معرفی بازی Gotham Knights

داستان‌های DC در دل شهر گاتهام همچنان در دنیای گیم ادامه دارند. بعد از مرگ بتمن (معرفی شخصیت بتمن) گاتهام نیازمند پاکسازیِ وسیعی است و جرم و جنایت تمام نقاط شهر را فرا گرفته است. مدافعان باقی مانده‌ی شهر یعنیBatgirl ، Robin ، Nightwing و Red Hood (معرفی اعضای بت فمیلی) باید جلوی جرم و جنایت را در این شهر نفرین شده بگیرند. شما میتوانید در نقش یکی از این قهرمانان برای دفاع از مردم گاتهام به مبارزه بپردازید و برای محافظت از گاتهام، ایجاد امید برای شهروندان و همینطور ایجاد ترس برای جنایتکاران به پا خیزید و به شوالیه تاریکی جدید تبدیل شوید.

مطلب مرتبط: مورد انتظارترین بازی های سال 2022

 اگرچه بازی شباهت‌های بسیار زیادی از نظر گیم‌پلی به بازی Batman Arkham دارد اما با اضافه شدن المانهای نقش آفرینی، بازی شکل متفاوتی به خود گرفته است. در بازی Gotham Knights میتوانید به صورت کاملا انفرادی به انجام بازی بپردازید و کنترل یکی از این قهرمانان را در دست بگیرید. همینطور با یکی از دوستان خود (در نقش یکی دیگر از این قهرمانان) به صورت co-op به بازی بپردازید و با همکاری هم به نجات شهر بپردازید، که از بخشهای جذاب بازی محسوب می‌شود.

معرفی بازی Gotham Knights

 همینطور WB Games Montreal اعلام کرده با اینکه بازی شباهت‌هایی به بازیهای سری Batman Arkham دارد اما تمام اکشن‌های بازی دوباره طراحی شده‌اند تا زد و خوردها نیز حال و هوای متفاوتی داشته باشند. با این حال برای افرادی که بازیهای قبلی را تجربه کرده‌اند همان حس اما با طعمی متفاوت درون اثر وجود دارد.

در کل در بازی به بازیکنان دیگر وابسته نیستید و بدون کمک بازیکنان دیگر و حالت co-op نیز می‌توانید بازی را به اتمام برسانید. قبل از شروع هر ماموریت در پایگاه اصلی می‌توانید به انتخاب شخصیتی که قصد کنترلش دارید بپردازید و در طول ماموریت نمی‌توانید آزادانه بین این چهار شخصیت جابه جا شوید. همینطور در حالت co-op حتی دو بازیکن می‌توانند به انتخاب یک شخصیت بپردازند و محدودیتی در این مورد وجود ندارد.

بازی Gotham Knights محیطی کاملا آزادانه را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. اینبار وارد شهر پویا و خفقان گرفته گاتهام بدون حضور بتمن پا می‌گذارید. در طول شهر شما می‌توانید ماموریت‌های مختلفی را انجام دهید و داستان‌های گوناگونی تجربه کنید. تمام اشرار سراسر شهر دارای لول خاص خود هستند و چالش‌های متنوعی را بسته به لولی که هستید پیش رویتان قرار می‌گیرد. سیستم لول آپ هم در شخصیت‌های قابل کنترل و هم در دشمنان وجود دارد، به طوری که بعد از لول آپ شما دشمنان بازی نیز به همان میزان قدرتمند می‌شوند تا بالانس بازی حفظ شود و همیشه بازی چالشی پیش پایتان قرار دهد. با شکست دادن هر دشمن و انجام ماموریت‌های مختلف بسته به قدرت دشمنان، شما نیز اکس‌پی دریافت می‌کنید و می‌توانید قدرت‌های جدیدی برای شخصیت‌های مختلف آزاد کنید.

معرفی بازی Gotham Knights

همانطور که در بالاتر اشاره شد، شما می‌توانید در نقش یکی از چهار قهرمان داستان حاضر شوید، دخترخفاشی در انواع سبک‌های مبارزه آموزش دیده است و همچنین به خوبی با فن‌آوری‌های روز و کدنویسی آشناست. نایت وینگ استاد آکروباتیک است و چوب‌های اسکریمای نمادین خود را حمل می‌کند. رابین یک جنگجوی خِبره است که یک quarterstaff را حمل می‌کند و استاد مخفی‌کاری است. در حالی که رد هود قدرتمند است و در اسلحه مهارت دارد.

معرفی بازی Gotham Knights

همینطور یکی از دشمنان اصلی شما در گاتهام اعضای گروه COURT OF OWLS (دادگاه جغدها) هستند. دادگاه جغدها یک انجمن مخفی است که تقریباً از همان زمان تأسیسِ گاتهام سیتی آن را به طور مخفیانه کنترل می‌کند. این گروه متشکل از اعضای قدیمی‌ترین و ثروتمندترین خانواده‌ها در تاریخ شهر می‌باشند. آنها ستون فقراتی هستند که تاریخ گاتهام را شکل می‌دهند و جریان ثروت و صنعت را برای بیش از دو قرن در کنترل خود دارند…

تاریخ انتشار و پلتفورم‌های بازی Gotham Knights

ابتدا قرار بود بازی در سال 2021 منتشر شود اما بعد از مدتی بازی به سال 2022 منتقل شد، اما تاکنون تاریخ دقیقی در این مورد اعلام نشده است. بازی برای پلتفور‌های PC- PS4- PS5- Xbox One- Xbox Series X/S در نظر گرفته شده است.

تریلر بازی Gotham Knights

تریلر معرفی انجمن جغدها


تریلر معرفی از یوتوب 

تریلر داستانی از یوتوب


تریلر گیم‌پلی از یوتوب

با انتشار اطلاعات جدید این مطلب در آینده به روز خواهد شد…

 
Gotham Knights

خلاصه اطلاعات کلی بازی Gotham Knights

معرفی بازی Gotham Knights

سازنده: WB Games Montréal

انتشار دهنده: Warner Bros. Interactive Entertainment

ژانر: اکشن، نقش آفرینی

زمان انتشار : دقیق نامشخص (2022)

پلتفورم ها: PC- PS4- PS5- Xbox One- Xbox Series X/S

معرفی بازی Gotham Knights

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

مشترک شدن در این بحث
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اسکرول به بالا