راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Beat Down on B-Dup

راهنمای کامل مراحل بازی GTA San Andreas Definitive Edition (منوی اصلی)

ماموریت Beat Down on B-Dup (علامت روی نقشه راهنمای بازی GTA San Andreas)

خلاصه داستان

خلاصه مرحله: شما از وضعیت محله ناراضی هستید و مواد در کمین همه حتی برادرتان Sweet است. باید کاری کنید و عامل فروش مواد یعنی B Dup را سر جایش بنشانید!

برای این ماموریت پیشنهاد می‌شود جلیقه ضد گلوله و مسلسل قدرتمند (M4) همراه داشته باشید

نکته: از الان به بعد باز می‌توانید چند تن از اعضای محله را برای ماموریت‌های مختلف با خود همراه کنید. به جلوی هریک از اعضای سبز Grove Street بروید و دکمه بالا از روی کیبورد را بزنید تا آنها به گروه شما ملحق شوند. هرچه احترام یا Respect شما بیشتر باشد می‌توانید افراد بیشتری با خود همراه کنید. 

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Beat Down on B-Dup

بعد از دمو به سمت علامت زرد مشخص شده در نقشه بروید. وقتی به محل رسیدید در دمویی می‌بینید که کارل و Sweet به دنبال B Dup در جلوی خانه‌اش هستند ولی او را آنجا نمی‌یابند. متوجه می‌شوید که او در پارک گلن است. سوار ماشین شوید و به سراغ او بروید. او در محله Ballasها به سر می‌برد. وقتی به محل رسیدید (که در نقشه بالا هم مشخص است) نبرد برای گرفتن این بخش از شهر از دست Ballasها را آغاز کنید. 

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Beat Down on B-Dup

روی پل تعدادی Ballas حضور دارند همانجا آنها را بکشید تا این بخش به صورت چشمک‌زن در بیاید و دشمنان دیگر با رنگ بنفش به شما حمله کنند. با دیدن مینی مپ متوجه می‌شوید که از کدام سمت Ballasها وارد می‌شوند، به سراغشان بروید و کارشان را بسازید. در این محل قلب و جلیقه ضدگلوله نیز ظاهر می‌شود در صورت لزوم به سراغ آنها نیز بروید. همینطور دشمنان را بکشید تا این بخش را به کنترل افراد خودتان در بیاورید.

در آخر متوجه محل دقیق B Dup می‌شوید. ابتدا محافظین او را که جلوی در با رنگ قرمز مشخص هستند بکشید. بهترین روش این است که از آنها فاصله بگیرید و از دور و با تفنگ نشانه‌دار کارشان را بسازید. چراکه قدرت تیراندازی آنها بالاست و سریع کشته می‌شوید. بعد از کشتن تمام نگهبانان، محل زردی جلوی در خانه ظاهر می‌شود به آن سمت بروید تا دموی دیگری آغاز شود، در دمو متوجه می‌شوید همه چیز زیر سر Smoke است! بعد از دمو ماموریت به پایان می‌رسد. (بعد از رد کردن این مرحله مقداری Respect بدست می‌آورید.)

مراحل مرتبط با بازی GTA San Andreas Definitive Edition

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

اسکرول به بالا