راهنمای بازی God of War مرحله نهم بازی The Sickness/ نبرد با Mattugur Helson

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله نه بازی The Sickness 

راهنمای قدم به قدم بازی God of War (منوی اصلی)

راهنمای بازی God of War مرحله The Sickness 

نبرد با Mattugur Helson

خُب وقتی بروی پل می‌روید سروکله‌ی Bridge Keeper پیدا می‌شود، او با سلاح در دستش مردگان را از زنده‌ها تشخیص می‌دهد و شما هم که جزو مرده‌ها نیستید پس باید شما را از بین ببرد. این مینی‌باس نیز مانند بقیه Trollهایی است که تاکنون با آنها مبارزه کرده‌اید، تنها رنگش فرق می‌کند! اما ترسناک‌تر از قبلی‌هاست زیرا با سلاح‌اش می‌تواتد ناپدید و آشکار شود که کار را برای شما سخت می‌کند. او همچنین می‌توانید بمب‌هایی شناور تولید کند که اگر به آنها برخورد کنید آسیب بسیار بالایی دریافت می‌کنید. اما این بمب‌ها بسیار کند هستند پس می‌توانید از آنها عبور کنید یا با سپران مانع برخورد مستقیم آنها شوید. بعد از سه ضربه باس غیب می‌شود و با وارد کردن ضربه‌ای قوی ظاهر، پس جاخالی دهید و شروع به حمله کنید. بعد از آن باس به چند متر دورتر تلپورت کرده و به سمت شما پرتوهایی پرتاب می‌کند. خود را آماده کنید یا جاخالی دهید یا پرتوها را به سمت خودش برگردانید تا همزمان آسیب هم به او وارد کنید.

راهنمای بازی God of War مرحله نهم بازی The Sickness/ نبرد با Mattugur Helson

بعد از آنکه نیمی از جانش را بردید شما را به درب می‌کوبد خود در فاصله‌ای دورتر از شما سلاحش را به زمین می‌کوبد و موج انرژی به سمت شما روانه می‌کند بین موج‌ها فاصله است پس می‌توانید با دویدن بین آنها از خوردن ضربه جلوگیری کنید. بروی Blade of Chaos تمرکز کنید و تا می‌توانید او را بزنید یادتان باشد نمی‌توانید او را Stun کنید. بعد از اینکه او عقب‌نشینی کرد Hel-Broodsها را احضار می‌کند، با تیغه‌هایتان سعی کنید ضرباتی با دامنه‌ی بزرگ ایجاد کنید هم broodها را بزنید هم Troll را زیرا نمی‌تواند ضربات شما را پاسخ دهد و این کار را ادامه دهید تا Troll الگوی حمله‌اش تغییر کند.

راهنمای بازی God of War مرحله نهم بازی The Sickness/ نبرد با Mattugur Helson

در فاز سوم او به گوشه‌ی محیط می‌رود و شروع می‌کند سلاحش را چرخاندن که آماده می‌شود یک ضربه سنگین به شما وارد کند.  اگر حواستان را جمع کنید می‌توانید ضربه‌اش را به موقع جاخالی دهید و خود را برای اجرای کمبو آماده کنید و یا از Spartan Rage استفاده کنید. بعضی اوقات هم بمب‌ها را احضار می‌کند که باید حواستان حسابی جمع باشد. در نهایت یا منتظر بمانید که ضرباتش را اجرا کند و بعد به او یورش ببرید یا rush سَگی کنید و دمار از روزگارش دربیاورید تا در نهایت Finisher را اجرا کنید. بعد از آن حتماً قلبش را درآورید که به آن احتیاج دارید و جسدش را Loot کنید و Chaos Flame را بردارید که می‌توانید سلاحتان را آپگرید کنید‌.

بخش بعدی : راهنمای بازی God of War مرحله نهم بازی The Sickness / قسمت چهارم

دیگر راهنمایی‌های بازی God of War

دیدگاه ها بسته شده است