معرفی بازی Gotham Knights

بعد از مرگ بتمن (معرفی شخصیت بتمن) گاتهام نیازمند پاکسازیِ وسیعی است و جرم و جنایت نقاط مختلف شهر را فرا گرفته است. مدافعان باقی مانده‌ی شهر یعنی Batgirl ، Robin ، Nightwing و Red Hood (معرفی اعضای بت فمیلی) خیلی زود باید جلوی جرم و جنایت را در این شهر نفرین شده بگیرند. شما میتوانید در نقش یکی از این قهرمانان برای دفاع از مردم گاتهام به مبارزه بپردازید و برای محافظت از گاتهام، ایجاد امید برای شهروندان و همینطور ایجاد ترس برای جنایتکاران به پا خیزید و به شوالیه تاریکی جدید تبدیل شوید. در ادامه با ساعت هفت با آخرین اطلاعات از بازی Gotham Knights در خدمت شما هستیم.

به روز شده: ۲ شهریور ۱۴۰۱ (تاریخ انتشار و اطلاعات جدید اضافه شد)

 مطلب مرتبط: مورد انتظارترین بازی های سال 2022

 اگرچه بازی شباهت‌های بسیار زیادی از نظر گیم‌پلی به بازی Batman Arkham دارد اما با اضافه شدن المانهای نقش آفرینی، بازی شکل متفاوتی به خود گرفته است، همینطور تمام اکشن‌های بازی دوباره طراحی شده‌اند تا زد و خوردهای بازی نیز حال و هوای متفاوتی داشته باشند. 

در بازی Gotham Knights میتوانید به صورت کاملا انفرادی به انجام بازی بپردازید و کنترل یکی از قهرمانان قابل کنترل را در دست بگیرید. هرکدام از قهرمانان دارای خصوصیات و توانایی‌های خاص خود هستند که این باعث تنوع در گیم‌پلی بازی شده است. همینطور می‌توانید با یکی از دوستان خود به صورت co-op بازی کنید و با همکاری هم به نجات شهر بپردازید، که این مورد یکی از ویژگی‌های جذاب بازی محسوب می‌شود. با این حال در حین بازی، مستقیما به بازیکنان دیگر وابسته نیستید و بدون کمک آنها و حالت co-op نیز می‌توانید بازی را به اتمام برسانید. قبل از شروع هر ماموریت در پایگاه اصلی شخصیتی که قصد کنترلش دارید را انتخاب می‌کنید و در طول ماموریت نمی‌توانید آزادانه بین این چهار شخصیت جابه جا شوید. در پایگاه می‌توانید به مدیریت کاراکترها بپردازید و برای ماموریت بعدی آماده شوید. نکته دیگر در مورد حالت co-op اینکه، حتی دو بازیکن می‌توانند به انتخاب یک شخصیت خاص بپردازند و محدودیتی در این مورد وجود ندارد.

معرفی بازی Gotham Knights

بازی Gotham Knights محیطی کاملا آزادانه را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. اینبار وارد شهر پویا و خفقان گرفته گاتهام بدون حضور بتمن می‌شوید. به گفته سازندگانِ بازی این بزرگترین نسخه‌ی گاتهام است که در بازی‌های ویدیویی ارائه شده است، به خاطر بزرگی به خوبی می‌توانید از موتور بتمن یعنی Batcyle برای چرخ زدن در محیط بازی استفاده کنید. این یکی از سریع‌ترین و جذاب‌ترین روش‌ها برای گشت‌زنی در شهر است. همینطور با اینکه نمی‌توان Batcyle را از لحاظ قدرت ارتقا داد ولی می‌توان ظاهر و صدای آن را شخصی‌سازی کرد.

در طول شهر شما می‌توانید ماموریت‌های مختلفی را انجام دهید و داستان‌های گوناگونی تجربه کنید. تمام اشرار سراسر شهر دارای لول خاص خود هستند و چالش‌های متنوعی بسته به لولی که در آن هستید، پیش رویتان قرار می‌گیرد. سیستم لول آپ هم در شخصیت‌های قابل کنترل و هم در دشمنان وجود دارد، به طوری که بعد از لول آپ شما، دشمنان بازی نیز به همان میزان قدرتمند می‌شوند تا بالانس بازی حفظ شود و همیشه بازی چالشی پیش پایتان قرار دهد. با شکست دادن هر دشمن و انجام ماموریت‌های مختلف بسته به قدرت دشمنان، اکس‌پی دریافت می‌کنید و می‌توانید قدرت‌های جدیدی برای شخصیت‌های مختلف آزاد کنید.

معرفی بازی Gotham Knights

همانطور که در بالاتر اشاره شد، شما می‌توانید در نقش یکی از چهار قهرمان یا شوالیه در بازی حاضر شوید، بت‌گِرل در انواع سبک‌های مبارزه آموزش دیده است و همچنین به خوبی با فن‌آوری‌های روز و کدنویسی آشناست. نایت وینگ استاد آکروباتیک است و چوب‌های اسکریمای نمادین خود را حمل می‌کند. او به نوعی یک شخصیت مغرور است و به روش خودش با مرگ بروس برخورد می‌کند. رابین یک جنگجوی خِبره است که یک quarterstaff را حمل می‌کند و استاد مخفی‌کاری است. او یک شخصیت کاملاً جوان است، بنابراین نحوه برخورد او با مرگ بروس نسبت به دیگران متفاوت است. در حالی که رد هود قدرتمند است و در استفاده از سلاح‌های مختلف مهارت دارد. هر یک از شوالیه‌های بازی دارای 11 مدل لباس متفاوت هستند که می‌توانید به شخصی‌سازی آنها بپردازید.

معرفی بازی Gotham Knights

یکی از دشمنان اصلی شما در گاتهام اعضای گروه COURT OF OWLS (دادگاه جغدها) هستند. دادگاه جغدها یک انجمن مخفی است که تقریباً از همان زمان تأسیسِ گاتهام سیتی آن را به طور مخفیانه کنترل می‌کند. این گروه متشکل از اعضای قدیمی‌ترین و ثروتمندترین خانواده‌ها در تاریخ شهر می‌باشند. آنها ستون فقراتی هستند که تاریخ گاتهام را شکل می‌دهند و جریان ثروت و صنعت را برای بیش از دو قرن در کنترل خود دارند…

همینطور این بازی با نگاهی کاملا جدید به گاتهام شخصیت‌های منفی جدیدی مانند هارلی کوئین و کلی‌فیس را به عنوان شرورهای اصلی خود معرفی می‌کند.

تاریخ انتشار و پلتفورم‌های بازی Gotham Knights

طبق آخرین اخبار بازی قرار است در تاریخ 21 اکتبر 2022 (۲۹ مهر ۱۴۰۱) منتشر برای پلتفور‌های PC- PS5- Xbox Series X/S منتشر شود.

تریلر‌های بازی Gotham Knights

تریلر ۱۳ دقیقه‌ای گیم‌پلی

تریلر معرفی انجمن جغدها


تریلر معرفی از یوتوب 

تریلر داستانی از یوتوب


تریلر گیم‌پلی از یوتوب

با انتشار اطلاعات جدید این مطلب در آینده به روز خواهد شد…

آخرین مطالب به روز شده

محبوب‌ترین مطالب

آخرین مقالات اختصاصی

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها