راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Feast to Remember

راهنمای کامل بازی Assassins Creed Valhalla (منوی اصلی)

ماموریت اصلی A Feast to Remember

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Feast to Remember

به Utgard می‌رویم تا با Suttungr صحبت کنیم. قبل از اینکه با او صحبت کنیم می‌خواهیم Ymir’s Blood Stoneی که دقیقا در خانه‌ای که او جلوی آن ایستاده است را برداریم. (عکس بالا) وقتی وارد کلبه شدید با شلیک به بخش قرمز نبردبان آن را پایین بیاورید و از بعد از آن بالا بروید. در اینجا صندوق را نمی‌توانید باز کنید چراکه به کلید احتیاج دارید. به سمت دیگر بروید و جعبه قابل حمل را تکان دهید و به سمت راست محل ببرید. از آن بالا رفته و روی تخته‌ای که روی هوا شناور است بپرید و خود را به سمت دیگر برسانید و کلید را از روی جعبه چوبی بردارید. به سمت دیگر بروید و از درون صندوق Ymir’s Blood Stone را بردارید.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Feast to Remember

حال به پیش Suttungr بروید و با او صحبت کنید و Cauldron را به او بدهید تا او شما را به یک ضیافت دعوت کند.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Feast to Remember

سپس باید به نزد Gunlodr برویم. محلی در نقشه مشخص می‌شود به آنجا بروید. در طول مسیر مراقب باشید اگر نگهبانی شما را ببیند به شما حمله می‌کند پس مخفیانه و به دور از دید نگهبانان پیش بروید. او در غاری مخفی سکنا گزیده است. دهانه غار با جادو بسته است ولی با ایستادن در جهت درست می­توانید جادو را باطل کنید و دهانه غار را باز کنید. باید از بین دو جمجمه‌ی شاخداری که روی سنگ‌ها آویزان هستند رد شوید تا دهانه غار مشخص شود و جادو از بین برود. (عکس بالا)

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Feast to Remember

وارد غار شوید و مسیر را تا انتها ادامه دهید و در انتهای مخفیگاه با Gunlodr صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها Gunlodr می­‌پذیرد که در ضیافت پدرش شرکت کند. (انتخاب‌ها تاثیری ندارند.) بعد از صحبت‌ها به دنبال Gunlodr حرکت کنید تا به محل ضیافت برسید. در طول مسیر آن دو با هم صحبت می‌کنند. وقتی به سریر Suttungr برسید دمو آغاز می‌شود. در ضیافت بعد از صحبت با Suttungr باید سخنرانی انجام دهید. پاسخ­های درست به شرح رو به رو است: 1. I am a mighty warrior و 2. I respect you و 3. Let us just get to drinking است. با اینکار زودتر مهمان‌ها نوشیدنی می‌نوشند.

باید کاری کنید که تمام نوشیندنی‌های ضیافت نوشیده شوند (تولبار باید خالی شود) تا در انبار و محل Mead باز شود. برای اینکار باید چند کار جانبی انجام دهید که به شرح هریک از آنها می‌پردازیم. اول می‌توانید به سراغ Gunlodr بروید و از او درخواست کنید که نوشیدنی بنوشد. او از شما سه تا معما می­پرسد که جواب آنها به ترتیب اولی Ale  دومی Hammer و سومی Swans and eggs می‌شود.

دوم می‌توانید مسابقه تیراندازی انجام دهید برای اینکه در این مسابقه پیروز شوید زودتر از اینکه زمان تمام شود باید در حین اینکه نوشیدنی می‌نوشید به کوزه‌ها شلیک کنید. نباید به هیچ عنوان از محل بیرون بیایید. با شلیک به تمام کوزه‌ها در کمتر از زمان مشخص شده پیروز شوید.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Feast to Remember

می‌توانید با فرد گنده(عکس بالا) که در سمت راست محیط است صحبت کنید و درخواست مسابقه مشت زنی کنید با زن بجنگید او بسیار سریع است ولی قدرت کمی دارد به سرعت جاخالی دهید و به او مشت بزنید تا از پا در بیاید.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Feast to Remember

همینطور می‌توانید با نوازنده‌هایی که سمت چپ سریر نشسته‌اند صحبت کنید آنها وسایل موسیقی‌شان را گم کرده‌اند به محل مشخص شده بروید و با پسربچه‌ها صحبت کنید. بعد از صحبت با پسر بچه از جعبه‌های همین محل بالا بروید و خود از بالا به درون خمره پرت کنید. از خمره بیرون بیایید و با پسر بچه صحبت کنید تا پسر به پیش نوازنده‌ها برود.

همینطور از در کوچکی که سمت راست سریر که Suttungr رویش نشسته داخل شوید تا به آشپزخانه دسترسی پیدا کنید. در آشپزخانه از روی میز Spices را بردارید.

Ymir’s Blood Stone درون آشپزخانه

محل و طریقه بدست آوردن تمام Ymir’s Blood Stoneهای منطقه Jotunheim

یک صندوق نیز در بالا آشپزخانه وجود دارد، باید راهی برای رسیدن به این صندوق پیدا کنید.

محل و طریقه بدست آوردن تمام Ymir’s Blood Stoneهای منطقه Jotunheim

ابتدا به قرقره‌ای که در عکس بالا مشخص است شده است شلیک کنید تا راه باز شود. بعد از دیوار پشت قرقره بالا بروید و بعد به سمت محل چوبی بپرید. بعد به روی تناب بپرید و از روی تناب به سمت دیگر و در آنجا جعبه را تکان دهید و از آنجا به سمت دیگر بپرید و خود را به صندوق برسانید. در درون صندوق Ymir’s Blood Stone را بردارید.

—-

بعد از برداشتن ادویه به میهمانی برگردید و روی غذاهای مشخص شده ادویه بریزید. با اینکار عطش میهمان‌ها بیشتر شده و نوشیدنی بیشتری می‌نوشند. با اینکارها تولبار خالی شده و میهمانان نوشیدنی را تمام می‌کنند و دمو آغاز می‌شود، در دمو Suttungr دستور می­دهد تا برای مهمانان نوشیدنی بیشتر بیاورند. بلافاصله بعد از صحبت‌ها محل دیگری در نقشه مشخص می‌شود. از طناب‌ها استفاده کنید تا به سرعت پایین بروید و بعد خود را به محل مشخص شده رسانده و وارد Vault بشوید. Gunlodr شما را در انبار گیر می­‌اندازد و از شما می­پرسد که اینجا چه می‌کنید. سه گزینه دارید که اولی از همه بهتر است: I came to bring you a gift با این گزینه با دختر وقت می­‌گذرانید و او به شما مشکوک نمی‌شود. این گزینه در صورتی وجود خواهد داشت که ماموریت A Gift from the Past را انجام داده باشید. (دو گزینه بعدی منجر به نبرد با نگهبانان می­شود.)

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Feast to Remember

بعد از لحظاتی دختر به خواب می­رود، از فرصت استفاده کرده و به دنبال Mead بگردید. Mead را در اتاق کنار می­یابید (عکس بالا) آن را بردارید و از محل خارج شوید.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Feast to Remember

بعد از خروج از محل Suttungr سد راهتان قرار می‌­گیرد و باید با او مبارزه کنید. بعد از دمو مبارزه آغاز می‌شود. ابتدا مراقب باشید که گیر او نیفتید. او با دستانش قصد دارد تا شما را بگیرد پس با جاخالی از او دور شوید. او پایش را بالا می‌آورد در همین لحظه از او دور شوید و دوباره برگردید و به او ضربه بزنید. در فاز اول ضربات او ساده است و احتیاج به کار خاصی نیست. فعلا به نقاط ضعف او شلیک نکنید و با جاخالی و ضربه زدن خونش را کم کنید. 

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت A Feast to Remember

در طول مبارزه ناگهان او شمشیرش را به زمین می‌کوبد و از آسمان به سر شما تگرگ می‌بارد برای دفع این حمله نزدیک آتشدان‌ها که با نیم دایره قرمز روی زمین مشخص هستند بشوید تا این حالت تگرگ از بین برود. (عکس بالا) در همین مناطق نیز می‌توانید قارچ پیدا کنید. از قدرتی‌هایتان حالا روی او استفاده کنید تا خونش را کم و کمتر کنید. وقتی خونش نصف شد زمان خوبی است که حالا به نقاط ضعفش شلیک کنید.

در فاز دوم (وقتی خونش نصف شد) او یک تبر نیز در دست می‌گیرد و مبارزه را سخت‌تر می‌کند. نقطه ضعف‌­های او زانوی سمت چپ، شانه راست و شکم­ش می­‌باشد. به آنها شلیک کنید تا انرژی‌اش تمام شود و بتوانید ضربه مرگبار به او وارد کنید. او با تبرش به سمتتان یخ می‌فرستد مراقب این نوع حمله جدید باشید و وقتی که تبرش را روی زمین می‌کشد و درخشندگی آن آغاز می‌شود از او دور شوید و وارد نیم دایره‌های قرمز شوید. او با تبر به سمتتان یورش می‌آورد باید به موقع جاخالی داده و ضربه بزنید. به نقاط ضعفش شلیک کنید و از تمام قدرتی‌هایتان برعلیهش استفاده کنید تا خونش تمام شود و بازی وارد دمو شود. بعد از دمو ماموریت به پایان می‌رسد.

دیگر نکات و راهنمایی‌ها برای بازی Assassins Creed Valhalla

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

اسکرول به بالا