راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Burning the Firebrand

راهنمای کامل بازی Assassins Creed Valhalla (منوی اصلی)

ماموریت Burning the Firebrand

Search Jorvik’s archives

Eivor به بایگانی Jorvik می‌رود تا با گشتن اسناد، توضیح دهد که چرا Red Hand متون مسیحی را می دزدد.

 به محل مشخص شده در نقشه بروید و وارد محل شوید و اسنادی که روی میز است را بررسی کنید در سمت چپ نوشته روی میز را بردارید. به محض اینکه شروع به خواندن اسناد می‌­کنید دمو شروع می‌شود.

Explore the rectory

به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. V را در محل فشار دهید تا دایره فیروزه‌ای مشخص است. اول ساختمانی که قفل است را جستجو کنید. ورودی این ساختمان طرف دیگر آن است. کافی است قفسه را کنار بزنید تا از پنجره­‌ی پشت آن بتوانید قفل در را با تیرکمان باز کنید. داخل ساختمان یک راهب را می­‌یابید. او سر­نخ بعدی را به شما می­‌دهد. یکی از برادرانش در ساختمانی در خیابان پنهان شده است. ورودی این ساختمان کاملاً بسته است، پس به پشت بام بروید و پوشش چوبی را با تیروکمان خراب کنید. این مرد نیز از دست Red Hand پنهان شده است، او شما را به سمت محل اسقف می‌­برد. به ورودی که رسیدید موانع را کنار بزنید تا وارد محل بشوید.

Investigate the Bishop’s quarters

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Burning the Firebrand

وقتی که وارد می­شوید با تومارهای سوخته مسیحی مواجه می‌­شوید. در سمت چپ متوجه یک شی خونین روی زمین و آثار خون روی فرش خواهید شد که نشان می دهد نوعی درگیری در اینجا رخ داده است. سپس اسقف را بر روی سریرش می­‌یابید اما او را سوزانده‌­اند. اگر جسدش را بردارید متوجه می­شوید که زیر او یک نامه است، نامه را بخوانید. مشخص است که او داشته از اطلاعات باارزشی نگهداری می­کرده است.

Infiltrate the Minster

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Burning the Firebrand

بلافاصله افرادی که برای Red Hand کار می­کنند سروکله­اشان پیدا می­‌شود. می­‌توانید با آنها مبارزه کنید یا به روش مخفیانه آنها را جا بگذارید. در هر صورت به سمت محل مشخص شده بروید. در آنجا از طریق پنجره موجود در پشت بام وارد ساختمان مورد نظر شوید. درون این ساختمان متوجه می­‌شوید که یک راحب از رئیس صومعه می­خواهد که متون مقدس را نسوزاند. (دمو شروع می‌شود) در آخر متوجه می‌­شویم که این زن همان Firebrand است و باید او را از بین ببریم. اما Firebrand خود را در میان بدلهایش پنهان کرده است که باعث می­‌شود شناسائیش سخت شود. Firebrandهایی که قلابی هستند که اسمشان زرد است و در کنار نامشان یک علامت سوال است. با این روش می­توانید فرد اصلی را بیابید و او را با روش خودتان بکشید. بعد از کشتن فرد اصلی نزدیکش شوید و Confirm Kill را بزنید.

Return to Ljufvina

بعد از انجام ماموریت به نزد Ljufvina برگردید و درباره نقش راهبه Firebrand بگویید و خبر از قتل او دهید. (ماموریت تمام شده است)

دیگر نکات و راهنمایی‌ها برای بازی Assassins Creed Valhalla

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

اسکرول به بالا