راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Toreno’s Last Flight

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Toreno’s Last Flight

راهنمای کامل مراحل بازی GTA San Andreas Definitive Edition (منوی اصلی)

ماموریت Toreno’s Last Flight (علامت روی نقشه راهنمای کامل مراحل بازی GTA San Andreas Definitive Edition )

خلاصه داستان

خلاصه مرحله: Woozie با شما تماس می‌گیرد و می‌گوید که از محل Toreno باخبر است! او محل دقیقش را به شما می‌گوید! زمان آن است که او را نیز به سزای کارهایش برسانید!

برای راحتی خودتان حتما قبل از شروع ماموریت به اسلحه فروشی‌های سراسر نقشه سر بزنید و جلیقه ضدگلوله خریداری کنید و سلاح مناسب همراه داشته باشید. این ماموریت کمی سخت است.

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Toreno's Last Flight

بعد از صحبت‌ها سوار ماشین شوید و به سمت محل مشخص شده در نقشه حرکت کنید. در اینجا قبل از رسیدن به محل پارک کنید و C را بزنید و آرام به سمت باند هلکوپتر حرکت کنید و دشمنان دور و اطراف آن را بکشید. وقتی از پله‌ها بالا بروید در دمویی می‌بینید که هلکوپتر دور می‌شود. بلافاصله هم مسلسل و هم آرپی‌جی را بردارید و به پایین بپرید. در جلوی در یک موتور وجود دارد، سوار موتور شوید و به تعقیب هلکوپتر بپردازید. مراقب باشید اگر زیاد نزدیک هلکوپتر شوید از بالا دشمنان به سمتتان شلیک خواهند کرد. مسیر حرکت این هلکوپتر را باید یاد بگیرید و از آن جلو بزنید و جلوتر برایش کمین کنید. بهترین زمان برای زدن آرپی‌جی به آن وقتی است که می‌خواهد وارد بزرگراه شود. طبق عکس بالا کمی زودتر بالای پل بروید و قبل از اینکه هلکوپتر می‌خواهد به روی بزرگراه بیاید به آن ضربه بزنید. (بهترین زمان برای ضربه زدن به هلکوپتر) حال باز جلوتر بروید و اینبار با مسلسل به آن شلیک کنید تا تولبار خونش که در سمت راست است تمام شده و منفجر شود. (مراقب پلیس‌ها باشید با شلیک به هلکوپتر آنها شما را تعقیب می‌کنند) بعد از انفجار هلکوپتر ماموریت به پایان می‌رسد. (بعد از رد کردن این مرحله مقداری Respect و 18000$ بدست می‌آورید.)

مراحل مرتبط با بازی GTA San Andreas Definitive Edition

دیدگاه ها بسته شده است