راهنمای بازی GTA 5 / ماموریت The Long Stretch

راهنمای بازی GTA 5 / ماموریت The Long Stretch

راهنمای کامل بازی GTA 5 (منوی اصلی)

ماموریت The Long Stretch بازی GTA 5
(این مرحله با علامت F در نقشه مشخص است.)

(طریقه 100٪ و طلایی کردن مرحله: 1. دقت: دقت تیراندازی شما باید حداقل 60 درصد باشد. پس با دقت تیراندازی کنید. 2.هدشات: حداقل 10 هدشات در این مرحله انجام دهید. 3.بدون رد: شما باید این مأموریت را بدون متحمل شدن آسیب سنگین به پایان برسانید. (اگر خونتان از نصف کمتر شد این بخش کامل نمی‌شود) 4.زمان: باید مرحله را در کمتر از 10 دقیقه و 30 ثانیه به پایان برسانید پس تمام دموها را رد کنید و سریع باشید.)

کنترل Franklin را به دست بگیرید و به خانه او و محلی که با F مشخص شده است بروید. وقتی داخل خانه شدید، دمو شروع می‌شود. دمو را رد کنید. بعد از دمو سوار ماشین هستید به سمت محل زرد مشخص شده در نقشه بروید. جلوی مغازه اسلحه فروشی بایستید و به بخش شاتگان بروید و برای آن flashlight بخرید. (اگر در تکرار مرحله هستید فقط یک آیتم دیگر بخرید و از مغازه خارج شوید تا زمان را از دست ندهید.) اگر پول مناسب دارید جلیقه نیز بخرید چراکه برای بخش سوم طلایی کردن مرحله به کار می‌آید. بعد از مغازه خارج شوید و سوار ماشین شده به سمت محل مشخص شده بروید. در آنجا به سمت در پشتی بروید و از در وارد شوید. از پله‌ها بالا بروید تا وارد دمو شوید. دمو را رد کنید.

بعد از دمو، نبرد آغاز می‌شود پشت محلی پناه بگیرید و با تفنگ مناسب شروع به هدشات کردن دشمنان کنید. در این مرحله 10 هدشات نیاز داریم و دقت تیراندازی نیز باید بالای 60 درصد باشد. با دقت تیراندازی کنید، بعد از پاکسازی این بخش به دنبال Lamar بروید. در اتاق بعدی وقتی که در منفجر شد به سرعت دو نفر پشت در را بکشید و نگذارید به Lamar آسیب بزنند. وارد اتاق بعدی شوید و پشت جعبه‌ها پناه بگیرید و دشمنان را تا جایی که می‌توانید هدشات کنید. بعد از کشتن دشمنان به سمت جلو بروید تا به پله‌ها برسید و از آن پایین بروید. در راه پله مراقب دشمنانی که در مسیر هستند باشید و آنها را بکشید. وارد در پایین پله‌ها شوید و بلافاصله پناه بگیرد و دشمنان را بکشید. بعد از اینکه هرچهار گانگستر را کشتید وارد در بعدی شوید. در اتاق بعدی بلافاصله پناه بگیرید و شروع به تیراندازی کنید. مراقب باشید تعداد دشمنان این منطقه زیاد است. فردی شاتگان بدست را بکشید و نگذارید زیاد نزدیک شود و همینطور فردی که از بالا تیراندازی می‌کند را زودتر بکشید. وقتی آتش سوزی شروع شد در سمت چپ این بخش پناه بگیرید تا آتش نگیرید. دشمنان را بکشید و به سمت در بعدی بروید. در اینجا یک نفر با مسلسل جلویتان سبز می‌شود با شاتگان کارش را بسازید.

در کنار در از جعبه کمک‌های اولیه برای پر کردن جانتان استفاده کنید شاتگان را انتخاب کنید و وارد اتاق بعدی شوید. در آنجا دو نفر غافلگیرتان می‌کنند با شاتگان سریع آنها را بکشید و به سمت در بعدی بروید. از پله‌ها پایین بروید. در اینجا یک هلکوپتر مزاحم وجود دارد. در پشت محلی پناه بگیرید و افرادی که از هلکوپتر شلیک می‌کنند را بکشید. (دو نفر) حال به سمت نبردبان بروید و از آن بالا بروید. به سمت جلو بروید و از دیوار به طرف دیگر بپرید. سوار ماشین شوید و حالا باید از دست پلیس‌ها فرار کنید با سرعت به سمت مخالف جهت حضور پلیس‌ها که در مینی مپ مشخص هستند بروید تا از آنها دور شده و ستاره‌ها به چشمک زن تغییر کنند. بعد همینطور فاصله را حفظ کنید تا ستاره‌ها از بین بروند. در موقع فرار به هیچ عنوان وارد اتوبان نوشید چراکه تعداد پلیسها زیاد است از شلوغی وسط شهر و از کوچه پس کوچه‌ها استفاده کنید یا با سرعت زیاد حرکت کنید و به طرفی که پلیس‌ها وجود دارند نگاه کنید و با کمک قدرتی Franklin به جهت مخالف بپیچید تا آنها شما را گم کنند. بعد از اینکه پلیسها شما را گم کردند، به محل مشخص شده در نقشه بروید تا دمو شروع شود. دمو را رد کنید مرحله تمام شده است.

راهنمای کامل بازی GTA 5 (منوی اصلی)

دیگر راهنمایی‌های مرتبط با GTA 5

دیدگاه ها بسته شده است