نکاتی برای شروع بازی Gotham Knights

نکاتی برای شروع بازی Gotham Knights

در این راهنمایی به شما خواهیم آموخت که چگونه بازی را به اتمام برسانید، بدین منظور شما یاد خواهید گرفت که چگونه با Robin، Batgirl، Redhood و Nightwing بازی کنید و همه چیز را درباره‌ی مهارت‌ها و گجت‌های آنها خواهید آموخت. در بخش اول به شما نکاتی درباره‌ی شروع بازی و توسعه‌ی قهرمانتان خواهیم آموخت.

راهنمای تمام مراحل بازی Gotham Knights (منوی اصلی)

نکاتی برای شروع بازی Gotham Knights

۱. می‌توانید بازی را با یک نفر دیگر به صورت آنلاین و در حالت Co-op انجام دهید (سعی کنید با دوستان خودتان این حالت را تجربه کنید تا با خارجی‌ها).

۲. بازی درباره خصوصیات کاراکترها چیز زیادی به شما نمی‌آموزد. سعی کنید تمام ۴ کاراکتر را حداقل یکبار امتحان کنید تا ببینید کدام یک با سبک بازی شما جور در می‌آید.

۳. استفاده از تله‌ها، می‌توانند آسیب زیادی به دشمنان وارد کنند، مخصوصاً E.g Mineها ولی قبل از استفاده به Elementهای مقاومت دشمنان حتماً توجه کنید زیرا برخی از دشمنان به نوع خاصی از Mineهای شما ایمن هستند.

۴. می‌توانید بعضی از معماها را Skip کنید (نه همه‌ی آنها را)، همچنین در بازی CSI Mode نیز وجود دارد که به شما در حل معماها کمک می‌کند.

۵. حتماً حواستان به New Training Optionها، Dataها و Emailها باشد زیرا این موارد باعث می‌شوند که چالش‌ها، فعالیت‌ها، NPCها و Bonus Rewardهای بیشتری را باز کنید. پس حتماً Bat computer را در ساختمان Belfry چک کنید.

نکاتی برای تازه‌واردان (Beginner’ Guide)

در این بخش به راهنمای بازی برای تازه واردها و بیان کردن نکات مهم برای شروع بهتر بازی پرداختیم، باشد که رستگار شوید!

  • با نابود کردن دشمنان جناحی خاص جوایز خاصی نیز دریافت می‌کنید، تعداد دشمنان بازی مختلف است و سلاح‌های متفاوتی نیز حمل می‌کنند، حال این دشمنان برای جناح‌های مختلفی نیز در بازی فعالیت می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود که آنها Materialهای متفاوتی نیز به عنوان پاداش به شما بدهند، این موارد را می‌توانید در منوی بازی مشاهد کنید تا بفهمید هر دشمنی به شما چه Materialئی می‌دهد.
  • این نکته مهم است که افراد پلیس به شما XP نمی‌دهند.
  • چنانچه در طول ماموریت نوارسلامتی خود را از دست بدهید، به آخرین چک پوینت (Checkpoint) برمی‌گردید، اگر این اتفاق در محیط شهر بیافتد به نزدیک‌ترین مکان امن برگردانده می‌شوید. همینطور در هر بار تجربه کردن مرگ، مقداری از تجهیزات و Materialهای خود را از دست می‌دهید.
  • با بدست آوردن XP به مقدار لازم یک لول به سطح شما افزوده شده و Skill point دریافت می‌کنید. هرچه قدر دشمن قوی‌تر باشد، مقدار بیشتری XP دریافت می‌کنید.
  • هر کاراکتری که لول آپ شود، خود بخود ۳ کاراکتر دیگر نیز همسطح او می‌شوند، بنابراین نیازی نیست که هر کارکتر را جداگانه Levelup کنید.
  • در بازی مخفی کاری نیز وجود دارد و می‌توانید از این استراتژی هم استفاده کنید و یا به دل دشمنان زده و دخل همه را یکجا بیاورید. چنانچه مخفی کاری (Stealth) می‌کنید، حتماً روی دشمنان علامت بگذارید تا محل آنها را بدانید و بتوانید به صورت مخفیانه دخلشان را بیاورید. (Silent takedown)
  • یادتان باشد Ambush Takedownها سریعتر هستند ولی سروصدای زیادی به راه می‌اندازند و دشمنان دیگر سریع متوجه اوضاع می‌شوند.
  • در هنگام مخفی‌کاری می‌توانید بروی زمین Roll کنید و در آخر اینکه Robin بهترین فرد برای مخفی کاری است.
  • در هنگام مخفی کاری چنانچه شناسایی شدید از نارجک دودزا استفاده کنید و بگریزید و دوباره پناه بگیرید و دوباره یورش ببرید.
  • به عنوان آخرین نکته برای بازیکنان جدید اینکه حتما در بخش Profile نقاط ضعف و قوت دشمنان را بیاموزید تا راحت‌تر و سریع‌تر آنها زمین‌گیر کنید. آنها به بعضی از Elementها مقاوم هستند مثلاً Bulldozer به آتش مقاوم است ولی اسید پدرش را در می‌آورد. در Bat computer به Database بروید و Profile را انتخاب کنید تا به این موارد دسترسی پیدا کنید.

آیا در بازی Gotham Knights می‌توانید Skill Tree را Reset کنید؟

خیر بازی به شما امکان Reset کردن مهارت‌های کسب کرده و اختصاص داده شده را نمی‌دهد. اما این نکته را در نظر داشته باشید که هر کاراکتر درخت مهارت مختص خودش را دارد و کاملاً با ۳ کاراکتر دیگر فرق دارد. حال چنانچه یک کاراکتر را ارتقاء دهید، مثلاً Nightwing را، ۱ واحد Skillpoints می‌گیرید، و آن را برای مهارتی در درخت مهارت خرج می‌کنید. این ۱ واحد اما برای ۳ کاراکتر دیگر همچنان وجود دارد تا آن را به مهارتی خاص برای آنها اختصاص دهید.

دیگر راهنمایی‌های مرتبط با بازی Gotham Knights

دیدگاه ها بسته شده است