راهنمای مبارزه با باس های بازی Ori and the Will of the Wisps + نقشه کامل

در بازی ori and the will of the wisps  با چندین باس رو به رو خواهید شد که در این پست ویدیو های مبارزه یا فرار از دست آنها را گذاشته ایم. و همینطور نقشه ی کامل بازی که تمام آیتم های مخفی در آن مشخص شده است. در این پست با ” راهنمای مبارزه با باس های بازی Ori and the Will of the Wisps ” در خدمت شما هستیم.

مطالب مرتبط

بررسی بازی Ori and the will of wisps / سحر آمیز و روح نواز (۲۵ اسفند ۱۳۹۸)

مبارزه با گرگ (Howl) (محل : Inkwater Marsh)

به سرعت به جلو پیش بروید در گوشه ی سمت راست مخفی شوید به محض اینکه باس به شما نزدیک شد دو ضربه وارد کنید تا دور شود. همین چرخه را ادامه دهید تا کشته شود. (این روش درجه سختی Hard نیز جوابگو است)

مبارزه با سوسک شاخ دار (Horn Beetle) (محل : Kwolok’s Hollow)

این باس به هوا می پرد و در همین موقع بهترین زمان است که از زیرش فرار کنید و از پشت به برجستگی عقبش ضربه بزنید. به هیچ عنوان رو در رو با این موجود مبارزه نکنید. وقتی چند ضربه از پشت به او می زنید می چرخد و با شاخک هایش به شما قصد ضربه دارد که بهترین زمان برای فرار به عقب است. بعضی وقت ها هم به سمت شما آتش پرت می کند که فقط باید از روی آتش به موقع بپرید. هر موقع به هوا پرید به جهت مخالف بروید و به پشتش ضربه بزنید. همین روش را ادامه دهید تا خونش تمام شود. (این روش درجه سختی Hard نیز جوابگو است)

فرار از دست Foul Presence

در این بخش باید از دست این موجود عجیب فرار کنید. علاوه بر استفاده از پرش از Dash نیز استفاده کنید تا بتوانید از موانع رد شوید. پرش های دو تایی انجام دهید با سرعت ولی با فکر پیش بروید. ویدیو کامل این بخش در بالا موجود است.

مخفی شدن از Shriek

در این بخش باید از دست Shriek فرار کنید اول در محفظه دایره ای شکل مخفی شوید. بعد از مسیر هوا بالا بروید و از میله بالا رفته و پشت پارچه مخفی شوید. به سمت جلو بروید و به تخته سنگی که علف دارد بچسبید.  در اینجا مسیر را به سمت راست با سرعت پیش بروید تا از دسترس Shriek خارج شوید.

مبارزه با عنکبوت بزرگ (Mora) (محل : Mouldwood Depths)

فاز اول: باید به صورت او ضربه بزنید. وقتی دو دستش را بالا می آورد باید به سرعت از مسیر زیر او فرار کنید و بهترین فرصت است که چند ضربه به صورتش بزنید. اگر به صورت کامل در هوا پرید از زیرش  به سرعت Dash کنید و بعد به هوا بپرید  و به موقع چند ضربه به صورتش بزنید چرا که از زیرش آتش خارج می کند. کنار دیوار قرار بگیرید تا به کمک دیوار راحت تر به صورتش برسید. فاز دوم:  وقتی خونش به نصف می رسد عصبانی شده و به وسط نقشه می آید اینجا در وسط بمانید و وقتی مواد معلق زرد مشخص شد با کمک آنها به سمت بالا بروید و مسیر را از دست او فرار کنید. (روش فرار در ویدیو به صورت کامل مشخص است ) وقتی به محل بعدی برسید فاز بعدی شروع می شود.  فاز سوم: عنکبوت بسیار عصبانی است و چندین بار پشت سر هم به زمین ضربه زده و هر بار آتش بیرون می آید درکنار دیوار بمانید و با کمک دیوار خود را به سرش برسانید و ضربه بزنید سعی کنید زیاد روی زمین نمانید و بیشتر در هوا به او ضربه بزنید. همان حرکات فاز یک نیز تکرار می شود که روش مقابله با آنها را بلدید. اگر چندین عنکوبت کوچک در نبرد ظاهر شد اول آنها را به سرعت بکشید. اگر به هوا رفت و به سمت شما سم پرت کنید از دیوار کمک بگیرید.  فاز چهارم: در اینجا او در کمترین خون ممکنه است پس روشنایی را از بین می برد. اگر بیش از حد در تاریکی بمانید شکست می خورید پس از Flash  استفاده کنید تا روشنایی به دورتان بیاید . حرکات دقیقا همان فاز قبلی است. (این روش درجه سختی Hard نیز جوابگو است)

مبارزه با قورباغه بزرگ (Kwolok) (محل : The Wellspring)

فاز اول: باید از درست او فرار کنید. که در ویدیو مشخص است. فاز دوم: باید به سرش ضربه بزنید. مراقب زبانش باشید و  چیزهایی که از دهانش می فرستد را می توانید به سمت خودش بازگردانید. وقتی با دستش می خواست به شما ضربه بزند به طرف مخالف حرکت کنید.  فاز سوم: وقتی خونش کم شد او محیط را پر از آب می کند. حال این فاز باید مراقب ضربات او بیشتر باشید چرا که مانور زمین را ندارید. یا می توانید از تیر کمان استفاده کنید ولی وقتی که در حال پرتاب ماده ی بنفس به سمت شما بود با شمشیر ماده را به سمت خودش منحرف کنید (در هوا) خون بسیار زیادی از او کم می شود. همین روش را ادامه دهید تا او را شکست دهید. بعد به بالا بروید و دمو را ببینید. (این روش درجه سختی Hard نیز جوابگو است)

فرار از دست  Shriek

از ترکیب پرش ، پرش دوتایی و Dash برای رد کردن این بخش استفاده کنید ویدیو بالا کاملا مشخص است.

فرار از دست  Sand Worm

علاوه بر ترکیب پرش ، پرش دوتایی و Dash باید به داخل شن ها نیز بروید قبل از خروج از شن ها Dash کنید تا سرعتتان بیشتر شود. سرعت عمل و دقت همزمان برای رد شدن این بخش ضروری است. در بالا ویدیو کامل موجود است.

مبارزه با Willow Stone (محل : Willow’s End)

باید سنگ های دور او را نابود کرده تا به مرکز او ضربه وارد کنید. بهترین زمان برای ضربه زدن به او زمانی است که لیزر می زند … در این صورت لیزر را دور زده و به مرکز او ضربه بزنید تا بیشترین آسیب را ببینید. با تکرار این کار برای دوبار او شکست خواهد خورد.

مبارزه با Shriek  (محل : Willow’s End)

این باس نهایی بازی است. و تنها وقتی به سرش ضربه بزنید خونش کم می شود. فاز اول: وقتی چنگال هایش را بالا برد و قصد زدن ضربه داشت جا خالی داده و به سرش ضربه بزنید. وقتی پایش را به زمین می کوبید جا خالی داد به هوا رفته (Grapple) و به سرش ضربه بزنید. با این روش به سرعت فاز اول تمام می شود. فاز دوم: باید از دست او فرار کنید. از ترکیب پرش ، پرش دوتایی و Dash و همینطور پرت کردن به سمت جلو (Grapple) و رفتن در شن برای رد کردن این بخش استفاده کنید. فاز سوم: درست بعد از اتمام فرار فاز دوم شروع می شود. وقتی در هوا پرواز می کند و به سمت شما قصد پرتاب اشعه را دارد با Grapple به هوا بروید و به سرش ضربه بزنید.  وقتی غیب می شود محل ظاهر شدنش در صفحه با  دود مشخص می شود از آنجا دوری کنید و بعد از فرود او به او ضربه بزنید. فاز چهارم:  او همه ی سطح زمین را تخریب می کند باید روی هوا با کمک Grapple  و همینطور از تیر هایی که می زند برای ماندن در هوا استفاده کنید. می توانید در دو گوشه به او ضربه بزنید. بعد از چند ضربه او شکست می خورد. (ویدیو کامل مشخص است) (این روش درجه سختی Hard نیز جوابگو است)

آخرین مطالب به روز شده

اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کاربران ناشناس
کاربران ناشناس

ممنون خیلی جالب بود

N
N

خیلی عالی بود

trackback

[…] راهنمای مبارزه با باس های بازی Ori and the Will of the Wisps […]