راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : A Fine Night of Debauchery

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : A Fine Night of Debauchery

راهنمای کامل تمام مراحل بازی Red Dead Redemption 2 (منوی اصلی)

مرحله پنجاه و دو: A Fine Night of Debauchery
(این مرحله با علامت T زرد در نقشه مشخص است.)

(شرایط گرفتن مدال طلایی: ۱. بدون کمک Strauss بازی پوکر را پیروز شوید. ۲. بعد از اینکه لو رفتید در عرض ۳۵ ثانیه تا قایق فرار کنید. ۳. پنج هدشات داشته باشید. ۴. مرحله را بدون استفاده یا احتیاج پیدا کردن به پک سلامتی به پایان برسانید.)

به علامت T در نقشه بروید تا دمو شروع شود بعد از مدتی Trelawny سر می‌رسد بعد از دمو به دنبال او وارد لباس فروشی شوید. کاتالوگ را باز کنید و لباس پیشنهادی که رایگان می‌باشد را انتخاب کنید و بخرید. بعد از کاتالوگ خارح شوید و به دنبال او بیرون بروید تا به آرایشگر برسید E را فشار دهید و روی میز بنشینید Pomade روی سر آرتور بزنید و موهای صورتش را اصلاح کنید. حال به دنبال Trelawny سوار گاری شوید و از مناظر لذت ببرید تا به محل برسید. وقتی به محل رسیدید، به دنبال او وارد کشتی شوید تا دمو شروع شود.

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : A Fine Night of Debauchery

بعد از دمو، سر میز مشخص شده بنشینید. باید پوکر بازی کنید دقت کنید نباید از Trelawny برای این بخش کمک بگیرید و باید خودتان پیروز شوید. این مسابقه مثل بازیهای پوکر معمول نیست و باید طبق داستان پیش بروید. دست اول را می‌بازید تا با مرد تکی بازی را ادامه دهید. دست بعدی وقتی دو  ملکه را بدست گرفتید شرط بالا بگذارید و همه پول را وسط بگذارید تا پیروز شوید. دست آخر جایی است که دو شاه دارید وقتی او همه پولش را وسط گذاشت شما نیز اینکار را انجام دهید. در کل کار خاصی نباید بکنید طبق داستان بدون کمک گرفتن از کسی پیروز خواهید شد فقط نباید Tab را در طول این بخش فشار دهید. ( بخش اول مدال طلایی کامل می‌شود.)

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : A Fine Night of Debauchery

بعد از پیروزی به دنبال مرد طبقه بالا بروید. در طبقه بالا صبر کنید تا مرد گاوصندوق را باز کند بعد از اینکه خاویر نگهبان داخل اتاق را زد شما نیز اسلحه مرد را بگیرید بعد لوت داخل گاوصندوق را بردارید تا مرد با اسلحه دیگر به شما حمله کند بازی به صورت خودکار به dead Eye می‌رود. زودتر از مرد به او شلیک کنید. حال لوت گاوصندوق را بردارید و به دنبال خاویر به طبقه پایین بروید و به سمت بار بروید تا دمو شروع شود.

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : A Fine Night of Debauchery

بعد از دمو سخت‌ترین بخش مدال طلایی این قسمت است بلافاصله باید وارد حالت Dead Eye شوید و سریع سه هدشات اینجا انجام دهید سریع به سمت جلو بروید روی پله‌ها دو مرد را هد شات کنید.(در این صورت پنج هدشات تکمیل می‌شود) بلافاصله وارد در سمت راست پله‌ها شوید و به سمت چپ بدوید.  از این به بعد باید تا محل زرد بدوید تا در کمترین زمان وارد قایق شوید تا بتوانید مدال طلایی را بگیرید فقط ۳۵ ثانیه از دمو و بعد پنج هدشات زدن و بعد رسیدن به قایق وقت دارید که بسیار نفس‌گیر است. توقف بازی باعث نمی‌شود زمان ۳۵ ثانیه متوقف شود‌. اگر این بخش را درست نروید باید کل مرحله را ری‌استارت کنید و برای مدال طلایی دوباه بجنگید. بدست آوردن مدال طلایی این مرحله کمی سخت و چالش برانگیز است ولی اگر سرعت عمل داشته باشید شدنی‌ست. بعد از انجام اینکار ماموریت تمام می‌شود.

دیگر مطالب مرتبط با راهنمای بازی Red Dead Redemption 2

دیدگاه ها بسته شده است