چگونگی باز کردن Roundtable Hold در بازی ELDEN RING و اسرار آن

Roundtable Hold یکی از مناطق اصلی بازی است که باید آن را باز کنید تا به اسرار مختلف بازی دسترسی پیدا کنید. در این مطلب چگونگی باز کردن این مکان در بازی ELDEN RING و همینطور اسرار آن و سودهایی که این مکان برایتان محیا می‌کند را برایتان بازگو خواهیم کرد.

راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

چگونگی باز کردن Roundtable Hold

چگونگی باز کردن Roundtable Hold در بازی ELDEN RING و اسرار آن

برای باز کردن این بخش، قبل از رو به رویی با یکی از باس‌های اصلی بازی یعنی Margit, the Fell Omen در Site of Grace قبل از مبارزه آنجا استراحت کنید (عکس بالا) تا Melina به سراغتان بیاید و با شما صحبت کند، درخواست او را اجابت کنید تا به Roundtable Hold راه یابید. (باید Margit, the Fell Omen را شکست دهید)

راهی برای عبور از قلعه Stormveil برای رسیدن به منطقه Liurnia وجود دارد؟

چگونگی باز کردن Roundtable Hold در بازی ELDEN RING و اسرار آن

چگونگی باز کردن Roundtable Hold در بازی ELDEN RING و اسرار آن
در انتهای پل در مسیر یک Cookbook پیدا خواهید کرد… که Crafting‌های بیشتری برایتان باز می‌کند.

مسیری که در نقشه بالا مشخص شده را از نقطه یک تا دو طی کنید تا به Site of Graceی به نام Lake-Facing Cliffs برسید (فقط مراقب گرگ‌ها در طول مسیر باشید.) اگر به این نقطه برسید و در Lake-Facing Cliffs استراحت کنید، باز Melina به سراغتان بیاید و با شما صحبت کند، درخواست او را اجابت کنید تا به Roundtable Hold راه یابید.

چگونه از منطقه Roundtable Hold خارج شوید و چگونه دوباره به آن برگردم؟

فقط کافی است وارد نقشه شوید و روی هر منطقه‌ای که می‌خواهید بروید و Travel کنید.

برای بازگشت به این بخش وارد نقشه شوید. Roundtable Hold در پایین سمت چپ نقشه شما به عنوان زیارتگاه “Table of Lost Grace” وجود دارد. می‌توانید در مواقعی که خارج از نبرد هستید وارد نقشه شوید و دوباره به آنجا سر بزنید.

رسیدن به Roundtable Hold چه سودی دارد؟

رمز و رازهای بیشتری در اینجا به طور کامل توضیح داده شده است. (رمز و رازهای Roundtable Hold )

1.در طول بازی با کاراکترهای فرعی مختلفی رو به رو می‌شوید در آنجا می‌توانید دوباره آنها را ملاقات کنید و به نوعی آنها را دور هم جمع کنید.

2.آهنگر می‌تواند سلاح‌های شما را به سطوحی فراتر از آنچه در محل Church of Elleh ممکن است، ارتقا دهید می‌رساند. (گزینه‌هایی که از طریق آهنگر در دسترس شما قرار می‌گیرد.)

  • گزینه اول، Strengthen armament: به صفحه اسمیتینگ دسترسی پیدا کنید.
  • Ashes of War: به صفحه Ashes of War دسترسی پیدا کنید. در اینجا می‌توانید انواع مهارت‌ها را روی سلاح‌های معمولی بگذارید. (سلاح‌های خاص که مهارت رویشان است را نمی‌توانید مهارت دیگری به آنها اضافه کنید.)
  • Ash of War duplication: به صفحه Ashes of War Duplication دسترسی پیدا کنید. اگر مهارت خاصی را روی سلاحی بگذارید، می‌توانید برای استفاده دوباره از همان مهارت آن را Duplicate یا کپی کنید تا بتوانید دوباره از آن استفاده کنید.
  • فروش(Sell): به صفحه فروش دسترسی پیدا کنید. در اینجا آیتم‌های اضافه خود را بفروشید.
  • گزینه‌ آخر، دیالوگ ها: درباره آهنگر هیوگ بیشتر یاد بگیرید و با او صحبت کنید.

3. به اسپل‌های بیشتری از جادوی Faith دسترسی پیدا می‌کنید.

4. با در آغوش گرفتن زنی (Fia) که در اتاق کنار آهنگر است می‌توانید به آیتم Baldachin’s Blessing دسترسی پیدا کنید. از آن در مواقعی که می‌خواهید Poise بیشتری داشته باشید استفاده کنید. Poise بیشتر به شما کمک می‌کند مدت زمان بیشتری زیر ضربات سبک و پیاپی دشمنان دوام بیاورید و دفاع کنید. آغوش گرفتن Fia باعث کاهش ۵ درصدی خونتان می‌شود هرچند اگر از آیتم Baldachin’s Blessing استفاده کنید، بعد از مدتی خونتان کامل شود.

5. بعد از یک ماموریت فرعی کوتاه می‌توانید به NPCی دسترسی پیدا کنید که Ashها یا SPirit‌های شما را ارتقا می‌دهد. (ماموریت فرعی Roderika’s Task که بعدا در مورد آن توضیح خواهیم داد.)

6. یک تاجر خاص که آیتم‌های خوبی به شما می‌فروشد، دسترسی پیدا می‌کنید. به او Bellهایی که بدست می‌آورید را بدهید تا به آیتم‌های بیشتری دسترسی پیدا کنید.

7. داستان و هدف اصلی بازی در این مکان پیگیری می‌شود. (در این مورد به خاطر جلوگیری از اسپویل فعلا صحبتی نمی‌کنیم تا بعد) 

در آینده با اطلاعات بیشتر به روز خواهد شد…

بازگشت به : راهنمای کامل بازی ELDEN RING (منوی اصلی)

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

اسکرول به بالا