راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : Uncle’s Bad Day و Trying Again

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : Uncle’s Bad Day و Trying Again

راهنمای کامل تمام مراحل بازی Red Dead Redemption 2 (منوی اصلی)

مرحله صد و چهار: Uncle’s Bad Day

(شرایط گرفتن مدال طلایی: 1. با استفاده از تیروکمان پنج هدشات انجام دهید. 2. بعد از آزاد کردن Uncle خود را در کمتر از 3 دقیقه و 10 ثانیه به Beechers Hope برسانید. 3. هشتاد درصد دقت تیراندازی داشته باشید. 4. ماموریت را بدون استفاده یا احتیاج پیدا کردن به پک سلامتی به پایان برسانید.)

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : Uncle’s Bad Day

به علامت U در نقشه بروید تا دمو شروع شود. بعد از دمو، به دنبال Charles برای پیدا کردن Uncle پیش بروید. کمی جلوتر Charles می‌ایستد باید اسب‌ها را در بین درخت‌ها که با رنگ زرد مشخص هستند مخفی کنید. بعد به آرامی به دنبال او به راه بیفتید. کمی جلوتر دو نفر جلوی شما هستند به سر یکی شلیک کنید تا Charles بعدی را بکشد. باز به دنبال او بروید. کمی جلوتر سه نفر در حال گشت زنی هستند یا می‌توانید اجازه دهید رد شوند یا آنها را بکشید بهتر است بگذارید رد شوند و در موقعیت مناسب شروع به شلیک کنید. با تیروکمان فقط به سر شلیک کنید و هر سه را هدشات کنید و بعد دوباره به دنبال Charles حرکت کنید.(در اینجا بهتر است پنج هدشات با تیروکمان را کامل کنید چراکه جلوتر تیراندازی با تیرو کمان در درگیری اصلی بسیار سخت می‌شود.) مراقب دقت تیراندازی خود باشید و همینطور سعی نکنید خون زیادی از دست بدهید.

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : Uncle’s Bad Day

کمی جلوتر، واگنی در جاده خواهید دید که مردی را روی زمین می‌کشد آن را بدون دیده شدن تعقیب کنید. کمی جلوتر گاری می‌ایستد و راننده پیاده می‌شود با یک هدشات تمیز او را بکشید و باز به دنبال Charles حرکت کنید. کمی جلوتر به بالای صخره بروید تا محیط را بررسی کنید. Tab را فشار دهید و در تب دوم دوربین شکاری را انتخاب کنید و محیط را بررسی کنید. اسکینرها از پشت شما را غافلگیر می‌کنند در یک صحنه آهسته تیر را به سر فردی بزنید که Charles را از پشت غافلگیر کرده، حالا دشمنان از هر سمت به شما می‌آیند و باید آنها را بکشید اگر هنوز 5 هدشات بوسیله تیرکمان را کامل نکردید آن را کامل کنید و دشمنان را از پیش رو بردارید.

راهنمای بازی Red Dead Redemption 2 / مرحله : Uncle’s Bad Day

دشمنان را از کنار دور بزنید و همه آنها را بکشید با دقت تیراندازی کنید چراکه 80 درصد دقت تیراندازی در این مرحله ضروری است. بعد از کشتن تمام دشمنان به پیش Uncle که در وسط کمپ است بروید از الان تا رساندن Uncle به اسب باید از Charles که او را حمل می‌کند محافظت کنید باید به سرعت دشمنان را بکشید و پیش بروید چراکه باید او را در 3 دقیقه و 10 ثانیه به Beechers Hope برسانید.پس به سرعت پیش بروید و دشمنان را بکشید تا Charles بدون مشکل Uncle را به اسب برساند. بعد سوار اسب شوید و به سمت Beechers Hope حرکت کنید. باید مراقب باشید دشمنان از هر سمت به شما حمله می‌کنند و از بالای بلندی‌ها ظاهر می‌شوند از Dead Eye استفاده کنید و سریع روی آنها قفل کنید و شلیک کنید. از پایین نیز برخی با چاقو به شما حمله می‌کنند که به سرعت باید آنها را قبل از نزدیک شدن به شما بکشید مراقب خونتان نیز باشید تا بخش آخر مدال طلایی را از دست ندهید. در طول مسیر به سمت Beechers Hope نیز دشمنان به شما حمله می‌کنند آنها را نیز بکشید. وقتی به Beechers Hope رسیدید دمو شروع می‌شود. بعد از دمو ماموریت تمام شده است.

مرحله صد و پنج: Trying Again

(شرایط گرفتن مدال طلایی: 1. ماهی بگیرید. 2. در 5 دقیقه و 20 ثانیه مرحله را به اتمام برسانید.)

نکته: از این مرحله به بعد می‌توانید کمی کارهای مزرعه را انجام دهید که با علامت سیاه در نقشه مشخص هستند و همینطور می‌توانید طویله گاو را تمیز و بعد شیرش را بدوشید تا Honor بدست بیاورید.

در طول این مرحله برای بدست آوردن مدال طلایی دموها را رد کنید.

مرحله صد و پنج: Trying Again

به علامت JM در نقشه بروید و با جک صحبت کنید. بعد از صحبت‌ها به همراه او برای ماهی‌گیری بروید. بعد از صحبت به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید وقتی به محل رسیدید دمو را رد کنید و با کلیک راست و بعد چپ قلاب را درون آب بیندازید. با فشار کلیک چپ ماهی را به سمت قلاب بکشانید وقتی ماهی گیر افتاد ابتدا چپ و راست کنید تا خسته شود و بعد با Space و با فشار دادن R به سمت خود ماهی را بکشانید اگر باز ماهی تقلا کرد با چپ و راست کردن آن را خسته کنید و باز ماهی را با Space و R به بیرون آب بکشانید. بلافاصله بعد از اینکه ماهی را گرفتید به پیش جک بروید تا سگش Rufus را پیدا کند. کمی در ابتدا بگردید بعد سمت چپ جاده را بگردید و بعد دوباره به سراغ جک بروید. ماری پای Rufus را نیش زده است S را فشار دهید و با فشار کلیک چپ موس زهر را از بدن سگ بیرون بیاورید و با Space آن را به بیرون توف کنید. سه بار اینکار را بکنید تا دمو شروع شود. بعد از دمو این مرحله تمام شده است.

دیگر مطالب مرتبط با راهنمای بازی Red Dead Redemption 2

دیدگاه ها بسته شده است