راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : A Really Big Bastard

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : A Really Big Bastard و A New Future Imagined

راهنمای کامل تمام مراحل بازی Red Dead Redemption 2 (منوی اصلی)

مرحله صد و شش: A Really Big Bastard

(شرایط گرفتن مدال طلایی: 1. وقتی خرس به سمت شما یورش آورد چهار بار به موجود شلیک کنید. 2. در حالت Dead Eye هر دو بانتی هانتر را هدشات کنید. 3. مرحله را در 7 دقیقه و 15 ثانیه به اتمام برسانید.)

مرحله صد و شش: A Really Big Bastard

به علامت A در نقشه بروید تا دمو شروع شود. دمو را رد کنید و بعد سوار اسب شوید و به دنبال Sadie با اسب پیش بروید. وقتی به کمپی رسیدید Sadie از اسب پیاده می‌شود شما نیز از اسب پیاده شوید و کمی صبر کنید تا او محیط را بررسی کند. دوباره سوار اسب شوید و به دنبال Sadie بروید. کمی جلوتر او رد مرد را گم می‌کند وسط موس را بزنید تا رد را پیدا کنید و آن را با فشار Q علامت‌گذاری و بعد دنبال کنید تا به جایی برسید که Sadie چیزی پیدا می‌کند و از اسب پیاده می‌شود. کمی بعد دمویی شروع می‌شود دمو را رد کنید. بعد از دمو خرسی به شما حمله کرده است و در حالت Dead Eye هستید در این حالت چهار مرتبه به سر خرس شلیک کنید تا این بخش مدال طلایی را بگیرید. وقتی خرس روی شما می‌افتد پشت سر هم F را بزنید تا او از شما جدا شود و به سرش شلیک کنید تا فرار کند. وقتی دمو شروع شد آن را رد کنید.

بعد از دمو، به سرعت به دنبال Sadie بروید. کمی جلوتر دو بانتی هانتر با اسب جلویتان را میگیرند بلافاصله اسلحه را بکشید و وارد حالت Dead Eye  شوید و با Q روی سر هر دو مارک کنید و هر دو را هدشات کنید. بعد از هدشات کردن هر دو به دنبال Sadie وارد شهر شوید. وقتی به جلوی کلانتری رسیدید دمو شروع می‌شود و ماموریت تمام شده است.

مرحله صد و هفت: A New Future Imagined

(شرایط گرفتن مدال طلایی:  مرحله را در 7 دقیقه و 30 ثانیه به اتمام برسانید.)

مرحله صد و هفت: A New Future Imagined

به علامت A در نقشه بروید ابیگل و Uncle در حال مشاجره دیده می‌شوند! دمو را رد کنید و بعد به همراه ابیگل سوار گاری شوید و به سمت Blackwater حرکت کنید. در شهر، وقتی به محل رسیدید دمو شروع می‌شود، دمو را رد کنید. حال به همراه ابیگل وارد عکاسی شوید.(دمو را رد کنید) بعد بکگراند عکس را انتخاب کنید و بعد اینتر را بزنید. بعد یک ژست دلخواه انتخاب کنید و اینتر را بزنید. بعد از عکاسی نوبت رفتن به سینما است داخل شوید و بلیط بخرید تا به صورت اتوماتیک روی صندلی بنشینید. حال از دیدن نمایش لذت ببرید! بعد از دیدن نمایش کمی به سمت ساحل بروید تا دمو شروع شود. حال با قایق به محل زرد مشخص شده در وسط آب بروید کمی بعد کلیک راست و P را بزنید تا از او درخواست ازدواج کنید. دموی دیگری شروع شود. بعد از دمو ماموریت تمام شده است.

دیگر مطالب مرتبط با راهنمای بازی Red Dead Redemption 2

دیدگاه ها بسته شده است