راهنمای قدم به قدم بازی The Medium/ بخش اول: The Funeral Home

راهنمای قدم به قدم بازی The Medium/ بخش اول: The Funeral Home

راهنمای قدم به قدم بازی The Medium

بعد از دیدن Cut-Sceneهای بازی شما بازی را از درون یک اتاق شروع می‌کنید. در این اتاق کار خاصی نیاز نیست انجام بدهید ولی می‌توانید تقویم را چک کنید. از در خارج شوید.

وارد آشپزخانه شوید، ظرف غدای گربه روی زمین کنار یخچال است، از روی پیشخان آشپزخانه می‌توانید غذای گربه را بردارید و آن را در داخل ظرف غذای گربه بریزید. با این کار گربه به سراغ ظرف غذایش می‌آید و آن را می‌خورد. اچیومنت Famished Feline را نیز با غذا دادن به گربه می‌توانید بدست آورید.

داخل آپارتمان جک یک تاریک خانه قرار دارد که می‌توانید عکس جک را ظاهر کنید. راهنمای ظاهر کردن عکس در خود بازی بروی دیوار قرار دارد. تنها نکته این است که کاغذ عکس را در هر مرحله زیاد نگه ندارید تا عکس از بین نرود.

برای پیدا کردن Tie Pin باید به اتاق شخصی جک بروید، اتاق او در انتها راهرو سمت چپ قرار دارد. اگر این آیتم را برندارید نمی‌توانید که از آپارتمان خارج شوید. آیتم زیر ساعت رومیزی قرار دارد، اینجا اولین بخش باری است که مجبورید از Sight استفاده کنید تا بتوانید زیر اشیاء یا پشت آنها را ببینید.

بعد از بدست آوردن آیتم می‌توانید از آپارتمان خارج شوید. کافی است به سمت راه‌پله بروید و از آپارتمان جک خارج شوید. مطمئن شوید که همه چیز را چک کرده باشید زیرا دیگر نمی توانید به این قسمت بازی برگردید.


Funeral Home

بعد از آنکه از راه‌پله عبور کردید و به انتهای آن رسیدید وارد یک راهرو روشن می شوید. دَر سمت راست را چک کنید که شما را به محل تدفین جک می رساند. از کلید استفاده کنید که در داخل Inventory شما موجود است.

سپس برای اینکه بتوانید خود را به سردخانه برسانید باید کلید آن را پیدا کنید. این کلید بر روی میز دفتر کار قرار دارد. درون این اتاق یک گچبری از درخت قرار دارد که نمی‌توانید آن را اشتباه بگیرید. کلید را بردارید و به محل سردخانه بروید.

کشویی که جنازه جک در آن قرار دارد را بیرون بکشید. بعد از آنکه جنازه را بیرون کشیدید متوجه می‌شوید که کراوات جک گم شده است، کنار شما بر روی صندلی کراوات را میبینید آن را بردارید.حال تنها گیره کراوات باقی می‌ماند که آن را بر روی کراوات جک قرار دهید. به جسد برگردید و کراواتش را ببندید.

بعد از آن صدای بلندی می‌شنوید. به سرعت به Office برگردید. متوجه می‌شوید که کاسه کوزه‌ها شکسته است، اگر آنها را Examine کنید به دنیای Spirit می‌روید. در این دنیا با روح جک روبرو می شوید برای آخرین بار با او خداحافظی می‌کنید.

ادامه در بخش دوم : Niwa Hotel

دیگر مطالب مرتبط با راهنمای قدم به قدم بازی The Medium

دیدگاه ها بسته شده است