راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Honor Has Two Edges

راهنمای کامل بازی Assassins Creed Valhalla (منوی اصلی)

ماموریت Honor Has Two Edges

Find and speak to Faravid

به مکان مشخص شده در نقشه بروید. وقتی کمی نزدیک محل بودید V را بزنید تا بوسیله کلاغ محل دقیق کمپ را شناسایی کنید. وارد کمپ شوید و در آنجا با Faravid صحبت کنید، مردی همراه او است به نام Ulf که به شما مشکوک است و اطمینان ندارد. فاراوید می­گوید که نیروهای دشمن در حال آماده شدن برای حمله دوباره هستند و شما باید با آنها مقابله کنید. شما باید به Faravid بروید و از او در برابر دشمنان محافظت کنید.

Escort Faravid and his men

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Honor Has Two Edges

 به محض اینکه از کمپ خارج شوید با دسته‌­ای از Banditها روبرو می­‌شوید که در بالای سخره‌ها برای شما کمین کرده‌اند. اگر به موقع عمل کنید می­توانید آنها را از پشت غافلگیر کرده و بدون دردسر و به صورت مخفیانه آنها را به هلاکت برسانید. دشمنان را بکشید و به دنبال Faravid به سمت غار پیش بروید. وقتی به دهانه غار که رسیدید با فاراوید صحبت کنید.  افراد فاراوید پیشنهاد می­دهند که به دنبال Banditها درون غار بروید و همه را بکشید و آنها در دهانه غار نگهبانی می‌دهند.

Follow the Picts through the cave

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Honor Has Two Edges

به درون غاز پیشروی کنید. (هنگام پیشروی به درون غار،از سخره‌های بدون برف استفاده کنید زیرا Eivor قادر به گرفتن سطوح یخ زده نیست.) وقتی کمی وارد غار شدید به محلی می‌رسید که یک درخت در وسط غار وجود دارد. بوسیله درخت به سمت سخره‌هایی که برف روی آنها نیست بپرید و از آنجا باید بوسیله سخره‌ها خود را به سمت بالای غار برسانید. (عکس بالا سخره‌های بدون برف را نشان می‌دهد.) وقتی به بالا رسیدید کمی جلوتر محلی در نقشه مشخص می‌شود. بعد از پیشروی در غار، به دو نفر از Pictsها برمی‌خورید هر دو را بکشید. یکی از اجساد دشمن حاوی نامه­‌ایست که می­توانید در مورد آن با Faravid صحبت کنید. Eivor به Faravid می­­گوید که دشمن در مکانی به نام Stenwege قرار دارد. آنها منتظر کمک از سوی یک متحد هستند ولی متحد آنها مشخص نیست.

Kill the Pict scouts

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Honor Has Two Edges

بعد از صحبت‌ها متوجه می‌شوید که دو تا از جاسوسان دشمن در آنها نزدیکی از حضور شما با خبر می‌­شوند و به سرعت فرار می­کنند تا به Pictsها خبر دهند و شما باید آنها را تعقیب کنید و بکشید. (هر دو در نقشه مشخص هستند)

Find and kill the Pict Chief

بعد از کشتن جاسوسان با Faravid به سمت Stenwege بروید و در نزدیکی آنجا سکنا کنید تا درباره حرکت بعدی تصمیم‌گیری کنید. در ادامه نیاز نیست تا همه دشمنان را بکشید تنها کافی است که رهبر Pictها را بیابید و او را به هلاک برسانید. هدف این بخش نفوذ به پایگاه دشمن برداشتن لوت‌های اضافه و صندوق‌ها و یافتن کلید جهت ورود به بخش دوم پایگاه یعنی قلعه اصلی است و در آنجا ورود به قلعه مرکزی و رسیدن به رهبر این گروه و کشتن اوست.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Honor Has Two Edges

 کلید در ورودی اول در اختیار یکی از نگهبانان در همان نزدیکی است که باید او را بکشید و کلید را بردارید. نام او Man at Arms است و در بالای محل قرار دارد او حامل کلید است. نقطه ضعف او شکمش می‌باشد.  کشتن او به شما یک Ingot می‌دهد. (در عکس بالا او را مشاهده می‌کنید.)

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Honor Has Two Edges

بعد از بدست آوردن کلید به سمت جلو بروید. دشمنان را به روش خودتان از پیش رو بردارید و به سمت دری که در عکس بالا مشخص شده است بروید و وارد قلعه اصلی شوید.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Honor Has Two Edges

در اینجا به سراغ فرد دیگری که کلید دارد بروید و با کشتن او کلید بعدی را بدست بیاورید. حال به سمت برج بزرگ وسط بروید یا بوسیله کلید درش را باز کنید و داخل شوید و یا از آن بالا بروید و از طریق محیط باز بالایش به درونش بروید.

راهنمای بازی Assassins Creed Valhalla : ماموریت Honor Has Two Edges

در بالای محیط به پایین نگاه کنید در آنجا Pict Chief را پیدا کردید بهترین روش این است که از طریق بالا و Stealth Attack به او حمله کنید و نصف خون او را ببرید و بعد به سراغ نقاط ضعف او بروید و با شلیک به نقاط ضعف او که بازو و زانوهای پای او می‌باشد انرژی او را تمام کنید و ضربه نهایی را بزنید و او را به راحتی شکست دهید. همینطور می‌توانید از کوزه‌های آتشزای محیط برعلیهش استفاده کنید. (چون فضا برای جاخالی دادن کوچک است بسیار مراقب باشید و با دقت مبارزه کنید.)

 بعد از کشتن رهبر این گروه فاراوید قبل از اینکه رهبر Pictها حرفی بزند او هلاک می­‌کند. بعد از Cut-Scene فاراوید درباره Muira و داروهای گیاهی مشکوکش صحبت می­کند. به هر حال او می­گوید که می­خواهد کار دشمن را تا قبل از زمستان یکسره کند و چون Jarl با این موضوع موافق نیست، حال شما باید در این مورد تصمیم بگیرید: (شما سه انتخاب دارید)

  1. Your Secret is Safe: شما طرف Faravid در نبرد می­‌ایستید و این عمل او را به Jarl گزارش نمی­‌کنید.
  2. I Cannot Hide It: شما در نبرد شرکت می­‌کنید اما اگر Halfdan از شما سوال کرد راستش را می‌گویید.
  3. Let The God Decide : به فاراوید پاسخ روراستی ندهید و دو پهلو صحبت کنید.

(این انتخاب‌ها تاثیرگذار نیستند و تاثیری در روند داستان اصلی ندارند. بعد از این انتخاب مرحله به اتمام می‌رسد.)

دیگر نکات و راهنمایی‌ها برای بازی Assassins Creed Valhalla

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

اسکرول به بالا