اژدهایان بازی Elden Ring {روش کشتن، کاربرد و…}

یکی از بخش‌های چالش انگیز و جذاب بازی Elden Ring مبارزه با اژدهایان است. در این بازی در مناطق مختلف با اژدهایان گوناگونی رو به رو می‌شوید. از اژدهای آتشین تا برفی و الکترونیکی و… در این بازی دیده می‌شود. یکی از سوالات اساسی در بازی این است که دقیقا این موجودات افسانه‌ای را چگونه می‌توان شکست داد و بعد از شکست دادنشان به جز دریافت Rune چه سودی برایتان دارند؟

راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

چگونه‌ اژدهایان را در بازی Elden Ring شکست دهم و آنها چه کاربردی در بازی دارند؟

وقتی با یک اژدها مبارزه می‌کنید باید این را به خاطر داشته باشید که آتش او به راحتی شما را از بین می‌برد. دقیقا فرقی نمی‌کند چه لولی باشید! حتی اگر لول ۲۰۰ هم باشید و اگر به موقع عکس العمل نشان ندهید جلوی آتش اژدهایان بازی دوام نخواهید آورد! پس راه حل منطقی برای مبارزه با آنها چیست؟ در محیط‌های بزرگ اول بازی باید مبارزه با اسب را یاد بگیرید. باید ضربه زدن به موقع و فرار کردن را یاد بگیرید. یا اینکه اسپل‌های قدرتی قوی‌ای داشته باشید که از دور حساب آنها را برسد.

چند نکته که در مبارزه با اژدهایان ضروری است:

  1. رو به روی صورت اژدها نایستید از کنار به او نزدیک شوید و به او ضربه زده و فرار کنید و منتظر زمان مناسب برای حمله بگردید.
  2. مراقب دم موجود باشید اگر زیادی پشت او بمانید با دم به شما ضربه می‌زند.
  3. مراقب پاهایش باشید اگر زیاد زیرپایش بمانید له‌تان می‌کند. (اما بهتر از این است که جلوی صورتش بایستید)
  4. وقتی در آسمان به پرواز در می‌آید از محدوده‌ او دور شوید و گرنه زیر آتش دهانش ذوب یا یخ می‌زنید. (بسته به نوع اژدها)
  5. در آسمان فرار کنید ممکن است با تمام وزنش روی سرتان بپرد که خون زیادی از شما می‌برد.
  6. از تیرکمان و اسپل در موارد اضطراری استفاده کنید.
  7. از قدرتی‌های شمشیرتان استفاده کنید
  8. همیشه یک Ash یا روح خوب می‌تواند به کارتان بیاید. یکی را به خوبی ارتقا داده و حسابی قوی کنید و در مبارزه از او استفاده کنید. اینکار باعث می‌شود کمی حواس اژدها در حین مبارزه پرت شود. 
  9. هر اژدها ویژگی خاص خودش را دارد باید این ویژگی‌ها را به خوبی یاد بگیرید و در حین نبرد با فکر به مبارزه با آنها بپردازید.
  10. بسته محلی که اژدها قرار دارد باید لول قابل قبولی برای مبارزه با این موجود افسانه‌ای داشته باشید.

سیاه چال Coastal Cave

بعد از شکست اژدها آیتم DRAGON HEART را بدست می‌آورید. با این آیتم می‌توانید قدرتی آن اژهای خاص که شکستش دادید را فعال کنید. ابتدا باید خود را به سیاه چال Coastal Cave برسانید و بعد از شکست باس نهاییِ این دانجن از غار طرف دیگر خارج شوید تا وارد یک جزیره شده و به محلی به نام Church of Dragon Communion برسید. در اینجا می‌توانید قدرتی‌های مختلفی که از طریق کشتن اژدهایان مختلف بدست آوردید را با DRAGON HEART خریداری کنید و از آنها استفاده کنید. 

(توضیحات کامل در مورد تک تک اژدهایان و قدرتی‌هایشان و همینطور جوایزی که میدهند اضافه خواهد شد.)

بازگشت به : راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

اسکرول به بالا