راهنمای بازی God of War مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim / قسمت اول

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

راهنمای قدم به قدم بازی God of War (منوی اصلی)

راهنمای بازی God of War مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

بلافاصله بعد از اینکه به Alfheim از طریق Realm Traversal سفر کردید به دنبال ویچ بروید و دروازه کنار آن را باز کنید، باز به دنبال او بروید و دروازه بعدی را نیز باز کنید تا وارد Alfheim شوید. در ابتدا تغییری را احساس نخواهید کرد ولی از معبد که بیرون بروید جادوی Realm Traversal را به چشم خواهید دید. اما روشنایی Alfheim انگار غمناک و ماتم گرفته است که اصلاً خوب نیست. هدف شما جایگزینی Bifrost با Light if Alfheim است. حال در این ناکجا آباد باید راهتان را پیدا کنید زیرا ویچ بیش از این نمی‌تواند شما را یاری کند.

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

از پل که عبور کنید متوجه تشابهات ظاهری این سرزمین با Midgard خواهید شد. قلمرو الف‌ها پر است از درختان و بیشه‌های متراکم و ریشه‌های صورتی رنگ که مسیر شما را مسدود کرده‌اند. اگر ریشه‌ها را دنبال کنید می‌توانید سر منشا آنها که مانند قلب می‌تپد را پیدا کنید (عکس بالا) و تبرتان را به سمتش پرتاب کنید. در انتهای مسیرتان که باز مسدود است، مسیر را باز کنید و به سمت جلو ادامه دهید. به سمت راست نگاه کنید تا الف‌ نورانی که در نبرد با اِلف‌های تاریک شکست خورده را ببینید و همچون تابلویی ورود شما را خوش‌آمد می‌گوید. اطرافتان پر است از اجساد دیگر اِلف‌های نورانی که نشان از جنگی دارد که حتی هنوز هم ادامه دارد.

در طول مسیر به سمت راست بنگرید تا بر روی سنگی دایره‌ای Rune Reads را بیابید. آترئوس آن را خوانده و از جنگ ابدی اِلف‌های این منطقه می‌گوید. در سمت راست این Rune ریشه‌های صورتی را از بین ببرید تا هکسیلور بدست‌آورید. جلوتر یک اِلف نوارانی را می‌بینید که توسط چندین Dark Elf مورد هجوم قرار گرفته و کشته می‌شود. اِلف‌های تاریک بسیار فرز و چابک هستند. اگر در بالاترین درجه سختی بازی می‌کنید بهتر است روی افزایش قدرت پرتاب تبرتان تمرکز کنید و آن را ارتقا دهید. به پای آنها ضربه بزنید تا روی زمین بیفتند و بعد پشت سر هم به آنها ضربه بزنید. اگر  آنها با نیزه به سمتتان هجوم می‌آورند. با بال‌هایشان در هوا معلق می‌مانند و به سمت شما مواد آتش‌زا پرتاب می‌کنند. به سرعت از ماده قرمز دور شوید. کمبو‌های آنها یا دو ضربه بسیار سریع است یا یک ضربه‌ی قوی، که خسارت زیادی به بار می‌آورد. به هیچ عنوان با Q دفاع نکنید و فقط با Space جاخالی دهید و فرار کنید، محیط بزرگ است از آن استفاده کنید. می‌تواتید با پرتاب تبرتان زمانی که اِلف‌ها در هوا معلق هستند تعادلشان را به هم بزنید و یا از Runic Attack استفاده کنید. از حملاتی که آنها را از روی زمین بلند کرده و به هوا پرتاب می‌کند خودداری کنید زیرا بال‌هایشان آنها را از شما دور می‌کند. بیشتر از رویارویی مستقیم با شما حذر دارند پس بهتر است آنها را منجمد کنید. یادتان باشد آنها می‌توانند حملات شما را بلاک کنند. پس بهتر است از ضربات قدرتی خود استفاده کنید، همچتین بهتر است که توانایی‌های مربوط به سپرتان را ارتقاء دهید زیرا در نبرد با Elfها بسیار کاربردی است.  حتماً در نبرد با اِلف‌ها از کمک آترئوس استفاده کنید و سعی کنید تعادل آنها یا حواسشان را پرت کنید.

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

 پس از کشتن این سه الف برای یافتن ریشه‌های صورتی به مسیر ادامه دهید. توجه کنید که از بین بردن یکی از هسته‌های تپنده کافی نیست. باید آنها را در یک ردیف قرار دهید تا هر دو را به یکباره بزنید تا انسداد برطرف شود. (مانند عکس بالا) وارد دروازه شدید به سمت راست بنگرید تا مکان صندوق Cipher را بیابید. این صندوق حاوی Muspelheim Cipher است. که برای سفر به Realm of Fire به آن نیاز مبرم دارید. به سمت چپ و ساحل بروید تا کارگاه سندری را در آنجا بیابید. اگر نیاز به خرید و فروش دارید حتما این کار را بکنید. تا جایی که می‌توانید تجهیزات خود را به سطح ۲ نزدیک کنید. همچنین فراموش نکنید که شما Frozen Flame دارید که می‌توانید تبرتان را به سطح ۳ ارتقاء دهید. دشمنان سرسخت‌تر شده‌اند و پس حتما تا جایی که می‌توانید خود را ارتقاء دهید.

راهنمای قدم به قدم بازی God of War / مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim راهنمای قدم به قدم بازی God of War (منوی اصلی) راهنمای بازی God of War مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim

بعد از صحبت با سیندری به اطراف نگاه کنید تا قایقی لابه‌لای ریشه‌ی درختان است را ببینید. به سمت راست بروید طوری که هر سه قلب تپنده را در یک ردیف قرار دهید (مانند عکس بالا)

راهنمای بازی God of War مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim / قسمت اول

سپس با تبرتان آنها را از بین ببرید تا قایق آزاد شود. قایق را با فشار E به درون آب بیندازید. سوار قایق که شدید به دنبال رشته‌های نورانی آبی رنگی که در هوا معلق هستند، بگردید. این آیتم خیلی خوب در منطقه مخفی شده و ممکن است که به راحتی از دست‌اش بدهید. نزدیکش که شوید آترئوس آن را می‌گیرد و بدین ترتیب Cooldown شما افزایش می‌یابد. (عکس بالا)

همینطور که پارو می‌زنید و از جریان آب عبور می‌کنید، از غار بگذرید و به سمت دیگرش بروید و مسیر را به سمت علامت مشخص شده بروید تا وارد دریاچه‌ی نور یا Lake of Light شوید. این مکان بسیار شبیه به Shore Of Nine است و حاوی ماجراجویی‌های کوچکتر، مراقب باشید که در گوشه‌ گوشه‌ی این مکان خطر در کمین است. در جنوب شرقی پناهگاه اِلف‌های نورانی قرار دارد و در سمت غربی سواحل، که در هر دوی این مکان‌ها می‌توانید پهلو بگیرید. همچنین یک کاسه شن‌ و ماسه در نزدیکی ورودی دریاچه قرار دارد که معمای جدیدی را به نمایش می‌گذارد. اما در ابتدا باید Rune مربوطه را پیدا کنید.

بخش بعدی :  مرحله چهارم بازی The Light of Alfheim / بخش دوم

دیگر راهنمایی‌های بازی God of War

دیدگاه ها بسته شده است