راهنمای بازی Resident Evil Village / مبارزه با لیدی دیمیتریسک

راهنمای بازی Resident Evil Village / مبارزه با لیدی دیمیتریسک

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil Village / راهنمای کامل بازی اویل 8 (منوی اصلی)

بعد از دمو باید با لیدی دیمیتریسک که به موجودی عجیب تبدیل شده مبارزه کنید. اگر به بدن موجود نگاه کنید یک بخش انسانی در بالای آن وجود دارد، به طوری که انگار آن بخش در حال کنترل موجود است. پس شلیک‌هایتان را به آن قسمت موجود انجام دهید. وقتی چندین تیر به او شلیک کنید او به پرواز در می‌آید. وقتی به هوا رفت می‌توانید از پله‌ها بالا بروید تا آیتم‌های مختلفی که در بالای پله‌ است را بردارید. وارد بخش سمت چپ شوید. در اینجا دوباره موجود به زمین بازمی‌گردد شروع به شلیک به نقطه ضعف او بکنید. مراقب باشید و اگر به سمتتان آمد در محل‌های سرپوشیده این بخش مخفی شوید و از آنجا به موجود شلیک کنید. هرچند او قادر به تخریب موانع است پس زیاد در یک جا نمانید و به عقب بروید و به او شلیک کنید. وقتی چندین شلیک به نقطه ضعف او انجام دهید او به پرواز در می‌آید. بهترین کار این است که در دور برج بچرخید و به نقطه ضعف او شلیک کنید.

راهنمای بازی Resident Evil Village / مبارزه با لیدی دیمیتریسک

تفنگ نشانه‌دار را انتخاب کنید و وقتی در حال پرواز است به قسمت بالای او شلیک کنید تا دوباره به روی زمین بازگردد. مراقب باشید او به یکباره روی سرتان نپرد! وقتی در هوا بود به سمتتان موجودات ریزی می‌فرستد با Space از خودتان دفاع کنید.

وقتی روی زمین بود، دور محل بچرخید و از او دور شوید و به نقطه ضعفش شلیک کنید. از شاتگان وقتی که روی زمین است استفاده کنید و وقتی فاصله‌اش زیاد است و به پرواز در می‌آید از تفنگ نشانه‌دار استفاده کنید. اینکار را ادامه دهید و به محل ضعف او شلیک کنید تا دموی کوتاهی شروع شود و لیدی دیمیتریسک ساختمان وسط را تخریب کند. حال از پله‌ها بالا بروید و به نقطه ضعف موجود با شات‌گان شلیک کنید. در بالای ساختمان اول لوت کوزه‌ها را بردارید. او به شما حمله می‌کند با Space جلوی ضرباتش را بگیرید (در این مرحله جلوی دهان او نایستید و جا به جا شوید) و به سرش شلیک کنید این بخش آخرین شلیک‌ها را به او با دقت انجام دهید و مراقب باشید کشته نشوید و از شفا دهنده به موقع استفاده کنید. بعد از چندین شلیک با جمله حماسیِ Damn You Winters لیدی دیمیتریسک به دیار باقی می‌شتابد! و دمو شروع می‌شود. بعد از دمو Crystal Dimitrescu را از بدن لیدی دیمیتریسک بدست می‌آورید و همینطور در همان نزدیکی بالای پله‌ها آیتم عجیبی به نام Dirty Flask را پیدا خواهید کرد. بعد از در روبه رویتان باز می‌شود و می‌توانید دوباره به روستا بازگردید.

قسمت بعدی: بازگشت دوباره به روستا

دیدگاه ها بسته شده است