معرفی بازی Hogwarts Legacy

فرانچایز هری‌پاتر از دهه 1990 تاکنون و ابتدا با انتشار کتاب‌هایش به یکی از بزرگترین جهان‌های تخیلیِ دنیای سرگرمی بدل شد. با گذشت نزدیک به 30 سال از ظهور هری پاتر و با انتشار فیلم‌ها و بازی‌های متعدد هنوز انگار پتانسیلهای این دنیای شگفت انگیز تمام نشده است. آخرین اقتباسی که قرار است از دنیای هری پاتر ساخته شود بازی Hogwarts Legacy نام دارد. بازیی که شما را وارد مدرسه جادوگران هاگوارتز می‌کند و شما در نقش یکی از دانش آموزان باید پله پله تا به موفقیت رسیدن و تبدیل شدن به جادوگری بزرگ تلاش کنید. همچنین بازی به شما این اجازه را می‌دهد تا به صورت آزادانه در هاگوارتز و محیط‌های اطراف آن به جستجو، ماجراجویی و انجام ماموریت‌های مختلف بپردازید. بازیکنان باید در کلاس‌های مختلف دانشکده جادوگری هاگوارتز شرکت کنند و در دنیای جهان باز بازی که علاوه بر قلعه متشکل از مکان‌هایی از جمله جنگل ممنوع و دهکده هاگزمید و… می‌شود به گشت زنی بپردازند.

معرفی بازی Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy یک بازی نقش‌آفرینی سوم شخصِ جهان باز است که توسط Avalanche Software در دست ساخت است. جی‌.‌کی. رولینگ نویسنده مشهور سری کتاب‌های هری‌پاتر و دیگر کتاب‌های مرتبط مستقیماً در ساخت بازی دخالتی ندارد. با این حال، بدنه‌ی جهانِ خارق‌العاده‌ای که او خلق کرده پایه و اساس تمام پروژه‌های دنیای جادوگری است، اما این یک داستان جدید از خود رولینگ نیست. با اینکه این بازی داستانش از فیلم‌ها و کتاب‌ها اقتباس نشده اما اجزای تشکیل دهنده داستان و محیطش ریشه‌ای عمیق در کتاب‌ها دارند. این بازی راه‌های جدیدی پیش پای طرفداران دنیای هری پاتر برای غوطه‌ور شدن در دنیای جادو قرار خواهد داد.

معرفی بازی Hogwarts Legacy

بازیِ “میراث هاگوارد” داستانی کاملا جدید از دنیای هری‌پاتر را برای بازیکنان روایت می‌کند. داستان بازی در دنیای جادوگری دهه 1800 جریان دارد. در داستان بازی سفری کاملا بکر و تازه به مدرسه جادوگری هاگوارتز خواهید داشت. به‌عنوان دانش‌آموز در مدرسه جادوگری هاگوارتز به ماجراجویی بپردازید و داستان‌های متنوعی را تجربه کنید. جادوهای متنوعی یاد بگیرید و با موجودات افسانه‌ای مختلف رو به رو شوید و حتی آنها را رام کنید. در این بازی سفری خطرناک برای کشف حقایق پنهان دنیای جادوگری آغاز خواهید کرد و در مسیرِ تبدیل شدن به جادوگری قدرتمند قدم برمی‌دارید و توانایی‌های شخصیت خود را افزایش داده و تبدیل به جادوگری بزرگ می‌شوید. حتی توانایی انتخاب اینکه در چه خانه‌ی جادوگری قرار بگیرید یا اینکه چه شکل و شمایلی داشته باشید و یا توانایی تغییر قیافه و جنسیت نیز به بازیکن داده شده است.

تاریخ انتشار و پلتفورم‌های بازی Hogwarts Legacy

 فعلا تاریخ دقیقی برای انتشار بازی در نظر گرفته نشده است. اما طبق سایت رسمی بازی، Hogwarts Legacy در سال 2022 برای پلتفورم‌های PC – PS4 – PS5 – Xbox One – Xbox Series X/S منتشر خواهد شد.

تریلر بازی Hogwarts Legacy

تریلر رسمی از یوتوب (معرفی اولیه)

با انتشار اطلاعات جدید این مطلب در آینده به روز خواهد شد…‌

Hogwarts Legacy

خلاصه اطلاعات کلی بازی Hogwarts Legacy

معرفی بازی Hogwarts Legacy

سازنده: Avalanche Software

انتشار دهنده: Warner Bros

ژانر: اکشن، نقش آفرینی، جهان باز

زمان انتشار : 2022 (دقیق نامشخص)

پلتفورم ها: PC – PS4 – PS5 – Xbox One – Xbox Series X/S

معرفی بازی Hogwarts Legacy

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

برچسب‌های برتر

مشترک شدن در این بحث
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
اسکرول به بالا