راهنمای بازی God of War مرحله چهاردهم بازی Between the Realms 

راهنمای بازی God of War مرحله چهاردهم بازی Between the Realms 

راهنمای قدم به قدم بازی God of War (منوی اصلی)

راهنمای بازی God of War مرحله Between the Realms 

راهنمای بازی God of War مرحله چهاردهم بازی Between the Realms 

در اتاق درخت دنیا به سمت دربی با سنگ صورتی بروید و آن را باز کنید، به کارگاه برادران کوتوله می‌رسید و می‌توانید خرید و فروش کنید و زره و سلاح‌های خود را آپگرید کنید. در پشت سرتان دو ستون سنگی قرار دارد به سمت آن بروید و درب سفر بین دنیاها را آشکار کنید و داخلش شوید. در نقشه‌ی بازی تنها یک گزینه دارید The Realm Between Realms و همان را انتخاب کنید، به دنبال آترئوس بروید تا به لبه‌ی مسیر برسید و با ختم یک صلوات به پایین بپرید! (با فشار E)

برای راحتی کار و پیدا کردن مسیر کافی است به دنبال آترئوس بروید و در انتهای مسیر به برج یوتنهایم می‌رسید و دروازه را باز کنید. وارد برج که بشوید مکانی تاریک و متروک را خواهید یافت، در انتهای برج یک پدستال قرار دارد و سنگ را درون آن قرار دهید تا برج شروع به چرخیدن کند.

سپس درب‌های اطرف باز شده و از داخل آن دراگرها به شما یورش می‌آورند. با تیغه‌هایتان همه آنها را مجازات کنید، تعداد آنها بسیار زیاد است پس از قدرتی‌های گروهیتان استفاده کنید و تا به طور همزمان به همه آسیب بزنید. از قدرتی هر دو سلاحتان استفاده کنید و همه را بکشید. پیشنهاد می‌شود فقط از کلیک چپ برای حمله استفاده کنید و به طور گروهی به آنها ضربه بزنید تا حسابشان را برسید.

بعد درب‌ها بسته می‌شوند و از داخل الفهایم، الف‌های سیاه بیرون می‌آیند، با آنها با تبرتان مبارزه کنید. مراقب کابوس‌ها باشید و اول آنها را از بین ببرید و بعد سراغ الف‌ها بروید. آنها جلوی دید شما را می‌گیرند و مبارزه را برایتان سخت می‌کنند. باید بسیار مراقب باشید و از قدرتی‌های هر دو سلاح بر علیه آنها استفاده کنید. دقت کنید صبور بودن در این مبارزه ضروری است چراکه اگر عجله کنید این الف‌های سیاه جلوی دید شما را می‌گیرند و مبارزه سخت می‌شود اما اگر به موقع جاخالی دهید و دفاع کنید مبارزه سختی نخواهد بود. در آخر با سنگ‌های سبز روی زمین بعد از نبرد جان خود را پر کنید زیرا نبرد ادامه دارد.

در ادامه با استفاده از تیغه‌هایتان به مبارزه با هل-ریورها بروید. در این مبارزه سنگ‌های سبز روی زمین می‌افتاد سریع آنها را بردارید و خونتان را پر کنید. از محیط بزرگ استفاده کنید. جلوی ضربات یخی آنها نایستید و از ضربات به موقع استفاده کنید از تیرهای برقی آترئوس استفاده کنید تا به آنها آسیب جدی وارد کنید. 

راهنمای بازی God of War مرحله چهاردهم بازی Between the Realms 

سپس درب‌ها به روی موسپلهایم باز می‌شوند و یک Ogre به شما یورش می‌آورند آنها را شکست دهید. بعد از لحظاتی Daudi Munr که یک مینی‌باس تکراری است نیز وارد نبرد می‌شود. اول از شر Ogre خلاص شوید و بوسیله Ogre به مینی‌باس صدمه بزنید. سپس با استفاده از خشم اسپارتان دمار از روزگار مینی‌باس درآورید و او را سرنگون کنید. بعد دراگرهای باقی مانده را از بین ببرید. بعد که نبرد تمام شد درب اصلی را باز کنید تا دوباره به میدگارد برگردید و پل حرکت می‌کند و در مسیر شما قرار گیرد. (این بخش تمام می‌شود.)

دیگر راهنمایی‌های بازی God of War

دیدگاه ها بسته شده است