راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Practicum in Advanced Alchemy

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Practicum in Advanced Alchemy

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

ماموریت فرعی (Practicum in Advanced Alchemy)راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Practicum in Advanced Alchemy

به محل مشخص شده در نقشه بالا بروید و با مرد صحبت کنید تا ماموریت Practicum in Advanced Alchemy را بدست بیاورید. با مرد مشخص شده صحبت کنید و از او درخواست کنید Alchemy به شما آموزش دهد. بعد از صحبت با او به شما سه ماموریت می‌دهد که باید آنها را انجام دهید. اول به محل نزدیک‌تر به نقشه می‌رویم تا Fritjof را پیدا کنیم. به پیش او بروید و با او صحبت کنید. به او بگویید که کمکش می‌کنید و بعد از صحبت به دنبال او حرکت کنید. به جایی می روید و مرد مراسم را شروع می کند. در اینجا Fogletها از هر طرف به شما حمله می‌کنند مراقب Foglet باشید نگذارید مرد کشته شود. Fogletها غیب می‌شوند و از پشت به شما حمله می کنند همیشه از QUEN استفاده کنید. وقتی آنها را کشتید طوفان شروع می‌شود حال با مرد صحبت کنید.

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Practicum in Advanced Alchemy

حال به دنبال پیدا کردن pimpernel می‌رویم.  وقتی به محل رسیدید کلیک راست را فشار دهید و محیط را بررسی کنید ولی pimpernelها از قبل چیده شده‌اند. یک مرد با شما صحبت می‌کند. به او کمک کنید و به دنبال او بروید جلوتر تعداد زیادی گرگ سفید به شما حمله می‌کنند آنها بسیار سریع هستند مراقب باشید و از QUEN  استفاده کنید. آنها را بکشید بعد از کشتن آنها کمی جلوتر را بررسی کنید و رد پا را پیدا و دنبال کنید. مسیر را تا جایی دنبال کنید تا وارد دمو شوید. می‌توانید هیولا را بکشید یا نکشید اگر نکشتید به دنبال او بروید و او به شما یک pimpernel می‌دهد. وقتی در غار هستید جلو بروید و یکی از آنها را بچینید.

راهنمای The Witcher 3 / ماموریت فرعی Practicum in Advanced Alchemy

حال فقط یک محل در نقشه مشخص است از غار خارج شوید و به آنجا بروید. به غاری می‌رسید وارد آن شوید. یک هیولا در غار است احتیاج به کشتن او ندارید می‌توانید به محل مشخص شده بروید و کتاب را بخوانید. حال باید مقداری Mash پیدا کنید. حال باید با Cyclope مبارزه کنید. باید بسیار دقت کنید چرا که ضربات او مرگبار است پس همیشه از QUEN استفاده کنید و آتش(IGNI) نیز آسیب زیادی به او میزند. همیشه از Alt چپ برای جا خالی دادن ضرباتش استفاده کنید و بعد ضربه بزنید.

بعد از کشتن او حال به بررسی محیط بپردازید. از نبردبان بالا بروید و یک مشک روی زمین می‌بینید آن را بررسی کنید و Mash را بردارید. همان مسیر کمی جلوتر می‌توانید یک صندوق نیز پیدا کنید. در پایین سه مخزن بزرگ می‌بینید Mash را در مخزن وسط بگذارید. با IGNI زیر مخزن را آتش روشن کنید. دو اهرم در سمت راست وجود دارد هر دو را پایین بدهید بعد بروید و Spirit  را بردارید. و حالا به پیش Gremist برگردید . وارد خانه شوید و با او صحبت کنید و دمو را ببینید تا متوجه شوید برای چه چیزی این همه زحمت کشیدید! باید یک روز صبر کنید تا متوجه موضوع شوید می‌توانید تا Meditate کنید. بعد از یک روز وارد شوید و با Gremist حرف بزنید! 🙂

مراحل فرعی دیگر

دیدگاه ها بسته شده است