در مورد سایت ساعت هفت / بیشتر با گروه ما آشنا شوید

با گذشت سال‌ها از آغاز فعالیت‌مان، به نظر می‌رسد سایت به اندازه کافی بزرگ شده باشد تا بخواهیم از طریق این بخش کمی بیشتر شما را با حال و هوای آن آشنا کنیم تا در هنگام استفاده از ساعت هفت با هدف‌تر از قبل به گشت زنی بپردازید. اینکه واقعا برای ساخت چنین سایتی چقدر زمان‌‌ صرف شده یا چه کسانی برای خلق چنین سایتی زحمت کشیده‌اند. اینکه چند ساعت برای تهیه مطالب سایت صرف شده و چقدر برای کنار هم گذاشتن کلمات فکر کردیم یا در آینده چه اهدافی در سر داریم را در این بخش کمی بیشتر با شما در میان می‌گذاریم!

چگونه به سایت ساعت هفت ملحق شوید؟ 

در مورد سایت ساعت هفت

در ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۸ سایت ساعت هفت با هدف تهیه مطالب انحصاری برای فیلم‌های سینمایی هالیوودی در ابتدا و در ادامه مقالات اختصاصی در مورد دیگر سرگرمی‌ها راه اندازی شد.

بدنه اصلی سایت گروهی از دوستان صمیمی را شامل می‌شود که علاقه شدیدی به دنیای سرگرمی مخصوصا فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلوزیونی دارند. گروهی از دوستان که همیشه در حال بحث و گفتگو در مورد سرگرمی‌های جدید و خاطره انگیز قدیمی دیده می‌شوند! پس فکر کردیم چرا این بحث‌ها و صحبت‌ها را به شکل منسجم‌ و جذاب‌تری به صورت بررسی با دیگران به اشتراک نگذاریم؟!

هدف ما تهیه مطالبی کاملا اختصاصی و متفاوت از دنیای سرگرمی‌ها برای شماست. مطالبی که جای خالی‌شان مدت‌ها در سطح اینترنت حس می‌شد و در تهیه برخی از این مطالب ساعت‌ها، روزها و حتی برخی از آنها هفته‌ها و ماه‌ها تلاش خوابیده است! اینکه بخواهیم همان راهی را که همه در حال طی کردن آن هستند را برویم را نه بلد هستیم و نه قصد انجامش را داریم! به خاطر همین ابتدا به جای شروع از یک صفحه اجتماعی (که شاید حتی بازخورد بهتری هم داشت) از یک خانه بزرگتر در اینترنت کارمان را آغاز کردیم. تا بدین ترتیب بتوانیم مقالات کامل و بلندتری را برایتان تهیه کنیم. در طول این سال‌ها صدها هزار خط مقاله مختلف از دنیای سرگرمی برایتان تهیه کردیم، کلمات بی‌معنی را کنارهم گذاشتیم تا اثری هرچند کم‌رنگ از خود در دنیای اینترنت به جای بگذاریم و قصد داریم در آینده به اینکار با قدرت بیشتر و به شکل بهتر و منسجم‌تری ادامه دهیم…

توسعه و به روز رسانی همیشگیِ مقالات

از نظر ما، مقالات‌ موجود در ساعت هفت، به مانند بخشی از وجودمان می‌ماند، برای همین همیشه به روزرسانی و بهتر کردن آنها را بخشی از هدف خود می‌دانیم. بلاخره در یک مقاله چند هزار کلمه‌ای (با اینکه قبل از انتشار بارها ویرایش شده است) غلط املایی و نگارشی پیش می‌آید. برخی اطلاعات غلط یا کهنه می‌شوند و به روز رسانی است که می‌تواند مقالات را از مردن نجات دهد. یکی از کارهایی که همیشه در حال انجام آن هستیم، توسعه دادن، بهتر و اصلاح کردن مطالب قدیمی‌مان است چراکه با عشق آنها را تهیه کردیم و برای آماده سازی آنها زمان زیادی صرف کردیم و دوست داریم همیشه مورد توجه واقع شوند. به جای نوشتن صدها مطلب جدید و ارسال اخبار زرد و مطالب کوتاه (فقط در جهت جذب مخاطب و افزایش کلیک)‌ سعی کردیم مطالبی برایتان تهیه کنیم که ارزش وقتی که برایش می‌گذارید را داشته باشند. در عین سرگرم کننده بودن، روان و قابل فهم باشند به طوری که از خواندن آنها لذت ببرید. در این سال‌ها سعی کردیم حداقل یک یا چند مطلب در طول روز به روز رسانی کنیم یا یک مطلب کاملا جدید در طول روز به سایت اضافه کنیم. بخش‌های مختلف سایت هر روز به روز می‌شوند و اعضای گروه ساعت‌ها برای به روز رسانی یا تهیه مطالب جدید و آماده سازی آنها همیشه در تلاش هستند.

علاوه بر محتوای اختصاصی سایت سعی کردیم ظاهر سایت را نیز خاص و متفاوت نسبت به تمام سایت‌های مرتبط کنیم. قالب و رنگ بندی اختصاصیِ استفاده شده در عکس‌های اصلی هر مطلب، نه فقط در جهت زیبایی بلکه با برنامه ریزی هستند! رنگ قرمز مخصوص مطالب سینمایی، رنگ سبز مخصوص مطالب سریال‌ها و رنگ آبی مخصوص مطالب بازی‌ها می‌باشد… بدین شکل است که ما مطالبمان را بدون اینکه حتی خیلی‌ها تاکنون متوجه شده‌ باشند بخش بندی کردیم!

در مورد اعضای گروه ساعت هفت

افراد مختلفی در طول این سال‌ها برای آماده سازی مطالب سایت زحمت زیادی کشیدند که در زیر با برخی از آنها آشنا خواهید شد.

چگونه به گروه ما ملحق شوید؟ 

اگر شما هم دوست دارید بخشی از بدنه سایت ساعت هفت باشید می‌توانید همین امروز در جهت ملحق شدن به گروه اقدام کنید. دقت کنید فعلا در چهار زمینه فیلم، سریال، بازی و کمیک بوک مرتبط با DC و Marvel فعال هستیم. اگر علاقه‌مند به یک یا چندتا از این موضوعات هستید (در زیر موضوعات کامل توضیح داده شده) و در نوشتن مقاله و مطالب تجربه کافی دارید می‌توانید نمونه مطلب خود را جهت بررسی از طریق این فرم برایمان ارسال کنید.

موضوعاتی که در بخش مجله‌ اینترنتی ساعت هفت (بخش سرگرمی) خواهید خواند (موضوعات فعلی)

در ساعت هفت مطالبی را خواهید خواند که نمونه‌اش در هیچ جایی وجود ندارد! مانند:

  • نقد و بررسی اختصاصی فیلم، سریال‌ها و بازی‌های مطرح روز یا نوستالژیک و خاطره انگیز
  • مقالات ویژه‌ی اختصاصی شامل داستان کامل، معرفی شخصیت‌ها، مورد انتظارترین‌ها، ترجمه مقالات مختلف از دنیای سرگرمی و… که همیشه در حال به روز رسانی آنها هستیم.
  • معرفی عناوین مهم آینده که شامل ترجمه آخرین اطلاعات از فیلم‌ها، سریال‌ها و بازی‌های مهم آینده است. این بخش همیشه در حال به روزرسانی است.
  • راهنمای کامل بازی‌های مهم: در این نوع مطالب که به صورت Ongoing (در حال پیشرفت) برایتان تهیه می‌شود در طول زمان به تهیه راهنمایی‌های کاملا اختصاصی و جذاب از بازی‌های مهم دنیای گیم دست زده‌ایم. این بخش همیشه در حال به روز رسانی است.
  • بهترین‌های دنیای سرگرمی: هفت برتر‌های ما در مورد بازیگران و کارگردان‌های مطرح که محتوا و رتبه‌ بندی کاملا اختصاصی را شامل می‌شود. همینطور ترجمه مقالات مختلف و معرفی بهترین‌های دنیای سرگرمی در زمینه‌های مختلف
  • بخش آموزشی سایت (آموزش‌های رایگان زبان)
  • فروشگاه بخش آموزش زبان (به زودی)

مراجعه به سایت:‌ مجله اینترنتی ساعت هفت