در این صفحه تمام نظرسنجی هایی که تا به حال در سایت ساعت هفت قرار گرفته را می توانید ببینید و در صفحات جداگانه در هر نظرسنجی که دوست داشتید شرکت کنید. دقت کنید سعی کردیم محدودیت برای رای گیری افراد در نظر بگیریم تا جلوی رای گیری های تکراری گرفته شود و اعتبار نظرسنجی‌ها افزایش یابد.

نظرسنجی‌های ما محدودیت زمانی ندارد ولی محدود به IP شده است تا از رای‌گیری‌های تک نفره جلوگیری شود. فعلا هیچ کدام از نظرسنجی‌های ما بسته نیستند و می‌توانید اگر قبلا در آنها شرکت نکردید در همه آنها شرکت کنید. (فقط کافی است به یکی از مطالب مرتبط مراجعه کنید.)

 نظرسنجی جدید

داستان کدام شماره از سری جی تی ای را بیشتر دوست دارید؟
2262 رای‌
×

(بعد از چند روز نتایج نظرسنجی مشخص می‌شود) (مطالب مرتبط: ۱۰ حقیقت جالب درباره‌ CJ (کارل جانسون) در بازی جی تی ای سن آندریاس )

“نظرسنجی‌های قبلی”

بهترین کاراکتر بازی GTA V از نظر شما کدام است؟ (مطالب مرتبط: ۱۵ نکته جالب درباره شخصیت مایکل از GTA V که احتمالا نمی‌دانستید۱۵ نکته جالب درباره شخصیت ترور از GTA V که احتمالا نمی‌دانستید ۱۵ نکته جالب درباره شخصیت فرانکلین از GTA V که احتمالا نمی‌دانستید) (بیش از پنج هزار و ششصد رای)

بهترین بازی راک استار از نظر شما کدام است؟ (مطلب مرتبط: معرفی ۱۰ بازی برتر شرکت راک استار (از سری GTA تا Red Dead) ) (بیش از دو هزار و هشتصد رای)

بهترین بازی سری Resident Evil از نظر شما کدام است؟ (مطالب مرتبط: معرفی بهترین بازی سری رزیدنت ایول24 نکته جالب در مورد سری بازی Resident Evil که احتمالا نمی‌دانستید) (بیش از هزار و صد رای)

بهترین بازی شرکت بازی سازی فرام سافتور از نظر شما کدام است؟ (مطلب مرتبط:معرفی ۷ بازی برتر شرکت بازیسازی فرام سافتور ) (بیش از پانصد رای)

بهترین دنباله تاریخ دنیای گیم کدام است؟(مطلب مرتبط: ۱۰ دنباله برتر تاریخ بازی ها) (بیش از ششصد رای)

به طور کلی از نظر شما کدام سریال زیر بهتر است؟ (مطلب مرتبط: ۲۰ نکته جالب درباره سریال بریکینگ بد که احتمالا نمی دانستید20 نکته جالب درباره سریال بازی تاج و تخت که احتمالا نمی دانستید) (بیش از پانصد رای)