راهنمای بازی Resident Evil Village / ورودی قسمت شرقی روستای قدیمی

راهنمای بازی Resident Evil Village / ورودی قسمت شرقی روستای قدیمی

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil Village / راهنمای کامل بازی اویل 8 (منوی اصلی)

  • ورودی قسمت شرقی روستای قدیمی (زنده ماندن و ورود به روستا)
  • (سلاح‌ M1897 Shotgun در این قسمت بدست می‌آید.)
  • (دشمنان این بخش: Lycanها -Urias)

وقتی وارد در شدید مسیر سمت چپ با درختی مسدود شده پس وارد کلبه رو به رویتان شوید. در اینجا رادیوی قدیمی را بررسی کنید. در کنار پنجره Handgun Ammo را بردارید و بعد به طبقه بالا بروید. در طبقه بالا Handgun Ammo و Chem Fluid را بردارید. حال هیاهویی به پا می‌شود و از هر سمت Lycanها به شما حمله می‌کنند. به طبقه پایین برگردید و قفسه نزدیک در ورودی را با فشار F در قسمت زرد رنگش جلوی در بیندازید تا آن مسدود شود. تیرتان را برای موجوداتی که قصد ورود به کلبه دارند هدر ندهید. سقف خانه توسط موجودات تخریب می‌شود و یک Lycan وارد کلبه می‌شود. نشانه بگیرید و صبر کنید تا موجود در تیرس شما قرار بگیرد از دور به او شلیک نکنید وقتی در تیرس و نزدیک شما بود به سرش شلیک کنید. (صبر کنید جهش‌های چپ و راستش تمام شود تا به سکون برسد. وقتی به سرش شلیک کنید او عقب می‌رود) (با Space جلوی ضرباتش را بگیرید و با Space دوباره موجود را از خود دور کنید.) با چند تیر به سر موجود کشته می‌شود. (آیتم او را بردارید که پول یا آیتم‌های متنوعی می‌تواند باشد) 

بعد از کشتن این موجود Lycanهای دیگر عقب نشینیِ موقتی انجام می‌دهند. به پیش رادیو بروید و صحبت‌ها را گوش کنید. حال قفسه را از جلوی در با فشار F کنار بزنید و به بیرون بروید. حال به سمت چپ بروید. خونی روی زمین دیده می‌شود آن را دنبال کنید. از دور Lycanها را میبینید که روی کلبه قرار دارند و شما را نگاه می‌کنند! آنها را نادیده بگیرید و تیرتان را هدر ندهید. می‌توانید به عقب بروید و در را باز کنید. حال به سمت جعبه زرد بروید و آن را بشکنید و آیتم‌ را بردارید. از پله‌های سمت راست بالا بروید و مسیر را ادامه دهید تا به در کلبه‌ برسید. داخل کلبه بلافاصله با فشار F قفسه کنار در را جلوی در بگذارید و شات گان(M1897 Shotgun) را از روی میز بردارید. در این اتاق Herb را بردارید. همینطور Gunpowder را روی میز نزدیک در درون کشوی کنارش Handgun Ammo را بردارید.

هم‌همه‌ی عجیبی از طرف دشمنان بیرون در راه افتاده است. وارد اتاق بعدی شوید و روی میز Handgun Ammo و روی بشکه Gunpowder را در این اتاق بردارید و از طریق نبردبان به زیرزمین بروید. (اگر دشمنان وارد اتاق شدند می‌توانید با شلیک به کیسه آرد که در این اتاق است آنها را برای مدت محدودی کور کنید.)

در زیرزمین کمی جلوتر آیتم Rusted Scrap را پیدا خواهید کرد. (با کمک Rusted Scrap و Gunpowder در قسمت Crafting میتوانید تیر کلت بسازید.) مسیر را به سمت جلو و بعد چپ ادامه دهید و از اینجا خارج شوید. قبل از خارج شدن می‌توانید صبر کنید دشمنان کمی نزدیک شوند و به کیسه آرد شلیک کنید تا دشمنان به طور موقت کور شوند به سرعت به سمت کلبه‌ای که در بالای سربالایی مشخص است بروید. به سمت در اصلی بروید و وارد کلبه شوید و با فشار F قفسه کنار در را جلوی ورودی بیندازید. در این اتاق Shotgun Ammo را پیدا کنید و جعبه زرد را بشکنید و آیتم را بردارید. در این اتاق یک بشکه قرمز است صبر کنید دشمنان در را بشکنند به بشکه شلیک کنید تا منفجر شوند. بعد از نبردبان موجود در اتاق بالا بروید. در پشت بام نمی‌توانید زیاد بمانید چراکه از دور به شما شلیک می‌کنند و همینطور دشمنان به آن بالا نیز خواهند آمد! (بعضی وقت‌ها دشمنان بعد از مرگ Crystal Skull روی زمین می‌اندازند که پیش Duke می‌توانید این گنج را بفروشید و پول بدست بیاورید.)

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil Village / راهنمای کامل بازی اویل 8

هدف این بخش از بازی زنده ماندن است. احتیاجی به هدر دادن زیاد تیرهایتان نیست باید زنده بمانید و دفاع کنید و فرار کنید. باید به هر دری بزنید تا کشته نشوید. دشمنان از هر سمتی به شما حمله می‌کنند حتی در بالای ساختمان‌ها با تیر و کمان به سمتتان شلیک می‌کنند. دشمنان به صورت پی د‌ر پی ‌می‌آیند.(همیشه در حرکت باشید و در یک جا نایستید) از بشکه‌های قرمز برای کشتن گروهی آنها استفاده کنید و همینطور با Space جلوی ضربات آنها را بگیرید تا کشته نشوید. حتی کمی جلوتر Urias که یک Lycan بزرگ است سر می‌رسد. تیرتان را برای هیچ‌کدام هدر ندهید مگر اینکه واقعا مجبور باشید در غیر این صورت فقط بدوید و فرار کنید و مخفی شوید. اگر مجبور شدید از شاتگان نیز استفاده کنید چراکه اولویت این بخش زنده ماندن است. بسته به درجه سختی زمان دفاع می‌تواند متغییر باشد. در هر صورت در انتها یک تیرِ کمان به پایتان می‌خورد و یک Lycan از پشت شما را غافلگیر کرده و روی زمین پرت و زمین‌گیر می‌کند و دمو شروع می‌شود. بعد از دمو قبل از رفتن به سمت درِ قرمز که باز شده است می‌توانید تمام این بخش روستا را بگردید تا آیتم‌هایی که برنداشتید را پیدا کرده و بردارید. (آیتم‌هایی که درون درهای بسته است را جلوتر در بازی برخواهیم داشت و فعلا در دسترس نیستند.)

قسمت بعدی: ورودی قسمت شرقی روستای قدیمی (زنده ماندن و ورود به روستا)

دیدگاه ها بسته شده است