راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: Creme De La Creme

راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: Creme De La Creme (درجه سختی مرحله: آسان)

راهنمایی کامل بازی Mafia Definitive Edition + نکات مخفی بازی (منوی اصلی)

راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: Creme De La Creme

مرحله شانزدهم: Creme De La Creme

از پله‌ها پایین بروید و سوار ماشین شوید و به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید. بعد از دمو ماشین سفید را تعقیب کنید و ماشین‌هایی که او را ساپورت می‌کنند را نابود کنید. تا فرودگاه ماشین سفید را تعقیب کنید تا بخش بعدی مرحله آغاز شود.

مبارزه با دشمنان آغاز می‌شود مراقب باشید و پشت جعبه‌ها پناه بگیرید و یکی یکی آنها را بکشید. کمی که جلوتر بروید و دشمنان را در منطقه‌ی اولیه بکشید یک تک‌تیرانداز روی برج خواهید دید پشت جعبه‌ها پناه بگیرید و آرام به سمت جلوتر بروید تا در تیرس قرار بگیرید و او را از پا دربیاورید. در سمت راست پشت سوله می‌توانید یک جعبه کمک‌های اولیه پیدا کنید. در درجه سختی کلاسیک اگر در طول بخش اول رانندگی خونتان کم شود اینجا حتما به کمک‌های اولیه احتیاج پیدا خواهید کرد. دشمنان را تا دم محل مشخص شده بکشید قبل از اینکه وارد محل شوید در نزدیکی علامت سمت راست روی چوب‌ها Cigarette Card#21 را پیدا خواهید کرد. در سمت دیگر جعبه کمک‌های اولیه و نارنجک را نیز بردارید و وارد محل شوید.

حال باید وارد سوله ۱۳ شوید و دشمنان را در مسیر از پا در بیاورید و پیش بروید.  کنار سوله سمت چپ یک جعبه کمک‌های اولیه دیگر وجود دارد دشمنان را با دقت بکشید و به سمت محل مشخص شده بروید.  بعد از کشتن تمام دشمنان قبل از رسیدن به در می‌توانید مجله Dime Detective#17 را پیدا کنید. در را با E باز کنید و بلافاصله سوار ماشین شوید. بعد از کمی دمو به موتورهای هواپیما شلیک کنید و نگدارید که پرواز کند. بعد باید به تعقیب هواپیمای آتش گرفته بپردازید. محلی در نقشه مشخص می‌شود باید به سرعت خود را به آنجا برسانید. وقتی به محل رسیدید بعد از دمو مرحله تمام‌ می‌شود‌.

مرحله هفدهم: Election Campaign

دیگر مراحل و راهنمایی های بازی مافیای بازسازی شده

دیدگاه ها بسته شده است