معرفی بازی Hogwarts Legacy

فرانچایز هری‌پاتر از دهه 1990 تاکنون و ابتدا با انتشار کتاب‌هایش به یکی از بزرگترین جهان‌های تخیلیِ دنیای سرگرمی بدل شد. با گذشت نزدیک به 30 سال از ظهور هری پاتر و با انتشار فیلم‌ها و بازی‌های متعدد هنوز انگار پتانسیلهای این دنیای شگفت انگیز تمام نشده است. آخرین اقتباسی که قرار است از دنیای هری پاتر ساخته شود بازی Hogwarts Legacy نام دارد. بازیی که شما را وارد مدرسه جادوگران هاگوارتز می‌کند و شما در نقش یکی از دانش آموزان این مدرسه‌ی جادویی باید پله پله تا به موفقیت رسیدن و تبدیل شدن به جادوگری بزرگ تلاش کنید. 

مطلب مرتبط: مورد انتظارترین بازی های سال 2022

بازی به شما اجازه می‌دهد که به صورت کاملا آزادانه در هاگوارتز و محیط‌های اطراف آن به جستجو، ماجراجویی و انجام ماموریت‌های مختلف بپردازید و مکان‌های مختلف را بررسی کرده و رمز و رازهای آنها را کشف کنید. بازیکنان باید در کلاس‌های مختلف دانشکده جادوگری هاگوارتز شرکت کنند تا به دانش‌های مختلف دنیای جادو مسلط شوند و جلوتر در دنیای بازی علاوه بر قلعه هاگوارتز به مکان‌هایی فراتر از دیوار قلعه پا بگذارند. مکان‌هایی متشکل از جنگل ممنوعه، دهکده هاگزمید و بسیاری از سیاه چال‌های و مکان‌های مخفی که هر کدام ماجراها و داستان‌های خاص خود را برایتان به همراه خواهند داشت.

معرفی بازی Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy یک بازی نقش‌آفرینی سوم شخصِ جهان باز است که توسط Avalanche Software در دست ساخت است. جی‌.‌کی. رولینگ نویسنده مشهور سری کتاب‌های هری‌پاتر و دیگر کتاب‌های مرتبط مستقیماً در ساخت بازی دخالتی ندارد. با این حال، بدنه‌ی جهانِ خارق‌العاده‌ای که او خلق کرده پایه و اساس تمام پروژه‌های دنیای جادوگری است، اما این یک داستان جدید از خود رولینگ نیست. با اینکه این بازی داستانش از فیلم‌ها و کتاب‌ها اقتباس نشده اما اجزای تشکیل دهنده داستان و محیط آن، ریشه‌ای عمیق در کتاب‌ها دارند. این بازی راه‌های جدیدی پیش پای طرفداران دنیای هری پاتر برای غوطه‌ور شدن در دنیای جادو قرار خواهد داد و به شما اجازه می‌دهد که پا در مکان‌هایی بگذارید که سال‌هاست آرزوی ماجراجویی در آنها را داشتید!

معرفی بازی Hogwarts Legacy

بازیِ “میراث هاگوارد” داستانی کاملا جدید از دنیای هری‌پاتر را برای بازیکنان روایت می‌کند. داستان بازی در دنیای جادوگری دهه 1800 جریان دارد. در داستان بازی سفری کاملا بکر و تازه به مدرسه جادوگری هاگوارتز خواهید داشت. به‌عنوان دانش‌آموز در مدرسه جادوگری هاگوارتز به ماجراجویی بپردازید و داستان‌های متنوعی را تجربه کنید. جادوهای متنوعی یاد بگیرید و با موجودات افسانه‌ای مختلف رو به رو شوید و حتی آنها را رام کنید. در این بازی سفری خطرناک برای کشف حقایق پنهان دنیای جادوگری آغاز خواهید کرد و در مسیرِ تبدیل شدن به جادوگری قدرتمند قدم برمی‌دارید و توانایی‌های شخصیت خود را افزایش داده و تبدیل به جادوگری بزرگ می‌شوید. در طول این سفر با دوستان و دشمنان زیادی ملاقات می‌کنید و داستان‌های خاطره انگیزی را تجربه خواهید کرد.

در بازی حتی توانایی انتخاب اینکه در چه خانه‌ی جادوگری قرار بگیرید یا اینکه چه شکل و شمایلی داشته باشید و یا توانایی تغییر جنسیت نیز به بازیکن داده شده است تا به طور کاملا آزادانه به ساخت شخصیت دلخواه خود بپردازید. علاوه بر این‌ها در بازی سیستم تغییر فصل نیز وجود دارد و در هر فصل می‌توانید با داستان‌های مختلفی رو به رو شوید.

تاریخ انتشار و پلتفورم‌های بازی Hogwarts Legacy

 بازی Hogwarts Legacy طبق اعلام سازندگان در توییتر در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۲۳ (۲۱ بهمن ۱۴۰۱) و برای پلتفورم‌های PC – PS4 – PS5 – Xbox One – Xbox Series X/S و Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

تریلر بازی Hogwarts Legacy

تریلر گیم‌پلی


تریلر رسمی از یوتوب (معرفی اولیه)

با انتشار اطلاعات جدید این مطلب در آینده به روز خواهد شد…

Hogwarts Legacy

خلاصه اطلاعات کلی بازی Hogwarts Legacy

معرفی بازی Hogwarts Legacy

سازنده: Avalanche Software

انتشار دهنده: Warner Bros

ژانر: اکشن، نقش آفرینی، جهان باز

زمان انتشار : ۱۰ فوریه ۲۰۲۳ (۲۱ بهمن ۱۴۰۱) 

پلتفورم ها: PC – PS4 – PS5 – Xbox One – Xbox Series X/S- Switch

معرفی بازی Hogwarts Legacy

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

آخرین بررسی‌های اختصاصی

عناوین مهم آینده

مقالات اختصاصی

آخرین مطالب بخش آموزشی

مشترک شدن در این بحث
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
دیدن تمام نظرات