راهنمای بازی God of War مرحله هفت بازی The Magic Chisel / قسمت سوم

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله هفت بازی The Magic Chisel 

راهنمای قدم به قدم بازی God of War (منوی اصلی)

راهنمای بازی God of War مرحله The Magic Chisel 

ورود به منطقه Thamur’s Corpse / ادامه ماموریت اصلی

بعد از انجام ماموریت فرعی The Anatomy به سمت چرخ‌دنده‌ی بزرگ بروید و آن را بچرخانید تا دروازه باز شود. اما یک Ogre به‌علاوه‌ی چند Dark Elf که برای انتقام دندان تیز کرده‌اند، مزاحمتان می‌شوند. از تکنیک‌هایی که به تازگی یاد گرفته‌اید بهره ببرید و از قدرت‌های کمان آترئوس برای مقابله و کند کردن آنها استفاده کنید. باید به موقع ضربات Ogre  را جاخالی دهید و به او ضربه بزنید. اول الف‌های مزاحم را بکشید و بعد به سراغ Ogre بروید. بعد از آنکه آنها را کشتید از سنگ‌های روی زمین برای پُر کردن نوار سلامتی خود استفاده کنید. یادتان نرود از بقایای جسد Ogre حتماً اشیاء با ارزش را بردارید.

راهنمای بازی God of War مرحله هفتم بازی The Magic Chisel

به قایقتان برگردید و Mason’s Channel را ترک کنید و مسیر را روی رودخانه ادامه دهید تا به سمت Thamur’s Corpse بروید. کم کم به یک منطقه برفی می‌رسید همینطور به سمت جلو و علامت مشخص شده پیش بروید. از روی نقشه می‌توانید منطقه و اندازه‌ی آن را تخمین بزنید. وقتی به اسکله‌ی شمالی رسیدید، نگاهی به Mystic Doorway نیز بیاندازید و آن را فعال کنید. وقتی به Mystic Doorway رسیدید نگاهی به بالا بیاندازید تا یکی دیگر از کلاغ‌های اودین را ببینید. کمی بالاتر نشانه بگیرید تا به آن برخورد کند. (عکس بالا)

حال جلو بروید تا با یک دشمن جدید روبرو شوید، گرگینه‌ها! یا Wulver. این دشمنان بسیار مرگبار و سریع هستند و دائماً جست‌وخیز می‌کنند که باعث می‌شود هدف‌گیری آنها سخت باشد. چنگال‌های آنها کشنده است و در حالت عادی قابل Block کردن ولی در حالتی که حاله‌ای قرمز دورشان را فرامی‌گیرد غیرقابل دفع هستند. اما وقتی این گرگینه‌ها به ۲۰٪ انتهایی نوار سلامتی‌اشان می‌رسند، چنگال‌هایشان رشد کرده و بزرگتر و مرگبارتر می‌شود، گیرانداختن آنها دیگر مشکل است و بیشتر از آنکه با آنها گلاویز شوید باید جاخالی بدهید که گازتان نگیرند! با تیروکمان و یا Runic Attackها آنها را Stun کنید و حسابشان را برسید.

یک اتاق پنهان در امتداد دیوار یخی وجود دارد ولی فعلاً حواستان را به حلقه‌ی غول مرده بدهید. این حلقه از کریستال‌های شکننده ساخته شده و با زدن تیر به آن می‌توانید آن را شُل کنید. سپس حلقه را در انگشت مرده او به سمت چپ ببرید تا کریستال رو به دیوار یخی قرار گیرد و با یک تیر ضربه‌ای به آن بزنید تا دیوار خُرد شود‌. مطمئن شوید که به سمت راست نیز حلقه را ببرید و یخ آن را نیز نابود کنید تا تابوتی که Soild Svartalfheim Steel در آن قرار دارد نمایان شود. 

وارد دیوار یخی شوید و از زنجیر پایین برید و مسیر سمت چپ را برگزینید و به بلندی بروید و مسیر را ادامه دهید، جلوتر کنار جنازه مقداری هکسیلور خواهید یافت، سپس از طرف مخالف بالا بروید، جایی که یک جسد هکسیلور بیشتری به شما می‌دهد. در سمت دیگر یک زنجیر است در سمت راست آن تابوتی را پیدا خواهید کرد که Runic Wyrmskin Pauldrons و Solid Svartalfheim Steel را در خود جای داده است. حال از زنجیری که در انتهای اینجا قرار دارد بالا بروید. دست غول را پشت‌سر گذاشته‌اید و بقیه بدنش را می‌توانید ببینید.

راهنمای بازی God of War مرحله هفت بازی The Magic Chisel

بین شما و بقیه بدن Thamur یک منطقه‌ی توندرا (به مناطقی که از لحاظ طبیعی وسیع، صاف و بدون درخت و یا پوشش گیاهی که یخ زده است، توندرا می‌گویند) قرار دارد. در سمت راست تعدادی Wulver در کمین شما هستند، مراقب باشید. بی‌گدار به آب نزنید، به موقع ضربات آنها را با سپرتان دفع کنید و آنها را Stun کنید تا در نهایت از پا درشان بیاورید. (تیر آبی آترئوس روی گرگینه‌ یا گرگ‌ها اثر بسیار زیادی می‌گذارد) در این مکان چندین صندوق حاووی هکسیلور وجود دارد.

راهنمای بازی God of War مرحله هفت بازی The Magic Chisel

در سمت راست جایی که گرگ‌ها بودند یک خرابه‌ی بزرگ است که با کریستال‌ آبی در بین ریشه‌های قرمز احاطه شده است. در زیر آنجا شما می‌توانید Rune Reads را بیابید‌ و با کمک آترئوس آن را بخوانید. (عکس بالا) با گوی قرمزی که در وسط اینجاست کریستال آبی را آزاد کنید و کمی جلوتر در سرجایش قرار دهید و با تیر آبی فعالش کنید، یک Realm of Tear نمایان شود‌ و Dust of Realms را پاداش می‌گیرید.

راهنمای بازی God of War مرحله هفت بازی The Magic Chisel

در مرکز این تندرا به دنبال یک تابوت باشید و آن را غارت کنید تا Plated Runeweaver Bracers و Solid Svartalfheim Steel را بیابید. در کنار همین مکان و در طرف دیگر یک خانه‌ی مخروبه، یک توده‌ی یخی وجود دارد اگر به آن ضربه بزنید تبدیل به Ice Ancient می‌شود.

باید با گالم یخی مبارزه کنید که مانند قبلی‌ها باید منتظر فرصت مناسب برای ضربه زدن باشید. وقتی سینه‌اش را برای پرتاب Projectile باز کرد، تبرتان را به سمتش پرتاب کنید تا بتوانید به او صدمه بزنید.  از تخته‌های چوبی که کنار موجود قرار داشت به عنوان سپر استفاده کنید و دور آن بچرخید و به موقع با تبر به موجود ضربه بزنید.  سپس از بدنش مواد آتش‌زا بیرون می‌ریزد که می‌توانید با پرتاب آنها نیز زمانی که سینه‌اش را باز کرد صدمات بیشتری بهش وارد کنید. جانش که کم شود، Nightmareها را سراغتان می‌آیند آنها را با کمان آترئیوس بزنید تا مزاحمتان نشوند. با کشتن این گالم loot خوبی بدست می‌آورید. سمت چپ جایی که با Ice Ancient یا همان گالم یخی مبارزه کردید یک دروازه بسته وجود دارد.

راهنمای بازی God of War مرحله هفت بازی The Magic Chisel

در همین‌جا سه تا از Rune Sealsهایی که مشابه پازل Nornir Chest هست نیز مشاهده می‌کنید. برای گشودن دروازه باید سه‌تا Runeها به شکل E و R و p درآورید. همین‌جا سمت چپ یکی از Runeها را می‌توانید بیابید آن را به شکل R برعکس درآورید‌. حال برگردید سمت جایی که Rune Reads را یافتید و به بخش زرد ضربه بزنید تا Rune ظاهر شود آن را به شکل E درآورید. و در آخر ادامه دهید و در سمت راست جایی که کریستال شکننده را میابید در کنار یک صندوق هکسیلور، کریستال را بردارید به سمت صورت غول بروید، سمت چپ شاخه‌های قرمز را می‌یابید، کریستال را به سمت آنها پرتاب کنید و بعد با تیرهای زرد آن را فعال کنید تا بتوانید Rune را آشکار کنید و آن را به شکل p رو به بالا درآورید. در بازگشت صندوق هکسیلور دیگر را هم بشکنید و وقتی به سمت دروازه می‌روید دفینه را هم بگشایید تا Solid Svartalfheim Steel و Mark of the Ranger را بدست بیاورید.

بخش بعدی : راهنمای بازی God of War مرحله هفتم بازی The Magic Chisel / قسمت سوم

دیگر راهنمایی‌های بازی God of War

دیدگاه ها بسته شده است