راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : Dear Uncle Tacitus و Fleeting Joy

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : Dear Uncle Tacitus و Fleeting Joy

راهنمای کامل تمام مراحل بازی Red Dead Redemption 2 (منوی اصلی)

مرحله شصت و سوم: Dear Uncle Tacitus

(شرایط گرفتن مدال طلایی: ۱. بدون دیده شدن توسط Pinkertonها Shady Belle را ترک کنید. ۲. ماموریت را در هشت دقیقه به پایان برسانید.)

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : Dear Uncle Tacitus

بعد از مرحله Paradise Mercifully Departed این ماموریت آغاز می‌شود. دمو را رد کنید. بعد از این به سرعت به سمت جلو بدوید و سوار اسبی که در جاده است شوید و به سمت محل مشخص شده در نقشه یعنی Shady Belle  بروید. وقتی به محل رسیدید، وارد خانه شوید در طبقه اول باید نامه را پیدا کنید که در اتاق سمت راست روی میز است. بعد از برداشتن و خواندن نامه به طبقه بالا بروید. اگر زودتر نامه را بردارید و به طبقه بالا بروید می‌توانید در طبقه بالا دمو را ببینید.

دمو را رد کنید حال وقت آن است که به صورت مخفیانه این بخش را رد کنید.(در طبقه بالا) بعد از دمو اولین پینکرمن را جلوی در خواهید دید او وارد اتاق سمت راست می‌شود ولی شما در اینجا نباید دیده شوید وارد اتاق قدیمی خودتان سمت چپ شوید و از پنجره به بیرون بپرید و به پایین بروید. اسبتان را صدا کنید و سوارش شوید و به تاخت به سمت محل مشخص شده بتازید.  باید سریع باشید و زمان را هدر ندهید. (اگر در طبقه اول و اتاقی که نامه وجود دارد هستید فقط به سمت در جلو بروید و به سمت علامت حرکت کنید و اسبتان را صدا کنید و سوار شوید و به سمت محل بروید) وقتی به سمت محل مشخص شده می‌روید دمویی شروع می‌شود که نمی‌توانید آن را رد کنید. بعد از دمو داخل محل زرد شوید تا این مرحله تمام شود و مرحله Fleeting Joy آغاز شود.

مرحله شصت و چهارم: Fleeting Joy

(شرایط گرفتن مدال طلایی: ۱. دو پینکرمن را در طول حمله به آنها در حالت Dead Eye به طور همزمان بکشید. ۲. با مسلسل پنج هدشات داشته باشید. ۳. هفتاد درصد دقت با مسلسل داشته باشید. ۴. بدون استفاده و نیاز از پک سلامتی مرحله را به پایان برسانید‌.)

مرحله شصت و چهارم: Fleeting Joy

بلافاصله بعد از ماموریت Dear Uncle Tacitus این مرحله آغاز می‌شود. بعد از دمو بلافاصله به دنبال Sadie از خانه خارج شوید. در طول این بخش باید او را تعقیب کنید تا از پشت دشمنان سر در بیاورید. وقتی وارد خانه‌ای به دنبال او شدید کنار در پناه بگیرید تا دمو شروع شود. بعد از دمو و شکستن در به صورت اتوماتیک وارد حالت Dead Eye می‌شوید. در اینجا باید دو نفر را در این حالت از پا در بیاورید. به جز شخصی که پشت مسلسل است یک نفر دیگر را نیز مارک کنید. (با Q مارک کنید و در آخر کلیک چپ بزنید تا شلیک کنید.) بعد از کشتن دشمنان و حداقل دو کشتن ضروری برای بدست آوردن مدال طلایی، به دنبال Sadie بروید و دشمنان را در طول مسیر بکشید‌. باید پناه بگیرید و مراقب دشمنان باشید تا تیر نخورید و به پک سلامتی احتیاج پیدا نکنید.

بعد از کشتن همه دشمنان مسلسل با رنگ زرد مشخص می‌شود. به آنجا بروید و پشت آن شروع به کشتن دشمنان بکنید. حداقل پنج هدشات برای بدست آوردن مدال طلایی ضروری است. بدون دقت تیرانداری نکنید تا ۷۰ درصد دقت در تیراندازی بدست بیاورید. رعایت همین دو نکته می‌تواند برایتان مدال طلایی را به ارمغان بیاورد‌. دشمنان با رنگ قرمز در دورتادور شما قرار دارند آنها را بکشید تا بقیه فرار کنند و دمو شروع شود. ماموریت تمام شده است.

دیگر مطالب مرتبط با راهنمای بازی Red Dead Redemption 2

دیدگاه ها بسته شده است