راهنمای بازی Resident Evil Village / بازگشت دوباره به روستا

راهنمای بازی Resident Evil Village / بازگشت دوباره به روستا

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil Village / راهنمای کامل بازی اویل 8 (منوی اصلی)

  • (تعداد Goat of Warding‌های این منطقه: 2)
  • (تعداد فایل‌های این بخش:2 )
  • (دشمنان این بخش: Lycanها)
  • (گنج‌ Wooden Animal (Body)Perfect Crystal Skull – Madalina (Body) – Large Crystal در این قسمت بدست می‌آید.)
  • (شکارهای این بخش: Fish Meat – Meat – Poultry Meat )

بعد از مبارزه با لیدی دیمیتریسک در بیرون در وارد کلبه شوید. در کلبه مقداری Rusted Scrap در کمد زیر سینک پیدا خواهید کرد. نوشته‌ی کنار محل ذخیره سازی را  بخوانید. از پنجره پشتی به حیاط بروید. در آنجا در توالت Gunpowder را بردارید. بازی را ذخیره کنید و از کلبه خارج شوید.

مسیر سمت راست به در قفلی می‌رسد. قفل را با استفاده از چاقو بشکنید و وارد شوید. مسیر باریک را ادامه دهید و پیش بروید.  به پایین بپرید و وارد آب شوید. درون این بخش از آب می‌توانید ماهی شکار کنید. چاقو را انتخاب کنید درون آب به سمت ماهی‌ها بروید و آنها را شکار کنید. در اینجا سه ماهی وجود دارد و سه گوشت ماهی (Fish Meat) بدست خواهید آورد که بعدا با The Duke می‌توانید آنها را معامله کنید. (آنها را فعلا به او نفروشید و پیش خود نگهدارید.)

راهنمای بازی Resident Evil Village / مسیر دوباره بازگشت به روستا

بعد از شکار ماهی‌ها مسیر را ادامه دهید و از پله‌ها بالا بروید تا در انتهای مسیر بعد از باز کردن در با پیرزن عجیب بار دیگر رو به رو شوید. بعد از دمو، از جلوی قاب عکس Winged Key را بردارید و از در بزرگ دیگر این اتاق با استفاده از کلید جدید خارج شده از پله‌ها بالا بروید و دستگیره را فشار دهید تا وارد محیط روستا شوید.

در میدان فعلا چیز خاصی وجود ندارد از سمت چپ وارد مسیر شوید. به دو راهی می‌رسید اگر از مسیر سمت راست بروید به یک جعبه می‌رسید. آیتم را بردارید و بعد از پله‌ها پایین بروید. در پایین پله‌ها جنازه‌ها و تیرهای تیرکمان در محیط وجود دارند. کمی جلوتر Lycanها به شما حمله می‌کنند. فرق اساسی دشمنان اینجا این است که آنها به سمتتان تیر شلیک می‌کنند و هر دشمن دارای سلاح‌های مرگبارتری نسبت به گذشته است اما روش کشتن این دشمنان به همان شکل قبل است. صبر کنید در تیرس قرار بگیرند و بعد آنها را بکشید. (یا می‌توانید با تفنگ نشانه‌دار از دور دشمنان را بکشید.) (یا صبر کنید در تیرس باشند تا با یک تیر شاتگان یا چند تیر کلت کشته شوند.)

راهنمای بازی Resident Evil Village / مسیر دوباره بازگشت به روستا

دشمنان را که کشتید به سمت جلو بروید و از پله‌های سمت چپ پایین رفته و در زیر پله‌ها می‌توانید یک Goat of Warding‌ را پیدا کنید (عکس بالا) آن را تخریب کنید.  در این بخش یک پل وجود دارد که فعلا نمی‌توانید پایین بیاوریدش. از پله‌ها بالا بروید در اتاق سمت راست اول Rusted Scrap را پیدا خواهید کرد و در انتهای راه در سمت چپ نیز در جعبه وجود دارد. اتاق سمت راست دوم نیز یک جعبه قفل وجود دارد که فعلا کلیدش را ندارید. بعد از گشتن تمام بخش‌های این قسمت از در بزرگ وارد میدان روستا شوید تا دمو شروع شود.

بعد از دمو می‌توانید آیتم‌های جدید The Duke را ببینید و وسایل مورد نظر را بخرید. همینطور آپگریدهای جدیدی نیز از طرف او در دسترس هستند. (گنج‌هایتان را بفروشید و با پولش سلاح‌هایتان را قوی کنید به هیچ عنوان گنج‌های ترکیبی را قبل از ترکیب کامل نفروشید.) اول به فکر قدرت تیر و تعداد تیرهایتان باشید و بعد اگر پول اضافه داشتید می‌توانید بخش‌های دیگر اسلحه‌هایتان را نیز ارتقا دهید. بعد از انجام معاملات و ارتقای سلاح‌هایتان کنار او بازی را ذخیره کنید. بعد در سمت راست را با کلید Winged Key باز کنید. در قرمز بعدی را نیز باز کنید تا دوباره وارد میدان روستای آشنا شوید. در میدان اگر LockPick دارید وارد اولین خانه سمت راست شوید تا کشوی بسته‌ درون اتاق خواب را باز کنید و تعدادی تیر شاتگان بدست بیاورید.

راهنمای بازی Resident Evil Village / مسیر دوباره بازگشت به روستا

در میدان وارد مسیری که در عکس بالا مشخص شده شوید و وارد خانه اول سمت چپ شوید. در خانه Handgun Ammo را در کمد پیدا خواهید کرد. در کمد قفل است می‌توانید با LockPick  آن را باز کنید و Shotgun Ammo را بدست بیاورید. همینطور نوشته روی میز را نیز بخوانید. وارد اتاق بعدی و از آنجا اتاق پشتی شوید. روی میز Wooden Animal (Body) را پیدا خواهید کرد. (این گنج ترکیبی است و نباید به تنهایی آن را بفروشید.) از در قفل کنار آن وارد حیاط پشتی شوید. در دستشویی Rusted Scrap وجود دارد. از پله‌ها پایین بروید و وارد اولین اتاق باز سمت چپ شوید. با فشار F کمد را کنار بزنید و وارد شوید. مراقب باشید و Lycan را بکشید. مسیر را ادامه دهید تا به جکی زیر تراکتور برسید فعلا نمی‌توانید جک را تکان دهید. از سمت چپ مسیر را ادامه دهید تا به دری برسید که رویش Do not Enter نوشته شده است. قفل کنار در را با استفاده از چاقو از بین ببرید و وارد شوید. در سمت راست جعبه را بشکنید و از در سمت چپ وارد کلبه شوید. در کلبه عکس را ببینید و نوشته پشتش را بخوانید. (از پنجره بیرون را نگاه کنید!)

راهنمای بازی Resident Evil Village / مسیر دوباره بازگشت به روستا

یک کمد قفل در اینجا وجود دارد که به رمز احتیاج دارد. طبق نوشته پشت عکس از پنجره اتاق به بیرون نگاه کنید کد را پیدا کرده‌اید! (عکس بالا) فقط مراقب Lycan باشید و موجود را بکشید. کد 070408 را وارد کنید و از کمد M1911 Handgun و Jack Handle را پیدا خواهید کرد. حال از این ساختمان خارج شوید و از دروازه بیرون بروید. در این منطقه که ساکت بود تعدادی Lycan منتظر شما هستند! از دور با تفنگ نشانه‌دار آنها را بکشید و یا با کلت جدیدتان آنها را نابود کنید. بعد از کشتن دشمنان ابتدا وارد کلبه سمت راست شوید و با شلیک به قفس پرنده مقداری تیر شاتگان بدست بیاورید. بعد به پیش تراکتور بازگردید و Jack Handle را روی آن امتحان کنید. حال می‌توانید از زیر تراکتور به سمت دیگر بروید.

جلوتر سمت چپ می‌توانید به ساختمانی که یک کشوی قفل داشت برگردید و اگر LockPick دارید 7 تیر تفنگ شکاری (نشانه دار) را در درون کشویش پیدا خواهید کرد. درِ پشتی نیز یک خوک وجود دارد با کشتن خوک گوشت(Meat) بدست می‌آورید. یک جعبه نیز در این منطقه وجود دارد  آن را نیز بشکنید تا تیر تفنگ شکاری بدست بیاورید.

راهنمای بازی Resident Evil Village / مسیر دوباره بازگشت به روستا

به مسیر اصلی بازگردید و اینبار به سمت راست بروید از دور Lycanها روی تراکتور منتظرتان هستند! می‌توانید با تفنگ نشانه‌دار از دور حسابشان را برسید. بعد از کشتن دشمنان مسیر را به سمت جلو بروید و در انتها به سمت چپ بروید. در اینجا به دشمنی که از دور مشخص است شلیک کنید تا سه Lycan عصبانی به سمتتان هجوم بیاورند! آنها را نیز بکشید. با یک تیر شاتگان در سر یا چند تیر کلت در سر کشته می‌شوند. مسیر را کمی جلوتر بروید تا یک Lycan زره پوش و قدرتمند سر برسد! او زره آهنی دارد ابتدا با استفاد از Pipe Bomb زره‌های روی بدنش را نابود کنید و بعد با شلیک چندین تیر به سرش او را از بین ببرید. با کشتن موجود Perfect Crystal Skull را بدست می‌آورید.

راهنمای بازی Resident Evil Village / مسیر دوباره بازگشت به روستا

به انتهای مسیر بروید. در آنجا در سمت راست یک در بسته است که با کلید Iron Insignia Key باز می‌شود. در اتاق اول جعبه را بشکنید. در اتاق دوم Water Wheel را بدست می‌آورید. (حال می‌توانید به تمام چاه‌های نقشه سر بزنید تا آیتم‌های درون آنها را با استفاده از این آیتم بدست بیاورید.) حال از اینجا خارج شوید و وارد دروازه سمت چپ شوید (که یک نوشته رویش است) این دروازه در ابتدای بازی بسته بود. وقتی وارد این بخش شدید مسیر سمت راست را بروید در انتهای حیاط جعبه را بشکنید و آیتمش را بردارید. در همین جا در محلی که در عکس بالا مشخص است، می‌توانید یک Goat of Warding‌ پیدا کنید آن را تخریب کنید.

وارد اتاق شوید و Lycan را بکشید و آيتم‌های درون اتاق یعنی GunpowderHandgun Ammo و Madalina (Body) (این گنج ترکیبی است و نباید به تنهایی آن را بفروشید.) را بدست بیاورید. در دستشویی این منطقه نیز Lockpick را بدست خواهید آورد. حال به سمت خانه سمت چپ بروید و نوشته کنار در را بخوانید. کلید لازم برای باز کردن در کناری را فعلا نداریم. 

راهنمای بازی Resident Evil Village / مسیر دوباره بازگشت به روستا

بعد از انجام تمام‌ کارها، حال وارد همان دری که با کلید Iron Insignia Key باز کردیم شوید و از نبردبان بالا بروید در انتهای مسیر Metal Scrap را بردارید. در پایین این بخش تعداد مرغ روی زمین می‌بینید مرغ‌ها را بکشید تا Poultry Meat را بدست بیاورید. در دستشویی این منطقه همینطور یک Large Crystal بدست می‌آورید. روی اجاق نیز Gunpowder را بردارید. ساختمان این قسمت درش قفل است از نبردبان پشت خانه بالا بروید و از سوراخ بالای خانه که در عکس بالا مشخص است به داخل بپرید.

در درون اتاق Lycan را بکشید و از درون صندوق کلید را بردارید و آن را بچرخانید و با زدن F کلید را به Four Winged Key تبدیل کنید بعد نوشته کنار آن را نیز بخوانید. از درون کمد انتهای خانه Handgun Ammo را نیز بردارید. حال باید به پیش The Duke بازگردید.

قسمت بعدی: بازگشت به پیش The Duke ( آیتم‌های اضافی روستا)

دیدگاه ها بسته شده است