در این مطلب به بررسی بازی blades of Brim می پردازیم بازی موبایلی که در سبک پلتفورمر در سال 2019 ساخته شده است و سازنده ی آن قبلا در پرونده اش بازی موبایلی subway surfers را نیز دارا است.

بازیهای سبک پلتفورمر از آن دست سبک های جذاب است که شما را سرگرم می کند و قدرت عکس المعل شما را افزایش و کارایی مغزتان را بهبود می بخشد . در گوشی های همراه بازی subway surfers با دارا بودن ۱ میلیارد بار دانلود در گوگل استور از محبوب های این سبک محسوب می شود.

سازندگان بازی subway surfers با در نظر گرفتن این محبوبیت دست به ساخت عنوانی جدید بر پایه همین سبک زده اند که در عین دارا بودن مشکلاتی ولی در مجموع یک بازی جذاب برای شروع کارش محسوب می شود .

مکانیزم blades of Brim مانند جدش subway surfers ساده و سر راست است. یک دونده که به شکلی بینهایت در حال دویدن است. فرق اساسی اینجاست که بدست اوردن امتیاز هیچ ربطی به مسافتی که طی می کنید ندارد بلکه در طول مسیر شما با موجودات عجیبی روبرو می شوید که به آنها goons گفته می شود. شکست دادن این موجودات یا شکستن کوزه ها به شما امتیاز می دهد. در بازی انواع مختلفی goons وجود دارد که هر کدام خصوصیات خاص خود را دارا هستند و هر چقدر شما در بازی پیش روی کنید با انواع مختلفی از آنها رو به رو می شوید که هر چقدر شکست دادنشان سخت تر باشد شما امتیاز بیشتری از انها دریافت خواهید کرد. بعد از مدتی دشمنان برایتان کمی تکراری خواهند شد که امیدوارم در اپدیت های بعدی این تنوع افزایش یابد.

بازی سریع و جذاب است شما میتوانید مثل یک پارکور باز روی دیوار حرکت کنید جهش کنید یا غلت بزنید. هر چقدر به جلو میروید سرعت بازی بیشتر شده پس شما باید عکس العمل بهتری را از خود نشان دهید تا جان سالم به در ببرید. چپ بالا راست پایین و شما باید مسیر Brim را بارها و بارها با لمس گوشیتان عوض کنید تا جان سالم‌به در ببرید.

بر خلاف subway surfers که با یک بار برخورد به موانع شما باید از اول شروع می کردید این بار قلب های کلاسیک به بازی اضافه‌شده اند به این معنی که شما سه قلب دارید که در صورت برخورد با دشمنان از شما کم خواهد شد.

ولی چیزی که کاملا blades of Brim را از همتای خود فراتر کرده است بخش سلاح ها ، پت و لباس است که شما میتوانید با پیش روی در بازی بدست بیاورید . سلاح ها داری قدرت های مختلفی هستند و میتوانند گیم پلی بازی را تحت تاثیر قرار بدهند. لباس ها قدرتهای شما را افزایش میدختد و پت ها مانند اسکیت های بازی قبل هستند و از شما محافطت می کنند و یا قدرت های متنوعی میدهند.

در بازی با portal هایی رو به رو خواهید شد که با ورود به انها وارد دنیایی دیگر می شوید که پر از دشمن است و‌ یک چالش جدی برایتان محسوب می شود ولی عبور از دشمنان و موانع متنوع و سخت این چالش، یک صندوق را در پایان گذر از پرتال برایتان به ارمغان خواهد اورد.

در کنار تمام این نکات مثبت میتوان گفت یکی از مشکلات بازی کنترل بازی است بازی در برخی موارد ان عکس العمل لازم را نشان نمی دهد و یا چینش دشمنان در برخی موارد کار را برایتان نا ممکن می کند که جانی از دست ندهید. آهنگ بازی نیز به مرور زمان کسل کننده خواهد شد و بهترین راه قطع اهنگ بازی و استفاده از پلی لیست خودتان خواهد بود !

 

دانلود از Google store

دانلود از Apple store

 

 

چکیده

نکات منفی

 دشمنان تکراری ، کنترل کمی آزار دهنده ، چینش دشمنان نا مناسب در بعضی موارد، اهنگ خسته کننده

نکات مثبت

 گیم پلی جذاب ، دارا بودن سلاح های متنوع که روی گیم پلی بازی تاثیر میگذارد، چالش انگیز

اگر میخواهید کمی دراز بکشید و راحت با خیال آسوده و به دور از استرس بازیهای امروزه کمی سرگرم شوید یکی از بهترین گذینه های شما brim خواهد بود. ساده ، سر راست و سرگرم کننده بدون تبلیغات مزاحم میتوانید بازی کنید و بدون صرف هزینه ای و صرفا با کمی وقت گذاشتن در آن پیشرفت کنید رکورد خود و دوستانتان را بزنید و لذت ببرید.

آخرین مطالب به روز شده

آخرین مقالات اختصاصی

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها