ring و بوسیله درخت Erdtree برکت یافته بود. این برکت چیزی بود که در میان مردم توسط نور یا هاله طلایی که به طور خاص در چشم آنها مشخص بود، نمایان می‌شد. با این حال، بعد از مدتی، برخی از افراد این لطف را از دست دادند و نور در چشمان آنها کمرنگ شد و این‌ها همانهایی هستند که به لکه دار یا Tarnished معروف شدند. پس آنها فضل خود را از دست دادند و تبعید شدند.

در حقیقت این به مدت‌ها قبل از زمان بازی بازمی‌گردد و اکنون بعد از سال‌ها Elden Ring در واقعه‌ای مرموز از بین رفته و تمام Tarnishedها که در سرزمین‌های دیگر بودند به سرزمین The Lands Between فراخوانده می‌شوند. شما در نقش یکی از این Tarnishedها ایفای نقش می‌کنید که پس از سال‌ها تبعید به سرزمین The Lands Between بازگشته‌اید تا Elden Ring را احیا کنید و تبدیل به Elden Lord شوید…

برای اطلاعات بیشتر دو مطلب زیر را در اینباره مطالعه کنید.

نقد و بررسی بازی Elden Ring / همچنان بی‌رحم

معرفی بازی Elden Ring 

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING (کامل)

در این راهنمایی قدم به قدم علاوه بر انجام ماموریت تمام شخصیت‌ها به درستی، کاملترین و بهترین روش پیشروی در بازی نیز توضیح داده شده است. (کاملترین و جذابترین در نوع خودش!) همینطور علاوه بر توضیحات کامل در هر قسمت، برای اولین بار در سایت به طور اختصاصی ویدیوی راهنمای این بازی را، (که از بخشی از بازی خودمان Capture شده است) برایتان تهیه کردیم!

نکات راهنمایی: ۱. باس‌های فرعی فقط برای بخش داستانی یا آیتم‌های خاص کشته می‌شوند ولی باس‌های اصلی لازمه‌ی پیشروی در بازی هستند. ۲. می‌توانید تمام ماموریت شخصیت‌ها را نادیده بگیرید و فقط باس‌های اصلی را بکشید و پیشروی کنید تا فقط پایان کلی (Age of Fracture) بازی را ببینید. ۳. در الدن رینگ می‌توانید به شکل و شمایل مختلفی بازی کنید، در این راهنمای قدم به قدم از Moonveil Build استفاده کردیم. (در مورد بهترین Buildهای بازیِ الدن رینگ در اینجا بخوانید) ۴. دقت کنید ویدیوها از Journey دوم بازی ضبط شده است، برای همین تا قبل از ورود به Mountaintops of the Giants لول آپ نمی‌کنیم و از Spirit نیز حین مبارزه با باس‌ها استفاده نمی‌کنیم تا چالش و جذابیت بازی حفظ شود. (اگر شما در Journey اول هستید و تازه می‌خواهید بازی را شروع کنید، می‌توانید از راهنمایی استفاده کنید ولی لول آپ و ساخت شخصیت پای خودتان است!)

قسمت اول/ بخش اولیه بازی

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

بخش اولیه هیچ چیز خاصی ندارد و فقط جهت غافلگیر کردن شما و رو به رو کردن شما با یک باس همان دقایق ابتدایی ساخته شده است و به شما آموزش‌های اولیه بازی داده می‌شود. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت اول و دوم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت دوم / منطقه Limgrave بخش اول

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

وارد منطقه Limgrave شده‌ایم، در ابتدا با شخصیت‌های اصلیِ کلی ملاقات می‌کنیم و بعد به سراغ باسی به نام Margit در ابتدای قلعه Stormveil می‌رویم تا راه را برای ورود به Roundtable Hold باز کنیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت اول و دوم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت سوم / ورود به Roundtable

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این قسمت برای اولین بار وارد قلعه Roundtable شده و با شخصیت‌های مهم زیادی برای اولین بار ملاقات می‌کنید. همینطور در طول این قسمت ماموریت شخصیت Roderika را کامل می‌کنیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت اول و دوم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت چهارم /کشتن اولین اژدها و طریقه فعال کردن قدرت‌هایشان

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این قسمت به سراغ اولین اژدهای بازی می‌رویم و بعد از شکست دادنش به شما می‌گوییم که چطور قدرت‌هایی که با کشتن اژدهایان مختلف بدست می‌آورید را فعال کنید. همینطور این قسمت بخشی از ماموریت شخصیت Boc و Hunter Yura است.

قسمت پنجم/نبرد با Godrick the Grafted و فعال کردن اولین Great Rune

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این قسمت به سراغ اولین باس اصلی بازی یعنی Godrick the Grafted می‌رویم و بعد از شکست دادنش طریقه فعال کردن اولین Great Rune بازی را شرح می‌دهیم و در آخر به منطقه دوم یعنی Liurnia پا می‌گذاریم. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت اول و دوم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت ششم بخش اول/ملاقات با D شکارچیِ مرگ

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این قسمت در ابتدا به سراغ D شکارچیِ مرگ می‌رویم و رمز و راز پیرامون او را دنبال می‌کنیم و برای اولین بار با Gurranq ملاقات می‌کنیم و اولین Deathroot را به او می‌دهیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت اول و دوم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت ششم بخش دوم/ باز کردن دروازه آکادمی Raya Lucaria

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این بخش به Liurnia می‌رویم تا با شخصیت Rya برای اولین بار ملاقات کنیم و مشکل اولیه‌اش را حل کنیم تا دعوت‌نامه Volcano Manor را دریافت کنیم! بعد به دروازه آکادمی Raya Lucaria می‌رویم و بعد از کشتن دومین اژدهای بازی و برداشتن کلید آکادمی (Academy Glintstone Key) دروازه آکادمی را باز می‌کنیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت سوم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت هفتم/سفر به زیرِ زمین بخش اول: Siofra River

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این قسمت به یکی از بخش‌های مخفی بازی در زیرِ زمین می‌رویم. به خاطر مراحل پیشِ روی شخصیت‌های مختلف مخصوصا Renna به این بخش از نقشه یعنی Siofra River احتیاج داریم. در اینجا علاوه بر انجام ماموریت اصلی برای باز کردن باس این منطقه، به بخش مخفی این منطقه نیز می‌رویم تا باس مخفی را نیز بکشیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به داستان الدن رینگ دنیای زیرزمین مراجعه کنید.)

قسمت هشتم/ ورود به آکادمی و مبارزه با Rennala

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این قسمت به آکادمی Raya Lucaria می‌رویم و باس اصلی آن یعنی Rennala را شکست می‌دهیم. با شکست او قدرت ریست کردن شخصیت را در اختیار می‌گیرد و به دلخواه می‌توانید توانایی‌های شخصیت خود را با کمک او تغییر دهید. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت سوم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت نهم / منطقه Limgrave بخش دوم

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این قسمت به منطقه Limgrave برمی‌گردیم و ماموریت شخصیت‌های مهم باقی مانده در این منطقه را دنبال می‌کنیم. ابتدا برای اولین بار به سراغ Alexander Iron Fist می‌رویم تا او را از چاله‌ای که گرفتار شده نجات دهیم. برای بار دوم با Yura ملاقات میکنیم. همینطور شخصیت Patches را ملاقات کرده و اسرار اولیه او را دنبال می‌کنیم. بعد به سراغ Kenneth Haight می‌رویم و ماموریت او را با پس گرفتن قلعه‌اش ادامه می‌دهیم. در آخر به سراغ Irina دخترِ کوری می‌رویم که از شما درخواست می‌کند نامه‌اش را به پدرش در قلعه Morne برسانید، در ادامه به پیش پدرش Edgar در قلعه می‌رویم و ماموریت این دو شخصیت را کامل می‌کنیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت اول و دوم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت دهم/ بخش اول ماموریت شخصیت Hyetta

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

بعد از انجام ماموریت Irina شخصیت Hyetta در منطقه Liurnia باز می‌شود. Hyetta یکی از شخصیت‌های مهم بازی است که یکی از پایان‌های اصلی بازی (Lord Of The Frenzied Flame) به انجام ماموریت او بستگی دارد. در این قسمت تمام ماموریت او در منطقه Liurnia را انجام می‌دهیم. (بعدا در منطقه Altus Plateau (قسمت بیست و سه) ماموریت او را ادامه خواهیم داد.) (برای درک بهتر این قسمت به داستان رانی و شعله های دیوانگی مراجعه کنید.)

قسمت یازدهم / بخش اول ماموریت شخصیت Ranni the Witch

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این بخش از راهنمایی قصد داریم به سراغ یکی از مهمترین شخصیت‌های الدن رینگ که مهمترین پایان‌‌بندی بازی را برایتان باز می‌کند (Age of Stars) برویم. این ماموریت بسیار طولانی است و این قسمت تنها بخش اولیه ماموریت شخصیت Ranni the Witch را شامل می‌شود. (ترتیب کارهایی که باید در ماموریت Ranni انجام دهید.) (ماموریت Ranni تا پایان قسمت چهاردهم ادامه دارد) (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت سوم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید) (برای درک بهتر این قسمت به داستان رانی و شعله های دیوانگی مراجعه کنید.)

قسمت دوازدهم/ رسیدن به Starscourge Radahn

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این قسمت از راهنمایی الدن رینگ به منطقه Caelid سفر می‌کنیم تا علاوه بر کشتن چندین اژدها در طول مسیر به پیش باس اصلی این منطقه یعنی Starscourge Radahn برویم. با کشتن این باس شهر زیرزمینی Nokron برایتان باز می‌شود. (این قسمت ادامه ماموریت شخصیت Ranni the Witch محسوب می‌شود) (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت چهارم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت سیزدهم بخش اول/ اسرار شهر زیرزمینیِ Nokron (سفر به زیرِ زمین بخش دوم)

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

بعد از شکست Starscourge Radahn به جنگل‌های Mistwood در جنوب Limgrave می‌رویم تا از شکاف بوجود آمده وارد شهر زیرزمینی Nokron شویم. این قسمت نیز ادامه ماموریت شخصیت Ranni the Witch است. (برای درک بهتر داستان این بخش به داستان الدن رینگ دنیای زیرزمین مراجعه کنید.)

قسمت سیزدهم بخش دوم/ پیدا کردن آیتم Fingerslayer Blade

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

بعد از ورود به شهر Nokron به منطقه مخفی Siofra Aqueduct می‌رویم تا با کشتن باس‌های آخر آن به منطقه مخفی Deeproot Depths راه پیدا کنیم. بعد باز به شهر Nokron برمی‌گردیم تا گنج مخفی شهر یعنی Fingerslayer Blade را پیدا کنیم. پیدا کردن این گنج بخشی از ماموریت شخصیت Ranni the Witch است. (برای درک بهتر داستان این بخش به داستان الدن رینگ دنیای زیرزمین مراجعه کنید.) (برای درک بهتر این قسمت به داستان رانی و شعله های دیوانگی مراجعه کنید.)

قسمت چهاردهم بخش اول/ پیدا کردن آیتم Cursemark of Death

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این قسمت بخش پایانی ماموریت شخصیت Ranni the Witch را تکمیل می‌کنیم. بعد از صحبت با Ranni آیتم Carian Invented Statue را بدست می‌آورید که بخش‌های مخفی تالار Carian Study Hall را برایتان باز می‌کند. در ابتدا به آنجا برای پیدان کردن آیتم Cursemark of Death می‌رویم… (برای درک بهتر این قسمت به داستان رانی و شعله های دیوانگی مراجعه کنید.)

قسمت چهاردهم بخش دوم/ سفر به زیرِ زمین بخش سوم: Ainsel River

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

در این قسمت به بخش اصلی سرزمینی مخفی در زیر زمین به نام Ainsel River سفر می‌کنیم. هدف این سفر همراهی Ranni برای انجام آخرین خواسته‌ی اوست. در طول سفر در منطقه Ainsel River رمز و رازهایش را بررسی می‌کنیم و در انتها باس نهایی آن یعنی Astel, Naturalborn of the Void را شکست می‌دهیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به داستان الدن رینگ دنیای زیرزمین مراجعه کنید.)

قسمت چهاردهم بخش سوم/ اتمام ماموریت شخصیت Ranni the Witch

اتمام ماموریت ماموریت شخصیت Ranni the Witch

در اینجا آخرین بخش‌های ماموریت Ranni the Witch را انجام می‌دهیم. همینطور عاقبت سه شخصیت و یار Ranni یعنی Iji – Preceptor Seluvis و Blaidd در این قسمت مشخص می‌شود. (انجام ماموریت Ranni از قسمت یازده تا همین قسمت طول می‌کشد و به پایان می‌رسد!) (ماموریت Ranni به شکل لیست‌وار) (برای درک بهتر داستان این بخش به داستان الدن رینگ دنیای زیرزمین مراجعه کنید.) (برای درک بهتر این قسمت به داستان رانی و شعله های دیوانگی مراجعه کنید.)

قسمت پانزدهم/ برخی اسرار باقی مانده منطقه Liurnia

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING {تمام اسرار بازی، پایان بندی‌ها، محل آیتم‌ها و...}

در این قسمت قبل از رفتن به منطقه جدید می‌خواهیم با برخی شخصیت‌های مهم باقی مانده از منطقه Liurnia دیدار کنیم و بعد به سراغ دانجن‌هایی خواهیم رفت که دارای Deathroot هستند. (یک دانجن در Liurnia و یکی در Limgrave) همینطور در ادامه در مورد اسرار منطقه The Four Belfries صحبت می‌کنیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت سوم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت شانزدهم/ برخی اسرار مهم منطقه Caelid

راهنمای قدم به قدم بازی Elden Ring / اسرار منطقه Caelid

به منطقه Caelid می‌رویم تا بخش اول ماموریت شخصیت Millicent را انجام دهیم. در این قسمت طلسم شهر Sellia را باطل می‌کنیم و همینطور آیتم مخفی این منطقه را پیدا می‌کنیم. بعد به سراغ دانجن مخفی این منطقه یعنی Sellia Hideaway می‌رویم. این دانجن بخشی از ماموریت شخصیت Sellen است که بعدا آن را به طور کامل در قسمت‌های بعدی تکمیل خواهیم کرد. در آخر نیز به سراغ برج Divine Tower of Caelid می‌رویم تا Great Runeی که از Starscourge Radahn بدست آوردیم را فعال کنیم و باس مخفی این برج را نیز بکشیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت چهارم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت هفدهم/ کامل کردن ماموریت شخصیت Fia (سفر به زیرِ زمین بخش چهارم)

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING {تمام اسرار بازی، پایان بندی‌ها، محل آیتم‌ها و...}

در این قسمت ابتدا به منطقه چهارم یعنی Altus Plateau پا می‌گذاریم و در آنجا برای اولین بار به مکانی به نام Volcano Manor که پر از گدازه‌های آتشین است می‌رویم. وقتی وارد منطقه Altus Plateau می‌شوید می‌توانید ادامه ماموریت شخصیت Fia را دنبال کنید. او یکی از مهمترین شخصیت‌های بازی است و یکی از پایان‌های بازی (Age of Duskborn) به انجام کامل ماموریت او بستگی دارد. در این قسمت به یکی از مناطق مخفی زیرزمین یعنی Deeproot Depths می‌رویم تا ماموریت Fia را تکمیل می‌کنیم و باس‌های آن را بکشیم. همینطور در این قسمت ماموریت شخصیت D و همینطور برادر D نیز تکمیل می‌شود. (برای درک بهتر داستان این بخش به داستان الدن رینگ دنیای زیرزمین مراجعه کنید.)

قسمت هجدهم/منطقه Altus Plateau بخش اول

راهنمای قدم به قدم بازی Elden Ring / منطقه Altus Plateau بخش اول

در این قسمت به سراغ دو هدف اولیه‌ای که در Volcano Manor به شما داده می‌شود می‌رویم و آنها را ترور می‌کنیم. بعد بخشی از ماموریت شخصیت Goldmask و Brother Corhyn که پایان Age of Order را برایتان باز می‌کند را انجام می‌دهیم. در ادامه بخشی از ماموریت شخصیت Rya و همینطور Millicent را انجام می‌دهیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت پنجم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت نوزدهم/ شهر Leyndell پایتخت سطنتی

قسمت نوزدهم/ شهر Leyndell پایتخت سطنتی

در این قسمت برای اولین بار وارد شهر Leyndell در منطقه Altus Plateau می‌شویم تا Morgott, the Omen King باس نهایی این شهر را شکست دهیم و خود را به قلب درخت Erdtree برسانیم. (هرچند که راه ورودی به درون درخت مسدود است) در ادامه علاوه بر پیدا کردن دو Seedbed Curse که مرتبط با ماموریت شخصیت Dung Eater می‌باشد (پایان Blessing of Despair به انجام ماموریت او بستگی دارد)، سومین ترور Volcano Manor را انجام می‌دهیم و در آخر به Roundtable می‌رویم تا با افراد مختلف مخصوصا Dung Eater در موارد مختلف صحبت کنیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت ششم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت بیست/ اسرار مهم باقی مانده منطقه Altus Plateau

در این قسمت برخی از اسرار مهم منطقه Altus Plateau را دنبال می‌کنیم. دو Deathrootی که می‌توانید در این منطقه پیدا کنید را بدست می‌آوریم و وارد یک دانجن کاملا مخفی برای این منظور می‌شویم. بعد از این به بخش پشتی منطقه Volcano Manor (کوهستان Gelmir) می‌رویم تا ماموریت برخی از شخصیت‌ها مثل Alexander Iron Fist را دنبال کنیم و برای ماموریت شخصیت Sellen خودمان را آماده کنیم.

قسمت بیست و یک/ ماموریت شخصیت Sellen 

قسمت بیست و یک/ ماموریت شخصیت Sellen 

در این قسمت ماموریت یکی از شخصیت‌های مهم بازی یعنی Sorceress Sellen را تکمیل می‌کنیم. با تکمیل ماموریت او جوایز زیادی بدست می‌آورید. بیشتر جوایز این ماموریت شامل جادوهای قدرتمندی است که برای جادوگران بسیار مفید هستند.

قسمت بیست و دو/ ورود به منطقه آخر بازی: Mountaintops of the Giants 

راهنمای قدم به قدم بازی Elden Ring / ورود به منطقه Mountaintops of the Giants

در این قسمت برای اولین بار وارد منطقه نهایی بازی یعنی Mountaintops of the Giants می‌شویم، در طول مسیر Morgott’s Great Rune را فعال می‌کنیم و در ادامه ماموریت شخصیت Yura را به پایان می‌رسانیم. بعد باز به شهر Leyndell برمی‌گردیم تا ماموریت‌های مرتبط با شخصیت‌های Brother Corhyn و  Goldmask را به طور کامل در این شهر تکمیل کنیم.

قسمت بیست و سه/ اسرار فاضلاب شهر Leyndell (سفر به زیرِ زمین بخش پنجم)

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING {تمام اسرار بازی، پایان بندی‌ها، محل آیتم‌ها و...}

در این قسمت به یکی از بخش‌های بسیار عجیب بازی یعنی فاضلاب شهر Leyndell می‌رویم تا ابتدا ماموریت شخصیت Dung Eater را تا انتها پیش برویم (مربوط به پایان بندی Blessing of Despair) و بعد به اعماق فاضلاب می‌رویم تا محل نهایی شخصیت Hyetta را پیدا کنیم و راه را برای بدست آوردن پایان (Lord Of The Frenzied Flame) در بازی هموار کنیم! (برای درک بهتر این قسمت به داستان رانی و شعله های دیوانگی مراجعه کنید.) (برای درک بهتر داستان این بخش به داستان الدن رینگ دنیای زیرزمین مراجعه کنید.)

قسمت بیست و چهار بخش اول/ منطقه Mountaintops of the Giants بخش اول

منطقه Mountaintops of the Giants بخش اول

در این قسمت به منطقه Mountaintops of the Giants می‌رویم تا علاوه بر انجام آخرین ترور Volcano Manor رمز و رازهای اولیه این منطقه را تکمیل کنیم. در این قسمت با Millicent ملاقات می‌کنیم و برای آخرین بار Brother Corhyn و Goldmask را باهم روی پلی می‌یابیم. (برای باز کردن پایان Age of Order) (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت هفتم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت بیست و چهار بخش دوم/ آخرین رمز و رازهای Volcano Manor

در این قسمت به Volcano Manor می‌رویم تا باس نهایی آن یعنی Rykard را شکست دهیم. این قسمت داستان شخصیت‌های Rya و Tanith و همینطور شخصیت Bernahl به اتمام می‌رسد. (برای درک بهتر داستان این بخش به قسمت پنجم داستان کامل الدن رینگ مراجعه کنید)

قسمت بیست و پنج بخش اول/ رمز و رازهای منطقه Mountaintops of the Giants (بخش دوم)

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

چالش اصلی بازی الدن رینگ دقیقا از این قسمت آغاز می‌شود. با ورود به مناطق اصلی Mountaintops of the Giants همه بازی به یکباره به شدت سخت می‌شود. دشمنان خون بسیار زیادی دارند و ضربات بسیار مرگباری وارد می‌کنند. پس تا قبل از رسیدن به این منطقه باید حسابی قدرتمند شده باشید. در این قسمت از بخش‌های اولیه منطقه Mountaintops of the Giants می‌گذریم و خود را به بخش مخفی این منطقه یعنی منطقه Consecrated Snowfield می‌رسانیم. (برای درک بهتر داستان این قسمت به داستان بازی الدن رینگ قسمت هشتم مراجعه کنید.)

قسمت بیست و پنج بخش دوم/ منطقه مخفی Mohgwyn Palace (سفر به زیرِ زمین بخش نهایی)

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING

منطقه مخفی Mohgwyn Palace یکی از مهمترین بخش‌های بازی برای فارم Rune است، در این بخش علاوه براینکه روشهای رسیدن به این منطقه را توضیح می‌دهیم، در مورد فارم کردن رون نیز صحبت می‌کنیم. در آخر نیز راه رسیدن به باس نهایی منطقه و کشتن آن را توضیح می‌دهیم. (برای درک بهتر داستان این بخش به داستان الدن رینگ دنیای زیرزمین مراجعه کنید.)

قسمت بیست و شش/ وورد به Miquella’s Haligtree و شکست Malenia

قسمت بیست و شش/ وورد به Miquella's Haligtree و شکست Malenia

Miquella’s Haligtree یکی از مناطق فرعی بازی محسوب می‌شود، بدین معنی که برای کامل کردن بازی به تکمیل این مکان احتیاجی ندارید ولی اگر بخواهید یکی از سخت‌ترین باس‌های بازی یعنی Malenia را تجربه کنید حتما باید به این مکان سر بزنید! این مکان در حقیقت سخت‌ترین مکان بازی است و دشمنان وحشتناکی در اینجا منتظر شما هستند تا هرچه رون در طول بازی ذخیره کردید را به باد بدهند! در این قسمت به این مکان اسرار آمیز می‌رویم و دو باس اصلی این منطقه را از پیش رو برمی‌داریم و کمی ماموریت شخصیت Millicent را دنبال می‌کنیم. (برای درک بهتر داستان این قسمت به داستان Malenia و منطقه Miquella’s Haligtree مراجعه کنید.)

قسمت بیست و هفت/ آخرین رمز و رازهای باقی مانده

راهنمای قدم به قدم بازی ELDEN RING {تمام اسرار بازی، پایان بندی‌ها، محل آیتم‌ها و...}

در این قسمت قبل از اینکه به سمت منطقه نهایی بازی برویم، ابتدا ماموریت سه شخصیت Millicent، Dung Eater و Boc را تکمیل می‌کنیم. تکمیل ماموریت شخصیت Dung Eater باعث باز شدن پایان Blessing of Despair در بازی می‌شود. در آخر نیز دو Deathroot باقی مانده در بازی را پیدا می‌کنیم و برای آخرین بار با Gurranq ملاقات می‌کنیم.

قسمت بیست و هشت بخش اول/ شکست Fire Giant و ورود به Crumbling Farum Azula

شکست Fire Giant و ورود به Crumbling Farum Azula

در این قسمت آخرین بخش‌های منطقه Mountaintops of the Giants را طی می‌کنیم تا به باس نهایی این منطقه یعنی Fire Giant برسیم و بعد از شکست دادن باس و آتش زدن درخت Erdtree می‌توانیم وارد آخرین منطقه اصلی بازی یعنی Crumbling Farum Azula شویم. (برای درک بهتر داستان این قسمت به داستان و تاریخچه کوهستان‌های مرتفع غول‌ها مراجعه کنید.)

قسمت بیست و هشت بخش دوم/ اسرار اولیه منطقه Crumbling Farum Azula

رمز و رازهای اولیه Crumbling Farum Azula

وارد بخش پایانی بازی Crumbling Farum Azula شده‌ایم. در این قسمت از بازی با آخرین باس‌های بازی مخصوصا Godskin Duo دست و پنجه نرم می‌کنیم. همینطور ماموریت شخصیت Alexander Iron Fist را به پایان می‌رسانیم. (برای درک بهتر داستان این قسمت به داستان فاروم آزولا، تختگاه اژدهایان مراجعه کنید.)

قسمت بیست و هشت بخش سوم/ باس مخفی و اصلی منطقه Crumbling Farum Azula

شکست باس مخفی و باس اصلی منطقه Crumbling Farum Azula

در ادامه منطقه Crumbling Farum Azula به سراغ آخرین بخش‌های این منطقه می‌رویم. ابتدا وارد بخش مخفی این منطقه یعنی Dragon Temple Transept می‌شویم تا با یکی از قدرتمندترین اژدهای مخفی بازی یعنی Dragonlord Placidusax مبارزه کنیم. در آخر مسیر را به سمت باس اصلی این منطقه یعنی Beast Clergyman و Maliketh ادامه می‌دهیم تا با شکست دادنش به Leyndell, Ashen Capital وارد شویم… (برای درک بهتر داستان این قسمت به داستان فاروم آزولا، تختگاه اژدهایان مراجعه کنید.)

قسمت آخر/ ورود به Leyndell, Ashen Capital و کشتن باس‌های نهایی

قسمت آخر/ ورود به Leyndell, Ashen Capital و کشتن باس‌های نهایی

بلاخره به قسمت نهایی بازی الدن رینگ رسیده‌ایم. در این قسمت وارد پایتختِ زیرخاکستر رفته‌ی Leyndell می‌شویم تا آخرین باس‌های بازی را شکست دهیم… (برای درک بهتر داستان این قسمت به داستان ماریکا و راداگون و همینطور داستان گادفری و مرد همه‌ چیز دان مراجعه کنید.)

… دیگر رمز و رازهای بازی …

برخی مراحل فرعی و همینطور برخی مسائل فرعی که در طول راهنمایی قدم به قدم در مورد آنها توضیح ندادیم در زیر آمده است و کم کم به روز رسانی و کامل خواهد شد. 

(در ادامه روی هر سوال یا بخش کلیک کنید تا پاسخ را در صفحه جداگانه مشاهده کنید.)

نکات بسیار مهم و کلیدی برای شروع هر چه بهتر بازی

نکات در این مطلب جداگانه

پاسخ به سوالات مهم برای شروع بازی ELDEN RING

آیا باس اولیه قبل از بخش آموزشی را می‌توانید شکست دهید؟

در بازی ELDEN RING چگونه بخش Item Crafting را فعال کنم؟

در بازی ELDEN RING در ابتدا به کدام سمت بروم؟ 

نقشه اولیه بازی ELDEN RING را چگونه باز کنم؟

نقشه کلی هر منطقه در بازی ELDEN RING را چگونه باز کنم؟

چگونه در بازی ELDEN RING دید کلی نسبت به هر منطقه داشته باشم؟

در بازی ELDEN RING چگونه لولمان (سطح کاراکتر) را ارتقا دهیم؟

در بازی ELDEN RING چگونه اسب را بدست بیاورم؟

اسرار اولیه بازی ELDEN RING

چگونه در بازی ELDEN RING وارد Roundtable Hold شوم؟ (و مزایای آن)

Spirit یا Ashes چیست و چه کاربردی دارد و چگونه می‌توان از آنها استفاده کرد؟ 

چگونه Spirit یا Ashesهایی که جمع‌آوری کردم را ارتقا دهم؟ 

راهی برای عبور از قلعه Stormveil برای رسیدن به منطقه Liurnia وجود دارد؟ (به جز کشتن باس) 

چگونه دروازه آکادمی Raya Lucaria در منطقه Liurnia را باز کنم؟ 

روش دسترسی و باز کردن مناطق مخفی بازی Elden Ring

نزدیک کلیسای Church of Inhibition آتش عجیبی به شما حمله می‌کند راز آن چیست؟

کلیسای Church of Vows کجاست و لاکپشت بزرگی (Miriel) که در آنجاست چه کاربردی دارد؟

سوالات مرتبط در مورد از دست دادن یا بدست آوردن Rune در بازی

یکی از مهمترین موضوعات در مورد بازی Elden Ring مدیریت Rune برای افزایش میزان لولتان در بازی است. در بخش‌های مختلف بازی شما با خطر از دست دادن رون مواجه می‌شوید. در این مطلب به رمز و رازهای پیرامون این مورد در بازی پرداختیم با سایت ساعت هفت همراه باشید.

رون‌های از بین رفته در قلعه Stormviel به چه دلیل است؟ و چطور می‌توان آنها را پس گرفت؟

در میان مبارزه با باسی سخت می‌توان کاری کرد که Runeی که به همراهتان است از بین نرود؟

بهترین مکان برای فارم یا بدست آوردن Rune بسیار زیاد کجاست؟

نکات مهم در مورد Flaskهای بازی

فلاسک‌های بازی ELDEN RING را چگونه قدرتمند کنم؟ 

چگونه تعداد فلاسک‌هایم را در بازی ELDEN RING بیشتر کنم؟

فلاسک Flask of Wonderous Physick چیست، چگونه بدستش بیاورم و چه کاربردی دارد؟

“دیگر راهنمایی‌های مهم بازی الدن رینگ در صفحات جداگانه” (مهم)

لیست تمام سلاح های بازی Elden Ring و نحوه بدست آوردن مهمترین آنها (جدید)

نکات اولیه بازی ELDEN RING

راهنمایی کلاس های بازی ELDEN RING (کامل)

بخش Keepsake بازی ELDEN RING

پاسخ به سوالات مهم ابتدای بازی ELDEN RING 

باز کردن Roundtable Hold و اسرار آن 

مکان Golden Seedهای منطقه Limgrave 

مکان Stonesword Keyهای منطقه Limgrave 

توضیح کامل در مورد Attributeهای بازی ELDEN RING (کامل)

مکان Sacred Tearهای در مناطق مختلف (کامل)

مکان Golden Seedهای منطقه Liurnia 

مکان Stonesword Keyهای منطقه Liurnia 

روش باز کردن مناطق مخفی بازی Elden Ring (کامل)

بهترین مکان‌ها برای فارم کردن Rune در بازی Elden Ring (کامل)

اژدهایان بازی ELDEN RING (کامل)

پایان بندی‌های بازی ELDEN RING (کامل)

بهترین Buildهای بازی Elden Ring (کامل)

ماموریت‌های شخصیت‌های مختلف بازی

در طول بازی با شخصیت‌های مختلفی رو به رو خواهید شد که به شما ماموریت‌های مختلفی می‌دهند. این ماموریت‌ها برخلاف بازی‌های مشابه در جایی در بازی ثبت یا یادداشت نمی‌شوند! یا بهتر است بر روی کاغذی آنها را بنویسید و یا همان موقع به دنبال انجام آن ماموریت‌ها بروید. (هرچند به خاطر اینکه شخصیت‌ها به مناطق مختلف می‌روند کمی کارتان سخت است.) در این بخش قصد داریم کم کم ماموریت‌های فرعی این شخصیت‌ها را برایتان بازگو کنیم و به این بخش اضافه کنیم. دقت کنید برای جلوگیری از اسپویل به خاطر اینکه بازی تازه منتشر شده این بخش دیرتر از سایر بخش‌ها به روز می‌شود تا خودتان به کشف رمز و راز بازی بپردازید. (خطر اسپویل)

ماموریت‌های زیر به طور کامل توضیح داده شده و ماموریت دیگر شخصیت‌های به زودی اضافه می‌شود.

پایان بندی‌های بازی ELDEN RING (کامل)

در بازی Elden Ring می‌توانید پایان‌های مختلفی را تجربه کنید در این بخش بیشتر با این مورد آشنا خواهید شد. (در آینده با کامل کردن ماموریت‌های شخصیت‌های مختلف این بخش به روز شده و کاملتر خواهد شد.) (خطر اسپویل)

اژدهایان بازی ELDEN RING (کامل)

یکی از بخش‌های چالش انگیز و جذاب بازی Elden Ring مبارزه با اژدهایان است. در این بازی در مناطق مختلف با اژدهایان گوناگونی رو به رو می‌شوید. از اژدهای آتشین تا برفی و الکترونیکی و… در این بازی دیده می‌شود. یکی از سوالات اساسی در بازی این است که دقیقا این موجودات افسانه‌ای را چگونه می‌توان شکست داد و بعد از شکست دادنشان به جز دریافت Rune چه سودی برایتان دارند؟ (ادامه)

لیست کامل سلاح‌ها و… (جدید)

مکان آیتم‌های مهم بازی

مکان Golden Seed‌ها در مناطق مختلف 

مکان Sacred Tearهای در مناطق مختلف (کامل)

مکان Stonesword Keyها در مناطق مختلف 

مکان‌های مخفی و اسرار سیاه چال‌های مناطق مختلف

باطل کردن طلسم شهرهای خاص

مناطق مخفی بازی Elden Ring (کامل)

برخی سیاه چال‌های منطقه Limgrave 

نکات مهم در مورد ساخت کاراکتر

ساخت بهترین کاراکترها (مهم)

در مقاله پیش رو درباره Buildهای بازی Elden Ring برایتان توضیح مختصری می‌دهیم و بهترین Buildها با بالاترین رتبه را به شما معرفی می‌کنیم تا از آنها در سبک بازی خود بهره ببرید. (ادامه)

در مورد Keepsake (آیتم اولیه)

در بازی ELDEN RING چه آیتم اولیه‌ای در بخش Keepsake انتخاب کنم؟

راهنمای کامل بازی ELDEN RING

وقتی در حال ساخت شخصیت هستید چندین آیتم اولیه می‌توانید انتخاب کنید. (در بخش Keepsake که در عکس بالا نیز مشخص شده است) در ابتدا ممکن است برایتان سخت باشد که کدام یک را انتخاب کنید. در اینجا کمی توضیح در مورد هریک از این آیتم‌های اولیه برایتان تهیه کردیم تا بیشتر با آنها آشنا شوید و به راحتی یکی را انتخاب کنید. (برای جزئیات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید.)

توضیح کامل در مورد کلاس‌ها و Attributeهای بازی (کامل)

هر Attribute در بازی ELDEN RING چه خصوصیاتی دارد و چه بخشی از شخصیت را ارتقا می‌دهد؟

توضیح کامل در مورد Attributeهای بازی ELDEN RING

در مطلب جداگانه‌ای توضیح دادیم هر Attribute چه خصوصیاتی به کاراکتر شما می‌دهد. (مطلب اصلی)

در بازی ELDEN RING برای ساخت بهترین کاراکتر آیا باید یک توانایی به خصوص را به بالاترین لول برسانم؟

افراد تازه‌کار در بازی Elden Ring ممکن است که در نگاه اول در قسمت Levelup بازی اینگونه برداشت کنند که بالا بردن Attributeها و رساندن آنها به عدد 99 هدف اصلی و نهایی در ساخت کاراکتر است، در صورتی که چنین نیست. (توضیح بیشتر)

در بازی ELDEN RING با کدام کلاس بازی را آغاز کنم؟ 

راهنمایی در مورد Classهای بازی ELDEN RING

این کاملا به تجربه شما از بازی‌های سبک Souls باز می‌گردد. اگر تمام بازی‌های قبلی را بازی کرده باشید و آنها را به اتمام رسانده باشید و مدیریت بین سلاح‌ها و فلاسک‌ها را بلدید، می‌توانید از همان ابتدا از کلاس‌های قدرتمند Astrologer یا PROPHET استفاده کنید. ولی اگر تجربه کافی را ندارید پیشنهاد می‌شود از کلاس‌های Vagabond (شیلد بسیار قوی) و یا SAMURAI (قدرت تیر کمان بالا) و یا CONFESSOR (شیلد قوی و قدرت Heal از همان ابتدا) استفاده کنید. (توضیحات بیشتر)

راهنمایی کاملِ کلاس های بازی ELDEN RING

در بازی ELDEN RING ده کلاس اولیه وجود دارد. در چنین بازی‌ای کلاس مانند بازی‌های نقش آفرینی دیگر مثل WOW عمل نمی‌کند که به واسطه انتخاب کلاس کل گیم‌پلی بازی تغییر کند و دیگر نتوان دست به تغییرات دلخواه در بازی زد، در این بازی این کلاس‌ها تنها برای شروع بازی به شما کمک می‌کنند تا کاراکتر اولیه دلخواه شما با قدرت‌های مورد نظرتان در اختیارتان قرار گیرد. هریک از کلاس‌های بازی را کمی امتحان کردیم تا در مطلب پیش رو بیشتر در مورد هریک از آنها برایتان صحبت کنیم تا بهتر بتوانید در هنگام شروع بازی کلاس مورد نظر خود را انتخاب کنید. (ادامه)

مطلب اصلی بخش کلاس‌ها: راهنمایی کلاس های بازی ELDEN RING

این مطلب در آینده با نکات و آموزش‌های انحصاری بیشتر به روز خواهد شد…

امیدواریم از راهنمای کامل بازی ELDEN RING لذت برده باشید تا بعد…

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

آخرین بررسی‌های اختصاصی

عناوین مهم آینده

مقالات اختصاصی

آخرین مطالب بخش آموزشی

مشترک شدن در این بحث
اطلاع از
guest
71 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
دیدن تمام نظرات
Morteza
Morteza
۰۴ آذر ۱۴۰۱ ۹:۰۶ ب.ظ

سلام

erfan
erfan
۱۴ آبان ۱۴۰۱ ۳:۴۳ ب.ظ

سلام
این شخصیت sorcerer tops رو کجا میتونم پیدا کنم تو کلیسایی که تو راهنما زده نیست

امین علیرضائی
امین علیرضائی
مدیر
Reply to  erfan
۱۹ آبان ۱۴۰۱ ۷:۴۳ ق.ظ

سلام در ابتدا داخل همون کلیسا هستش ولی بعد به roundtable میره و روی صندلی در بالکن میشنیه

مسعود1157
مسعود1157
۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۲:۱۸ ب.ظ

سلام. من کامل با راهنمایی شما تا قسمت 28 پیش رفتم و الان به یک مشکل بزرگ برخوردم. مثل ویدیو با طلسم three finger وارد منطقه azula شدم اما دیدم داخل ویدئو شما به عقب برگشتین و با melina صحبت کردین و بعد دوباره وارد منطقه azula شدین. اما من بعد از اینکه با three finger وارد azula شدم از طریق مپ به GRACE قبلی برگشتم و دیگه نمیتونم وارد منطقه AZULA بشم. چون هیچ… بیشتر بخوانید

بهنام بهرامی
بهنام بهرامی
Reply to  مسعود1157
۲۲ مهر ۱۴۰۱ ۴:۱۴ ب.ظ

سلام مسعود جان، در ویدئوها آقای علیرضایی از بازی و Saveاش بکاپ گرفته بود و بخاطر همین هر دو حالت ورود به Azula را نشان داد. شما جلو نرفته‌اید و باید grace رو فعال می‌کردید. حال به کوره‌ی غول‌ها در کوهستان‌های مرتفع برگردید، اونجا بالای کوره یک site of grace هست و اگه فعال کردیش مستقیم به کوره برگرد و دوباره خودتو داخل کوره بنداز تا به Azula برگردی.

مسعود1157
مسعود1157
Reply to  بهنام بهرامی
۲۳ مهر ۱۴۰۱ ۱:۰۰ ق.ظ

آخه نمیشه داخل کوره پرید چون میبازیم. چندبار امتحان کردم و نشد.

امین علیرضائی
امین علیرضائی
مدیر
Reply to  مسعود1157
۲۳ مهر ۱۴۰۱ ۵:۱۱ ق.ظ

یه راهی براتون پیدا می‌کنم که احتیاج نداشته باشه از اول برید بازی رو
صبر کن همین جا بهتون جواب میدم و راهنمایی رو هم به روز می‌کنم

امیرحسین
امیرحسین
۰۵ مهر ۱۴۰۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ

خسته نباشید من بازی رو تموم کردم اما پیام رفتن به نیو گیم پلاس رو رد کردم الان راهی هست که به نیو گیم پلاس برم

امین علیرضائی
امین علیرضائی
مدیر
Reply to  امیرحسین
۰۵ مهر ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ق.ظ

سلام ممنون از نظرت
در Roundtable برو و در site of grace اونجا استراحت کن
در اونجا می‌تونید begin journey 2 رو انتخاب کنید و new game پلاس رو آغاز کنید.

محمد حسین
محمد حسین
۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ۸:۵۷ ب.ظ

سلام ست زره لباس یا همون آرمور که دارید از کجا باید بگیرم؟(مکانش بگید خودم پیدا میکنم)
ویدیو اموزشی از گرفتن تالیسمن های خوب بازی بزارید
و بهترین بیلد های بازی با سلاح با جادو هایی که هست معرفی کنید🖐🏻

بهنام بهرامی
بهنام بهرامی
Reply to  محمد حسین
۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ۶:۱۳ ب.ظ

سلام محمد حسین، اگر منظورتون زره داخل ویدئو هست، اون Tree Sentinel Armor هستش که داخل Auriza Hero’s Graves بدست می‌آد و باید Chariotها رو نابود کنید. طلسم‌ها هم بستگی به Build شما داره و در قسمت buildها من کاملاً همه چیز رو توضیح دادم و می‌توانید از بخش راهنمایی از این لینک استفاده کنید:
https://www.saate7.com/articles/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-build%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-elden-ring/
در آخر ممنونم که سایت ما رو برای خواتدن مطلب مورد علاقه‌ات انتخاب کردی. موفق باشی

مهدی
مهدی
۰۹ شهریور ۱۴۰۱ ۴:۲۴ ب.ظ

ممنون بابت راهنمایی
کاش یه برنامه ای واسه sekiro هم داشته باشین

امین
امین
مدیر
Reply to  مهدی
۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ

مهدی جان یکی از بدیهای سکیرو اینه که یک بازی مهارت محور هستش یعنی راهنمایی در موردش نوشتن سخته
یعنی مثلا من بنویسم اینکارو بکنید کاملا به مهارت طرف برمیگرده که بتونه یا نتونه
با این حال بعد از راهنمایی‌هایی که فعلا در دست کار داریم حتما بهش فکر میکنیم
مرسی بابت همراهی همیشگیت

محسن
محسن
۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ۱:۵۸ ق.ظ

سلام وقت بخیر.راهنمایی میخواستم.بازی در حالت Lord Of The Frenzied Flame تموم کردم.قبلش گریس سیو کردم.موقعی سوال کرد بازی از اول شروع میکنی یا نه ,گزینه نه انتخاب کردم.الان مشکل اینجاست اون گریس آخر نیست تا بقیه پایان هارو هم بزنم تا تروفی بگیرم.

امین
امین
مدیر
Reply to  محسن
۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ۷:۵۲ ق.ظ

اگر در همون Grace آخر بازی رو سیو کنید بعد در نسخه pc از سیو بازی که در آدرس (C:Users[your user name]AppDataRoamingEldenRing) هست بک آپ بگیرید می‌تونید تک تک پایان بندی‌ها رو ببینید. فقط اگر ماموریت مرتبط با lord of frenzied رو برید بقیه قفل میشن. پس اون بخش اخر ماموریت رو نباید انجام بدید و داخل Grace از بازی بک آپ بگیرید و اونجا می‌تونید همه پایان‌ها رو ببینید. در صورتی که شما یه… بیشتر بخوانید

محسن
محسن
Reply to  امین
۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ

متاسفانه سیو نکردم و بک اپم برای بعد از پایان بندیه.دیگه پایان های دیگه از دست دادم؟ از طرفی نوشته بود اگر گزینه نه انتخاب کنید میتونید بازی ادامه بدید و بعدا حالت پلاس برای شروع دوباره تو منو بار اضافه میشه ولی اونم اضافه نشده و فقط نیو گیم هست 🙁 دیگه نمیتونم 100 درصد اچیو کنم؟ الان 38 از 42 هستم 🙁

امین
امین
مدیر
Reply to  محسن
۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ

حتی اگر در اخر بازی Journey جدید شروع نکردید در Roundtable می‌تونید Journey بعدی رو شروع کنید و در بازی جدید اچیومنت‌‌های باقی مانده رو بگیرید
بازی بینهایت Journey داره پس اصلا نگران نباشید

Mehdi
Mehdi
۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ۳:۱۷ ق.ظ

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم این ashe of war که تو ویدیو استفاده میکنیدو کجا میتونم پیدا کنم؟

امین علیرضائی
امین علیرضائی
مدیر
Reply to  Mehdi
۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ۴:۰۸ ق.ظ

سلام هیچ ash of warی استفاده نکردیم.
شمشیر moonviel هستش که چگونگی بدست آوردنش رو در صفحه اژدهایان الدن رینگ توضیح دادیم که کجا و چگونه بدستش می‌تونید بیارید. همینطور صفحه لیست سلاح‌ها هم هست که محل تمام سلاح‌های مهم توضیح داده شده

Mehdi
Mehdi
۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ۱:۵۷ ب.ظ

سلام خسته نباشید ببخشید من کلاس واگابوند برداشتم الان فایت با ارینسم ۱۵هست ولی نمیتونم از قدرت اژدها استفاده کنم چرا؟؟

امین علیرضائی
امین علیرضائی
مدیر
Reply to  Mehdi
۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ

به داستان بازی مراجعه کنید اونجا همه رو توضیح دادیم. در کل بدونید به خاطر اتش گرفتن درخت و باطل شدن طلسم اینطوری میشه

امین علیرضائی
امین علیرضائی
مدیر
Reply to  امین علیرضائی
۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۳۸ ب.ظ

اولِ بازی قدرت اژدها براتون فایده‌ای نداره باید در بازی پیشرفت بیشتری بکنید تا بتونید از اون قدرتی‌ها استفاده کنید روی هر اسپل که برید attribute مورد نیازش رو زده به طور کامل

پارسا
پارسا
۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ۱:۳۰ ب.ظ

میگم چرا اخر بازی پایتخت یهو اینشکلی میشه؟

پارسا
پارسا
۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ۱:۲۴ ب.ظ

میگم من Sir Gideon Ofnir, the All-Knowing رو داشت حرف میزد بدون اینکه کاری کنه زدم حرف میزد و ضربه میخورد فقط 😂

امین علیرضائی
امین علیرضائی
مدیر
Reply to  پارسا
۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۳۵ ب.ظ

اره باس راحتیه فقط پشت سرهم ضربه بزنی راحت میمیره

پارسا
پارسا
۲۷ تیر ۱۴۰۱ ۱:۱۶ ب.ظ

میگم چرا Selena اگه درست نوشته باشم باهام دیگه حرف نمیزنه؟

امین علیرضائی
امین علیرضائی
مدیر
Reply to  پارسا
۲۷ تیر ۱۴۰۱ ۱:۴۴ ب.ظ

اگر عکسش رو تو گوگل پیدا کنید و بفرستید بهتر متوجه میشم منظورتون کدوم شخصیته
بعد دقیقا کجای بازی هستید طبق قسمت‌هایی که گفتیم شما کجای بازی هستید؟
شایدم منظورتون شخصیت sellen هست که در موردش در قسمت ۱۱ و ۲۱ صحبت کردیم.

Mehdi
Mehdi
۲۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ

سلام خسته نباشید من قبل از اینکه با راهنمای شما برم جلو شخصیت D رو کشتم الان چیکار کنم ایا روی بازیم تاثیری داره؟؟

امین
امین
مدیر
Reply to  Mehdi
۲۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ

کامنت قبلی شما که دقیقا همین سوال بود، پاسخ داده شده مهدی جان

Mehdi
Mehdi
۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ

سلام ببخشید من قبل از اینکه از روی راهنمای شما برم شخصیت D رو کشتم الان تاثیری روی روند بازی من میزاره ایا ممنون 🙏

امین علیرضائی
امین علیرضائی
مدیر
Reply to  Mehdi
۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

سلام بله تاثیر میزاره تاثیرش در اینه که شما ماموریت شخصیت Fia رو هم نمیتونید کامل کنید. https://www.saate7.com/wiki/%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%84-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d9%85%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d8%b4%d8%ae%d8%b5%db%8c%d8%aa-fia/ خود داستان شخصیت D و برادرش رو هم نمی تونید کامل کنید. پس یکی از پایان های بازی یعنی Age of Duskborn رو از دست میدید. البته میتونید در دست دوم این ماموریت ها و داستانها رو پیش ببرید و اونها رو نادیده فعلا بگیرید و بقیه قسمتها رو طبق راهنمایی برید. چون این بازی ارزش چند… بیشتر بخوانید

امیر
امیر
۱۹ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ

سلام،من بازی رو تازه میخوام شروع کنم ولی متاسفانه زبان بازی چینی هست،و نتونستم عوضش کنم،میشه لطفا راهنماییم کنین!؟

امین علیرضائی
امین علیرضائی
مدیر
Reply to  امیر
۲۰ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۲۴ ق.ظ

سلام
چه نسخه‌ای بازی می‌کنید در PC اگر اورجینال هستید می‌توانید از طریق Steam زبان رو تغییر بدید. اگر کرک شده است هنگام دانلود باید یه ورژن انگلیسی رو دانلود می‌کردید.