راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Outrider

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Outrider

راهنمای کامل مراحل بازی GTA San Andreas Definitive Edition (منوی اصلی)

ماموریت Outrider (علامت روی نقشه راهنمای کامل مراحل بازی GTA San Andreas Definitive Edition )

خلاصه داستان

خلاصه مرحله: Jizzy به شما زنگ می‌زند و از شما می‌خواهد تا در پمپ بنزینی با او ملاقات کنید… 

برای راحتی خودتان حتما قبل از شروع ماموریت به اسلحه فروشی‌های سراسر نقشه سر بزنید و جلیقه ضدگلوله خریداری کنید و سلاح مناسب همراه داشته باشید.

بعد از دمو به سمت محل مشخص شده بروید تا با Jizzy ملاقات کنید. ماشین او با علامت آبی در نقشه مشخص است به آن سمت رانندگی کنید و خود را به او برسانید. نزدیک ماشین که بودید دموی دیگری آغاز می‌شود. بعد از دمو، به سمت محل مشخص شده بروید و در محل قرمز رنگ پارک کنید. اول آرپی‌جی و تفنگ نشانه‌دار را بردارید و بعد سوار موتور شوید. هدف این ماموریت این است که ماشینی که حامل محموله است را اسکورت کنید و سالم به مقصد برسانید. اما شما نباید ماشین را تعقیب کنید بلکه باید جلو بروید و به علامت‌های قرمز روی نقشه سر بزنید و آن مکان‌ها را یکی یکی و به سرعت قبل از این ون به آن مکان‌ها برسد، پاکسازی کنید. 

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Outrider

مکان اول: آرپی‌جی را بردارید و به ماشین‌ها شلیک کنید تا دشمنان به طور گروهی از بین بروند. دشمنان باقی مانده را از دور و به کمک تفنگ نشانه‌دار از پا در بیاورید. تمام دشمنانی که با علامت قرمز مشخص هستند را از پا در بیاورید.

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Outrider

مکان دوم: ابتدا در سمت چپ پارک کنید و آرپی‌جی را بردارید و به ماشین‌ها شلیک کنید تا منفجر شوند. دشمنان باقی مانده را از دور و به کمک تفنگ نشانه‌دار از پا در بیاورید. در اینجا چند دشمن در بالای ساختمان سمت چپ حضور دارند با تفنگ نشانه‌دار کار آنها را نیز بسازید.

مکان سوم: ابتدا در سمت راست پارک کنید و باز مثل قبل ابتدا آرپی‌جی را بردارید و به ماشین‌ها شلیک کنید تا آنها منفجر شوند. دشمنان باقی مانده را از دور و به کمک تفنگ نشانه‌دار از پا در بیاورید. باز در بالای ساختمان سمت چپ دشمنان حضور دارند آنها را نیز با کمک تفنگ نشانه دار بکشید.

مکان چهارم: اینجا نیز همان روش قبل را اجرا کنید اول نابودی ماشین‌ها به وسیله آرپی‌جی و بعد پاکسازی دشمنان باقی‌مانده بوسیله تفنگ نشانه‌دار، فقط دقت کنید وسط خیابان نایستید. دشمنان تفنگ‌های قوی دارند و با چند تیر کشته می‌شوید در کنار دیوارها مخفی شوید و به موقع و از دور شلیک کنید و کار دشمنان را بسازید. 

بعد از نابود کردن هر چهار گروه از دشمنان به پیش ون که با رنگ آبی مشخص است برگردید و او را تا مقصد اسکورت کنید تا ماموریت به پایان برسد. (بعد از رد کردن این مرحله مقداری Respect و 9000$ بدست می‌آورید.)

مراحل مرتبط با بازی GTA San Andreas Definitive Edition

دیدگاه ها بسته شده است