Pit Masterها و مبارزه با The Enduring بازی Horizon Forbidden West

توضیحات در مورد Pit Masterها و مبارزه با The Enduring

منوی اصلی: راهنمای کامل بازی Horizon Forbidden West

در طول بازی با Pit Masterها برخورد خواهید کرد، آنها به شما Comboهای مختلف را آموزش داده و در انتها شما را به مبارزه دعوت می‌کنند. واجب است که در بخش Skill درخت Warrior Skill را توسعه دهید تا به Comboهای متنوع نیزه‌ی Aloy دسترسی داشته باشید. برای این بخش باید  سه Pit Master را در طول بازی شکست دهید.

اولین مورد در Scalding Spear قرار دارد و باید بعد از انجام دو چالش اجرای Combo با نیزه، Pit Master را به چالش بکشید. در مدت زمان ۱:۳۰ثانیه باید Lirrokeh را شکست دهید.

دومین مورد در The Bulwark قرار دارد. بعد از انجام سه بخش اجرای Combo با نیزه به مبارزه با Pit Master می‌روید. اما اینبار باید با دو برادر مبارزه کنید و تنها دو دقیقه فرصت دارید. در ابتدا دو برادر را از هم جدا کنید زیرا قادر نیستید به نبرد با هر دو همزمان بروید. برادری که کوچک‌تر است را هدف اول خود تعیین کنید و به سرعت با انجام کمبوی R1+R1+L2 گارد او را بشکند و Stunاش کنید و سریع بزنیدش. سپس به سراغ برادر بزرگ‌تر بروید اما بیشتر از آنکه او را بزنید باید جاخالی دهید، به موقع حرکاتش را Dodge کنید و کمبو‌ی R1+R1+L2 را اجرا کنید و وقتی Stun شد امانش ندهید.

اما مورد آخر در Thornmarsh قرار دارد. بعد از انجام چهار چالش اجرای Combo می‌توانید Pit Master را به مبارزه دعوت کنید. در این نوبت باید با Tenallo پیکار کنید که سپر پلاسما دارد. این تنها مبارزی است که از سپر استفاده می‌کند. برای شکست‌ دادنش دو راه دارید، یا با Comboیِ R1+R1+L2 او را بزنید تا سپرش از کار بیافتد و سپس او را با ضربات ترکیبی که به شما در چالش‌های قبلی یاد داد، بزنید. یا اینکه اجازه دهید او به شما حمله کند و حمله‌اش را جاخالی دهید و به پشت او شیرجه بزنید (این نکته مهم است)، سپس دو یا سه ضربه به او وارد کنید (دو ضربه ایمن‌تر است زیرا معمولا ضربه‌ی سوم را Parry می‌کند و شما را می‌زند).

البته پیشنهاد خود من ترکیب این دو استراتژی می‌باشد، بعد از آنکه به پشت سر او شیرجه زدید او قادر نیست به موقع برگردد و گارد بگیرد، پس R1+R1+L2 را اجرا کرده و یا R1+R1+HoldL2 را اجرا کنید و بعد از آنکه به عقب پریدید، با کمان بزنیدش یا آنکه وقتی به هوا پریدید با فشار دوباره‌ی L2 ضربه‌ای قدرتی اجرا کنید. وقتی شیلدش بنفش رنگ شد می توانید با شلیک ۱ یا ۲ تیر کمان سپر را موقتاً از کار بیاندازید. بعد از آن او Stun شده و تبدیل به کیسه بوکس می‌شود.

نکته: ترتیبی برای شکست دادن این سه Pit Master وجود ندارد و هر کدام را که خواستید می‌توانید به مبارزه دعوت کنید.

ماموریت The Enduring

ماموریت The Enduring بعد از آنکه این سه Pit Master را شکست دادید از آخرین Pit Master بگیرید (منظور آخرین Pit Masterای که زدید می‌باشد).

توضیحات ماموریت: جایی در غرب‌ِممنوعه استاد هنرهای رزمی Tenakth ماوا دارد که او را با عنوان The Enduring می‌شناسند. فقط آنها که شایسته هستند می‌توانند با او تمرین کنند.

جایزه: ۶۵۰۰xp – افزایش آسیب نیزه – ۳  اسکیل پوینت
حداقل سطح مورد نیاز: لول ۳۲

بعد از بدست آوردن سه مدال Pit Masterها به شمال‌شرقی Scalding Spear بروید. بعد از آنکه به آنجا رسیدید، پیرزنی را می‌بینید که خوابیده است او را بیدار کرده و به مبارزه دعوتش کنید که با شکست دادن او ماموریت هم به اتمام می‌رسد.

چند نکته درباره‌ی مبارزه با Enduring:

چند نکته درباره‌ی مبارزه با Enduring:

اول آنکه تمام مهارت‌های درخت Warrior را آزاد کنید. تا نیزه‌اتان کامل تقویت شده باشد.

دوم اینکه تمام ماموریت‌های Salvage Contracts را کامل کنید تا زره Legendaryای Oseram Artificer را بدست آورید. زیرا این زره آسیب‌های نیزه‌ی شما را تا حد زیادی تقویت می‌کند.

استراتژی نبرد:

مبارزه با Enduring بسیار مشکل است او دو برابر شما نوار سلامتی دارد! کاملاً هجومی است و اگر از او دور بشوید با چند تیر کمان شما را به زانو در می‌آورد. ضرباتش فوق‌العاده مهلک هستند و اگر نتوانید جاخالی دهید کارتان ساخته است. این مورد بعد از Boss آخر بازی سخت‌ترین پیکار شما خواهد بود.

در محیط اطرافتان در حین مبارزه بشکه‌های دودزا قرار دارد، زمانی که Enduring به آنها نزدیک شد با نیزه یا تیر کمان آنها را بزنید تا او برای ۳ ثانیه Stun شود، در این حالت به راحتی به او Combo بزنید. اما استراتژی برای مبارزه با او این است که (خوب گوش کنید!) Comboیِ R1+R1+L2 (نام این Combo در بازی Block Breaker می‌باشد) را انجام داده و بلافاصله بعد از اجرای Block Breaker به سمت Enduring شیرجه بزنید و دوباره Block Breaker را اجرا کنید و دوباره به سمتش شیرجه بروید و دوباره همین تاکتیک را ادامه دهید، چنانچه به گوشه‌ی Arena رسیدید و یا او ضربه‌ی شما را Parry کرد، به عقب جاخالی داده و با کمان امانش ندهید و یا او را به سمت بشکه‌ها کشانده و Stunاش کنید. و دوباره همان تاکتیک، Block Breaker + پرش به سمت Enduring را اجرا کنید تا تسلیم شود.

منوی اصلی: راهنمای کامل بازی Horizon Forbidden West

راهنمایی‌های مرتبط با بازی Horizon Forbidden West

دیدگاه ها بسته شده است