معرفی کوتاه بازی خدای جنگ: رگناروک / God of War: Ragnarok

یکی از هیجان انگیزترین اخبارهای سال 2020 معرفی عنوان جدید سری God Of War برای کنسول جدید سونی یعنی PS5 بود. نسخه سال 2018 یک نفس تازه به پیکره‌ی این بازی پرطرفدار دمید و یک گرافیک هنری و تکنیکی بسیار قدرتمند به همراه گیم‌پلیی هیجان انگیز را به طرفداران سری هدیه کرد. (نسخه 2018 در تاریخ 14 ژانویه 2022 برای PC منتشر خواهد شد.) بازیی که به یکی از موفق‌ترین عناوین انحصاری سونی از لحاظ فروش و همینطور امتیازات منتقدین بدل شد. بازی God of War: Ragnarok دنباله‌ی نسخه قبلی خود می‌باشد و ادامه داستان اساطیر اسکاندیناوی را برایمان تعریف خواهد کرد. رگناروک(Ragnarok) به معنی پایان جهان است و نشان میدهد بازی قصد بازسازی و تعریف نبرد پایانی و فرجام کار جهان در اساطیر اسکاندیناوی که باعث مرگ بسیاری از خدایان باستانی می‌شود را دارد که میتواند یک موضوع حماسی با صحنه‌های فوق العاده زیبا و کم نظیر را رقم بزند.

معرفی بازی God of War: Ragnarok

داستان بازی سه سال بعد از اتفاقات نسخه قبلی در جریان است. زمستان طولانی (Fimbulwinter) رو به اتمام است و پیش‌بینی می‌شود که رگناروک پس از پایان آن آغاز شود. در حالی که اتفاقات آخرین بازی اعتماد و تفاهم بسیار زیادی بین پدر و پسر ایجاد کرد، اما هنوز پیچیدگی زیادی در تعاملات آنها وجود دارد و این شماره قصد دارد بیش از پیش به این موضوع بپردازد. 

آترئوس به شدت کنجکاو است. او هم مانند اکثر جوانان بیش از هر چیز می‌خواهد بفهمد که کیست. او به دنبال پاسخی در مورد هویت خود به عنوان لوکی و همچنین راهی برای جلوگیری از وقوع رگناروک است. از آنطرف کریتوس که از اشتباهات گذشته خود آگاه است، می‌خواهد آترئوس را از درس‌های خونینی که از درگیری با خدایان آموخته دریغ نکند. او بیش از همه می‌خواهد پسرش را ایمن نگه دارد. کریتوس و آترئوس با هم باید انتخاب کنند که کدام مسیر را انتخاب کنند. با نزدیک شدن رگناروک، هر آنچه که آنها انتخاب کنند، سرنوشت همه کسانی که در نه قلمرو زندگی می‌کنند را تعیین می‌کند.

معرفی بازی God of War: Ragnarok

برای کشف حقیقت، کریتوس و آترئوس به دنبال خدای جنگ Týr غول نورس، که قبلاً گمان می‌رفت مرده است، می‌گردند. در حین عبور از نه قلمرو، این دو باید با تهدیدهای جدیدی از جمله ثور، خدای تندر و فریا، دوست و متحد سابقشان روبرو شوند، که هر دو به دنبال انتقام مرگ پسرانشان به دست کریتوس هستند.

تاریخ انتشار و پلتفورم‌های بازی خدای جنگ: رگناروک 

 بر طبق آخرین اخبار بازی به سال 2022 تاخیر خورد اما تاکنون خبر دقیقی از تاریخ دقیق انتشار بازی اعلام نشده است. این نسخه همزمان برای کنسول PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. 

تریلر بازی خدای جنگ: رگناروک / God of War: Ragnarok

تریلر رسمی از یوتوب (صفحه PlayStation)

با انتشار اطلاعات جدید این مطلب در آینده به روز خواهد شد…

 
God of War: Ragnarok

خلاصه اطلاعات کلی بازی God of War: Ragnarok

معرفی بازی God of War: Ragnarok

سازنده: Santa Monica Studio

انتشار دهنده: Sony Interactive Entertainment

ژانر: اکشن، نقش آفرینی، هک اند اسلش

زمان انتشار : 2022 (دقیق نامشخص)

پلتفورم ها: PS4 -PS5

معرفی بازی God of War: Ragnarok

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

مشترک شدن در این بحث
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اسکرول به بالا