راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Birthrights و The Seas of Fate

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Birthrights و The Seas of Fate

راهنمای کامل بازی Assassin’s Creed Valhalla (منوی اصلی)

ماموریت Birthrights

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Birthrights و The Seas of Fate

خود را به محل مشخص شده برسانید. وقتی به شهر رسیدید V را بزنید تا محل Sigurd را پیدا کنید. وقتی وارد ساختمان شدید دمو شروع می‌شود. با Basim صحبت کنید دیالوگ‌ها تاثیری در بازی نمی‌گذارند. بعد از صحبت‌ها به دنبال Basim بروید. جلوتر او از شما درخواست می‌کند که قیافه خود را مخفی کنید با فشار B می‌توانید کلاه خود را روی سرتان بکشید. علامتی روی نقشه مشخص می‌شود که خانه‌ای است و عده‌ای نگهبان رو به روی آن جلوی آتشی نشسته‌اند. از سمت راست از لای علفزار بروید و بدون دیده شدن به سمت در بروید و وارد شوید تا دمو شروع شود. بعد از دمو، به محل مشخص شده بروید و خود را به Sigurd برسانید. بعد از صحبت‌ها باید سرنوشت Gorm را مشخص کنید. گزینه اول کشتن، دوم تبعید شدن یا گزینه سوم این انتخاب را به King Harald بسپارید.(که او نیز Gorm را تبعید می‌کند.) انتخاب با شماست و در کل سرنوشت شخصیت Gorm را تعیین می‌کنید و تاثیر کلی روی داستان بازی نمی‌گذارد. دیالوگ بعدی تاثیری ندارد. بعد از این انتخاب‌ها ماموریت تمام می‌شود.

ماموریت The Seas of Fateراهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Birthrights و The Seas of Fate

در ابتدا V را فشار دهید تا محل دقیقی که باید بروید را شناسایی کنید بعد به سمت ساختمانی فیروزه‌ای رنگ مشخص می‌شود بروید. جلوی در بروید و Knock را با E بزنید تا Eivor در بزند. بعد از اینکه در باز شد وارد شوید و خود را به Sigurd برسانید. در اینجا دو انتخاب دارید یا منابع را با خودتان به انگلستان ببرید یا آنها را برای Styrbjorn بگذارید. اگر گزینه دوم را انتخاب کنید Sigurd را خوشحال می‌کنید و این برای انتهای بازی تاثیر مثبتی می‌گذارد. بعد از صحبت‌ها به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید و با Sigurd صحبت کنید و گزینه اول را انتخاب کنید تا سفر به انگلستان را آغاز کنید.

در مقطع کوتاهی کنترل Layla را در دست میگیرد. در اینجا می‌توانید آیتم‌هایی را بررسی کنید و با افرادی صحبت کنید و بعد دوباره داخل  Animus شوید تا بازی را ادامه دهیم.

دیگر نکات و راهنمایی‌ها برای بازی Assassins Creed Valhalla

دیدگاه ها بسته شده است