راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Up, Up and Away

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Up, Up and Away

راهنمای کامل مراحل بازی GTA San Andreas Definitive Edition (منوی اصلی)

ماموریت Up, Up and Away (علامت روی نقشه )

خلاصه داستان

خلاصه مرحله: در ادامه‌ی برنامه‌ی سرقت از کازینو به یک ماشین زرهی برای حمل پول احتیاج دارید. ابتدا باید یک هلکوپتر باربر باید بدزدید که بتوانید این ماشین زرهی را تا مخفیگاهتان حمل کنید…

جلیقه ضد گلوله و همینطور سلاح‌ مناسب مخصوصا تفنگ نشانه دار و همینطور مسلسل‌های قدرتمند برای این ماموریت همراه داشته باشید

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Up, Up and Away

بعد از دمو به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید، اینجا یک پادگان نظامی است. وقتی نزدیک محل هستید درِ پادگان باز می‌شود و یک ماشین خارج می‌شود. در این زمان بهترین موقعیت است که وارد پادگان شوید. با وارد شدن به پادگان سربازان مسلح به شما حمله می‌کنند. وارد پادگان که شدید به سمت چپ بروید و سربازی که آنجاست را زیر بگیرید. از ماشین پیاده شوید و با C بنشینید و آماده مبارزه با دیگر سربازان شوید. دو نگهبان دیگر در جلوی در قرار دارند آنها را بکشید. در سمت چپ پادگان یک سوله پیدا می‌کنید که درش باز است. دو کانتینر آبی و قرمز جلوی در هستند و پشت آن پر از دشمنانی است که منتظرند به سرعت شما را بکشند. پشت کانتینرها پناه بگیرید و به دشمنانی که در پایین و بالای محیط سوله هستند شلیک کنید. دشمنان دورتر را با تفنگ نشانه دار بکشید و نگذارید زیاد نزدیک شوند. مسلسل‌های آنها بسیار قدرتمند است و به سرعت خون شما را از بین می‌برد. بعد از کشتن دشمنان جلیقه ضدگلوله، خون و نارنجکی که در این سوله است را بردارید و از در بازِ پشتِ سوله خارج شوید. در سمت راست مراقب دشمنی که نشسته باشید و کارش را بسازید. از سمت چپ نیز می‌توانید یک نعل اسب پیدا کنید. (بخشی از آیتم‌های جمع‌آوری شونده بازی است.)

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Up, Up and Away

مسیر سمت راست را ادامه دهید تا به پله‌ها برسید سرباز روی پله‌ها را بکشید و از آن بالا بروید. (در زیر پله‌ها اگر بروید یک اسلحه آتش افروز پیدا خواهید کرد.) همینطور از پله‌ها بالا بروید و دشمنان را بکشید.

راهنمای بازی GTA San Andreas / ماموریت Up, Up and Away

بعد از پاک‌سازی دشمنان و زمانی‌که بالای پشت بام هستید به سمت تیرباری که با رنگ زرد مشخص است بروید تا هلکوپترهای دشمن (رنگ قرمز) که به سمتتان می‌آیند را نابود کنید. هلکوپترهایی که به سمتتان می‌آیند را به سرعت با مسلسل از بین ببرید. بعد از اینکه هر دو را نابود کردید، به سمت علامت آبی که در بالای محل است بروید و سوار هلکوپتر شوید. حال باید به سمت محل جدید مشخص شده در نقشه که یک ماشین زرهی است بروید. وقتی به ماشین زرهی رسیدید آهنربای هلکوپتر را به پایین بفرستید تا روی ماشین قفل شود. بعد آن را بالا بیاورید و به سمت محل جدید مشخص شده (فرودگاه خودتان) حمل کنید. ماشین را در محل مشخص شده بگذارید و بعد هلکوپتر را در محل قرمز فرود بیاورید تا ماموریت به پایان برسد. (بعد از رد کردن این مرحله مقداری Respect بدست می‌آورید.)

مراحل مرتبط با بازی GTA San Andreas Definitive Edition

دیدگاه ها بسته شده است