راهنمای بازی The Witcher 3 / ماموریت فرعی Gwent: Velen Players

راهنمای بازی The Witcher 3 / ماموریت فرعی Gwent: Velen Players

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت فرعی (Gwent: Velen Players) 

در این مرحله باید با چندین نفر در Velen بازی Gwent بازی کنید.

Baron

راهنمای بازی The Witcher 3 / ماموریت فرعی Gwent: Velen Players

به پیش Baron بروید و Let’s play Gwent را بزنید تا با او یک دست Gwent بازی کنید. (او در Crow’s Perch در دفترش است) در دور اول او از کارتهای Spy استفاده می‌کند تا تعداد کارتهای خود را بالا ببرد. پس اینجا فرصت خوبی است که دور اول را امتیاز بالا ببازید تا کارتهای خوبش را رو کند و در دروهای بعدی شما پیروز شوید. اگر به او کارتهای Spy نیفتاد سعی کنید دور اول را با کارتهای بالا از او بگیرید تا در دور دوم و سوم کارت کمتری داشته باشد و پیروز شوید. بعد از پیروزی کارت Sigismund Dijkstra را که یک کارت Spy می باشد را بدست می آورید که خیلی به کارتان می آید حتما این کارت را به Deckتان اضافه کنید. (اگر در مرحله Return to Crookback Bog با انتخابهایتان Baron کشته شود می‌توانید در دفتر کارش کارت را پیدا کنید!)

boatwright

boatwright

به منطقه Oreton بروید و با boatwright بازی کنید. او بازیکن ماهری است باید در دور اول او را وادار کنید کارتهای زیادی بیاید شما کارتهای اصلی را رو نکنید و راند اول را ببازید ولی در دو راند بعدی جبران کنید.  ممکن است چند بار با او مسابقه دهید پس مسابقه‌ی راحتی برایتان نخواهد بود و باید شانس بیارید تا بازی کارتهای خوبی به شما بدهد. (چون این وسط چیزی از دست نمی‌دهید می‌توانید با خیال راحت چند دست بازی کنید.) بعد از پیروزی کارت Letho of Gulet را بدست می آورید که کارت طلایی و بسیار خوبی است. 

Old Sage

راهنمای بازی The Witcher 3 / ماموریت فرعی Gwent: Velen Players

وقتی به محل مشخص شده در نقشه رسیدید، پیرمردی منتظر شماست. با او صحبت کنید. (میتوانید به او کمی غذا بدهید تا داستانش را به شما بگوید(گزینه‌ی دوم) بعد I see what I can do را بزنید تا ماموریت The Truth is in the Stars شروع شود.) با او دوباره حرف بزنید و با او بازی را شروع کنید. بیشتر کارتهای او نزدیک زن هستند پس می‌توانید با آب و هوای Biting Frost او را اذیت کنید. دست اول کارتهای او را بگیرید تا دست‌های دوم و سوم به راحتی پیروز شوید. بعد از پیروزی کارت Crone: Weavess را بدست می آورید.

Haddy

راهنمای بازی The Witcher 3 / ماموریت فرعی Gwent: Velen Players

برای آخرین بازی به روستای Midcopse بروید. باید با Haddy مسابقه دهید. این مسابقه بسیار سخت است و باید بسیار با فکر عمل کنید. باز با همان تاکنیک قبل بروید. (در دست اول کارتهای خوب او را بگیرید و دست اول را ببازید، از کارت‌های Spy برای بالا بردن تعداد کارتهایتان استفاده کنید و دو دست آخر را ببرید.) بعد از پیروزی شما کارت Vernon Roche که بسیار کارت خوبی است را بدست می آورید، همینطور یک لیدر جدید Destroyer of Worlds نیز بدست می‌آورید و ماموریت به پایان می‌رسد.

مراحل فرعی دیگر بازی ویچر3

دیدگاه ها بسته شده است