قوانین و مقررات سایت ساعت هفت

 1. ساخت حساب کاربری در ساعت هفت رایگان است. همچنین کاربران با ثبت نام در ساعت هفت ، می‌پذیرند که قوانین جاری سایت را به صورت کامل رویت نموده و شرایط آن را پذیرفته‌اند. این مقررات ممکن است در طول زمان تغییر کند و یا  قوانین جدیدی به سایت اضافه گردد.  بنابراین استفادۀ کاربران از سایت ساعت هفت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.
 2. مسئولیت حقوقی و کیفری همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری ایجاد شده توسط کاربر در سایت ساعت هفت انجام می‌شود به عهدۀ کاربران است. ساعت هفت در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی، حق دارد محتوای مذکور را از وبسایت خود حذف نماید.
 3. هر فرد با داشتن حداقل 18 سال می‌تواند در سایت ساعت هفت حساب کاربری ایجاد نماید. افرادی که زیر 18 سال سن دارند بایستی با نظر والدین خود ثبت نام کرده و از خدمات استفاده نمایند.
 4. اطلاعات خواسته شده باید به صورت صحیح در سایت وارد شود و مسئول عدم صحت اطلاعات شخص کاربر می‌باشد.
 5. هر شخص حقیقی یا حقوقی با توجه به مدارک هویتی می‌تواند تنها یک حساب کاربری به عنوان کاربر دارا باشد. در صورتی که سایت ساعت هفت اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب‌های کاربری مذکور در سایت ساعت هفت اقدام نماید.
 6. کاربران سایت ساعت هفت حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. (هر شخص تنها حق استفاده از یک حساب کاربری را داراست.) در مورد کاربر شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره برداری از خدمات سایت ساعت هفت متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود. در صورت مشاهده چنین موردی حساب کاربری شخص مذکور حقوقی یا حقیقی مسدود خواهد شد و پیگرد قانونی دارد.
 7. تمامی اطلاعات کاربران نزد سایت ساعت هفت محفوظ و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع می باشد.
 8. استفاده یا ارسال تمامی یا بخشی از محتوای پک های آموزشی در هر سایت، شبکه های اجتماعی یا دیگر پلتفرم ها و… ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.
 9. سایت ساعت هفت هیچگونه مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس ‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
 10. نهایی کردن خرید و پرداخت از طریق درگاه بانکی توسط کاربر به منزله اطمینان وی از خرید محصول می باشد و کاربر می پذیرد که مبلغ پرداختی مسترد نخواهد شد.
 11. محصول خریداری شده بلافاصله بعد از واریز وجه در پنل کاربری شخص قابل دانلود یا از طریق صفحه محصول قابل مشاهده است.
 12. قبل از استفاده از درگاه های پرداخت بانکی ، حتما از شرایط و قوانین آن ها اطلاع حاصل نمایید. مشکل در پرداخت، سوءاستفاده، بلاک شدن حساب، هک و غیره از سوی سایت ساعت هفت نیست. ساعت هفت تنها از خدمات این ابزارها استفاده می‌نماید. کاربران هرگونه مشکل و یا اختلالی را بایستی از طرق ارتباطی مشخص شده برروی هریک از این ابزارها با خود آن‌ها در میان بگذارند و حل مشکل را جویا شوند.
 13. ایجاد حساب کاربری و استفاده از تمامی خدمات سایت به منزله پذیرش تمام قوانین مذکور توسط کاربر می باشد.

توجه: کاربر در قوانین فوق به معنی شخص حقیقی یا حقوقی است که از راه اینترنت به وب سایت ساعت هفت متصل شده و از خدمات سایت  بهره مند می‌شود.