راهنمای قدم به قدم بازی The Medium/ بخش دوم بازی: Niwa Hotel

راهنمای قدم به قدم بازی The Medium/ بخش دوم بازی: Niwa Hotel

راهنمای قدم به قدم بازی The Medium

بعد از انجام بخش اول: The Funeral Home به این بخش میرسید.

گردش در هتل تسخیر شده

ورودی هتل

بعد از مراسم تدفین شما با موتور سیکلت به سمت هتل می‌روید و روبروی در هتل توقف می‌کنید. به سمت اتاق کنار دروازه بروید، در آنجا یک پنجره باریک است که می‌توانید از آنطرف دروازه را ببینید، فردی عجیب و غریب را می بینید که از دید شما خارج می‌شود. پشت این اتاق یک کانتینر است که می‌توانید بروی آن بروید و از دیوار هتل بپرید.

مسیری درون جنگل

مسیر جنگلی خطی و مستقیم است نوک بینیتان را بگیرید و بروید. امکان ندارد گم شوید زیرا Skyrim که بازی نمی‌کنیم! از Sight استفاده کنید تا مسیر درست را پیدا کنید. اگر با استفاده از Sight مسیر را پیش بروید خواهید دید که بر روی درختان آثاری از پنجه‌های انسان قرار دارد آنها می توانید Examine کنید. در انتهای مسیر به یک سنگر زیرزمینی قدیمی می‌رسید. در کنار علامت هشدار مسیری باریک وجود دارد که از آنجا می‌توانید وارد سنگر شوید.

رفتن به طرف دیگر جنگل

بعد از این باید از داخل غاری عبور کنید. از بین صخره ها رَد شوید. بقیه مسیر مستقیم سر راست است. سپس کاراکتر شما وارد دنیای Spirit می‌شود. به سمت چپ بروید از کنار شکاف عبور کنید. از میان آوار ریخته شده عبور کنید و به انتهای غار برسید. در اینجا می‌توانید بازوی خود در دنیای ارواح شارژ کنید.

به سمت مرکز غار برگردید. وقتی کنار جعبه تقسیم برق ایستادید آن را با بازوی شارژ شده خود در دنیای ارواح شوک بدهید تا برق دوباره به جریان بیافتد. سپس از درب برقی عبور کنید. با اینکار اچیومنت Conduit را نیز بدست می‌آورید.

به سمت هتل

در اینجا هم فقط کافی است مستقیم حرکت کنید، تنها باید از زیر یک درخت خود را به طرف دیگر برسانید که شما را به دردسر نمی‌اندازد. بعد از آنکه هتل را دیدید دوباره به دنیای ارواح می‌روید ولی خیلی زود کنترل کاراکتر را به دست می‌گیرید. سپس به گردش در پارکینگ بپردازید.

پارکینگ

به یک پیچ گوشتی نیاز داریم تا بتوانیم وارد هتل شویم پس باید به دنبال آن بگردیم. در پارکینگ یک ماشین قرار دارد که داخل آن پیچ گوشتی است.

ورود به هتل

برای ورود به هتل اول باید با پیچ گوشتی در کناری را باز کنید. سپس container را که داخل این اتاق است را زیر پنجره شکسته قرار دهید. بروی کانتینر بروید و لبه سقف را بگیرید و از پنجره شکسته داخل شوید.

مواجهه با Sadness

اولین مواجهه با Sadness

وقتی وارد هتل شدید می‌توانید آزادانه در آن بچرخید و آیتم‌های مخفی را پیدا کنید (محل این آیتم ها را به طور کامل در اینجا شرح داده شده است). بعد از آنکه تمام هال را گشتید متوجه می‌شوید که در راهرو ها قفل است. بعد از یک Cutscene کوتاه زنگی به صدا در می‌آید. به سمت زنگ روی پیشخوان هتل بروید و آن را به صدا درآورید. بعد از یک Cutscene کوتاه با Sadness روبرو می‌شوید.

بعد از صحبت با Sadness او به سمت طبقه دوم می‌رود و شما هم باید او را دنبال کنید. پله‌ها که ریخته‌اند و تنها راه رسیدن به طبقه دوم از طریق آسانسور است. وارد آسانسور که شدید کلید طبقه دوم را بزنید. بعد از Cutscene باید آسانسور را تعمیر کنید. در این زمان شما نمی‌توانید از آسانسور خارج شوید، پس باید روح خود را کنترل کنید و از آسانسور خارج شوید. سریع از پله‌ها پایین بروید و به سمت Altar بروید که در قسمت انتهایی living Room قرار دارد و انرژی آن را جذب کنید. اگر دیدید که کاراکتر ماریان در حال محو شدن است دوباره به جسم مادی خود برگردید و این فرآیند را دوباره تکرار کنید. به طبقه دوم برگردید و انرژی ذخیره شده را در کنار پنل آسانسور تخلیه کنید تا در آسانسور باز شود.

در جستجوی تیغ

وقتی به راهروی طبقه دوم می‌روید پروانه‌ها به شما هجوم می‌آورند. با نیروی جذب شده می‌توانید از خود دفاع کنید. با این کار اچیومنت Medium Rare را بدست خواهید آورد. از در سمت چپ استفاده کنید و به حالت روح بروید. در این اتاق کلید را پیدا کنید. کلید را در Inventory خود ذخیره کنید. از اتاق خارج شوید و به سمت راهرو بروید کلید را برای بازی کردن در سمت راست راهرو استفاده کنید. وقتی وارد اتاق شدید از شکاف به پایین بپرید. گلدانی خالی را مشاهده می‌کنید که باید آن را دوباره با گل پر کنید. به سمت بالکن بروید و از طریق راه باریک کنار دیوار به سمت دیگر بروید، دقت کنید که اگر در حالت عادی سعی کنید از این قسمت عبور کنید زمین فرو می ریزد. باید در حالت روح از این قسمت رد شوید و به اتاق بعدی بروید.

بعد از آنکه وارد اتاق شدید به سمت دری که سوراخ روی آن است بروید. اگر آنطرف را نگاه کنید موجودی شما را خواهد ترساند. بعد از دیدن Cutscene داخلش شوید.

.

وقتی وارد شدید وانی را مشاهده می‌کنید که با خون پر شده وان را تخلیه کنید تا به آیتم بسیار مهم بازی یعنی razor (تیغ ریش تراشی) دست یابید. با ذخیره کردن آیتم تیغ اچیومنت Edge of Sanity نیز آزاد می‌شود.

به حالت عادی خود برگردید و دیواری که کنارتان است و در دنیای روح با پرده‌ای گوشتی پوشانده شده است را با تیغ ببرید. وارد اتاق شوید.

به محض ورود می‌توانید گل آفتابگردان خشک شده را مشاهده کنید. برگردید سمت گلدان خالی که در اتاقی در طبقه دوم دیدید. گل را داخل گلدان بگذارید. سپس منبعی انرژی فعال می‌شود که می‌توانید به راهتان ادامه دهید.

برای گذر از میان پروانه‌ها به سپر انرژی احتیاج دارید.

به راهرو برگردید و تا انتها را بدوید. در انتها توسط پروانه‌ها محاصره می‌شوید از سپر انرژی استفاده کنید.

از پله ها بالا بروید.

به انتهاب پلکان رسیدید باید کانتینر را کنار بکشید تا در را باز کنید.

به راهرو که رسیدید به راست بپیجید. با تیغ پرده گوشتی را ببرید. و ادامه دهید.

وارد دفتر توماس شده اید وقتی سعی کنید در را باز کنید Sadness پیدایش می‌شود.

ادامه در بخش سوم: Thomas’ Office

دیگر مطالب مرتبط با راهنمای قدم به قدم بازی The Medium

 

دیدگاه ها بسته شده است