راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Cruel Destiny

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Cruel Destiny

راهنمای کامل بازی Assassin’s Creed Valhalla (منوی اصلی)

ماموریت A Cruel Destiny

به محل مشخص شده در نقشه بروید و با Sigurd صحبت کنید. (وارد برج شوید و از نبردبان بالا بروید.) بعد از صحبت‌ها گزینه اول را انتخاب کنید تا ماموریت ادامه پیدا کند. در این مرحله باید با Kjotve مبارزه کنید.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Cruel Destiny

فاز اول مبارزه: در فاز اول او از مشت‌هایش استفاده می‌کند به هیچ عنوان نزدیکش نشوید بهتر است از تیرکمان بر علیه او در این فاز استفاده کنید و به سرش شلیک کنید.

فاز دوم مبارزه: کمی که خونش کم می‌شود او دو تبر بزرگش را برمی‌دارد. در این فاز باید دور او بچرخید و به موقع ضربه بزنید. جلوی ضربات معمولیش را می‌توانید با سپر بگیرید ولی ضربات قرمزش را با Alt جاخالی دهید. به او ضربه بزنید تا خونش کم شود و وقتی قصد ضربه زدن به شما را داشت به موقع جاخالی دهید. این کار را انجام دهید تا فاز سوم شروع شود.

فاز سوم مبارزه: او شما را به درون میدان کوچکتری پرت می‌کند درون این بخش گیاهانی وجود دارد که در صورت لزوم می‌توانید برای Heal کردن خود از آنها استفاده کنید. در این فاز او جنازه‌ها را به سمتتان پرتاب می‌کند باید مراقب باشید و به موقع جاخالی دهید. روش کشتن به همان شکل است. در این فاز قدرتی‌های خود نیز می‌توانید استفاده کنید. (Tab را فشار دهید و قدرتی خود را انتخاب کنید.)

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Cruel Destiny

مبارزه را ادامه دهید تا او کشته شود. بعد از کشتن Kjotve مبارزه بزرگ آغاز می‌شود از یکی از سه نبردبان که توسط سربازان خودی گذاشته می‌شود بالا بروید و شروع به کشتن دشمنان روی دیوار کنید. دشمنان را بکشید و به سمت دروازه بروید و آن را باز کنید تا نیروهای خودی حمله خود را آغاز کنند. دشمنان را بکشید و به سمت محل مشخص شده مسیر را ادامه دهید. جلوی دروازه دیگر یکی از دشمنان طلایی ایستاده کمی به او ضربه بزنید بعد با تیرکمان به دو دستش شلیک کنید(نقاط ضعفش) و با R ضربه نهایی را وارد کنید.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Cruel Destiny

محل صندوق‌ها: در عکس بالا صندوق وجود دارد در بالای دروازه‌ها محلی است که میتوانید آنجا را نابود کنید و داخل شوید و صندوق را باز کنید. دو صندوق دیگر نیز وجود دارد که با رنگ طلایی در مینی مپ بالا مشخص هستند ولی دسترسی به آنها راحت است. V را فشار دهید تا مشخص شوند.

حال باید به دروازه بعدی نفوذ کنید بالای برج سمت راست شوید و از آنجا با استفاده از تنابی که وجود دارد وارد شوید و دروازه اصلی را باز کنید تا یارهای خودی به دروازه حمله کنند. مسیر را ادامه دهید دشمنان را بکشید و از گیاهانی که وجود دارند برای پر کردن خونتان استفاده کنید. وارد ساختمانی شوید که مشخص شده است. دموی کوتاهی را ببینید به سرعت از بخش‌های چوبی بالا بروید تا آتش نگیرید وقتی به سمت علامت بروید مبارزه را پیروز شده‌اید. در آخر با Sigurd صحبت کنید تا مرحله تمام شود.

بعد از انجام این ماموریت از آبشار بالا بروید تا به Book of Knowledgeی که در غاری پشت آبشار است برسید تا یک Ability تازه باز کنید.

دیگر نکات و راهنمایی‌ها برای بازی Assassins Creed Valhalla

دیدگاه ها بسته شده است