راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : Do Not Seek Absolution

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : Do Not Seek Absolution

راهنمای کامل تمام مراحل بازی Red Dead Redemption 2 (منوی اصلی)

مرحله هفتاد و یک : Do Not Seek Absolution – I
(این مرحله با علامت ED سفید در نقشه مشخص است.)

(شرایط گرفتن مدال طلایی: مرحله را در یک دقیقه و ۲۰ ثانیه به پایان برسانید. )

بعد از مرحله A Fork in the Road این ماموریت آزاد می‌شود. همینطور حتما باید honor شما بالا باشد. اگر honor پایینی دارید با کمک به دیگران یا آزاد کردن ماهی یا انجام بانتی هانتر آن را ارتقا دهید‌ از کپچر شش به بعد دوبرابر بیشتر honor بدست می‌آورید.

مرحله شصت و نهم : Do Not Seek Absolution – I

به علامت ED در نقشه بروید و با Edith Downes صحبت کنید. بلافاصله دمو را رد کنید و به سمت معدن که در نقشه مشخص شده حرکت کنید. مرحله زمانی است و باید بسیار سریع باشید. به سرعت به سمت معدن بروید. بهترین مسیر، مسیر مستقیم است بلافاصله بعد از دمو سمت راست و از لوله سیاه بالا بروید! وقتی به محل رسیدید در جلوی غار کلیک راست را و F را بزنید. دو مرد به شما حمله می‌کنند. تمرکزتان را فقط روی مرد مسن و سمت چپ بگذارید با R دفاع کنید و با  F ضربه بزنید. وقتی دفاع کردید چندین بار ضربه بزنید زمان زیادی ندارید وقتی چند بار به او مشت بزنید دموی دیگری شروع می‌شود و مرحله تمام می‌شود.

مرحله هفتاد : Do Not Seek Absolution – II
(این مرحله با علامت ED سفید در نقشه مشخص است.)

(شرایط گرفتن مدال طلایی: در عرض یک دقیقه و ۱۰ ثانیه Edith Downes را پیدا کنید.)

مرحله هفتاد : Do Not Seek Absolution – II

چند روز بعد از انجام بخش اول این ماموریت علامت ED بار دیگر روی نقشه ظاهر می‌شود. به محل مشخص شده بروید و او را در عکس بالا پیدا خواهید کرد‌. دمو را رد کنید و به سمت محل مشخص شده با اسب بروید. در زیر پل وسط موس را بزنید تا رد پا مشخص شود. با Q رد را علامت گذاری کنید و به سمت محل مشخص شده بروید‌. کمی جلوتر اسبی را خواهید دید و بعد از اسب Edith را پیدا خواهید کرد. (در زیر یک دقیقه و ۱۰ ثانیه او را پیدا کنید.) بعد از دمو کلیک راست را فشار دهید و با R از او درخواست محترمانه بکنید. حال سوار اسب شوید و به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. دمو را ببینید. در اینجا آرتوری را می‌بینید که بعد از فهمیدن مریضی‌اش حاضر است تمام پول‌هایش را بدهد تا فقط کمی از بار گناهانش کم شود. برعکس آرتور چند بخش قبل که برای پول همه کار می‌کرد! این جزئیات چشم‌گیر است که RDR2 را به یکی از بهترین داستان‌های دنیای گیم تبدیل کرده است.

دیگر مطالب مرتبط با راهنمای بازی Red Dead Redemption 2

دیدگاه ها بسته شده است