راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: Ordinary Routine

راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: Ordinary Routine  (درجه سختی مرحله: آسان)

راهنمایی کامل بازی Mafia Definitive Edition + نکات مخفی بازی (منوی اصلی)

راهنمای بازی مافیا 1 /مرحله: Ordinary Routine

ماموریت چهارم: Ordinary Routine

وارد بار شوید و به محل مشخص شده در نقشه بروید و با سالییاری دیدار کنید.  بعد از دیدنِ دمو به محل مشخص شده به پیش وینچنزو بالای پله‌ها بروید و اسلحه را با E بردارید. با کلیک راست نشانه بگیرید و با کلیک چپ شلیک کنید اینکار را بکنید و بعد با زدن E تیرها بردارید و با R خشاب بکشید تا تیرتان پر شود. با H نیز تفنگ را مخفی کنید. حال به پیش Ralph بروید و ماشین را تحویل بگیرید. بعد از صحبت با او باید یاد بگیرید که چطور قفل ماشین‌ها را باز کنید‌. جلوی ماشین V را فشار دهید تا سعی کنید قفل ماشین را باز کنید. بعد از سوار شدن منتظر سم و پائول بمانید تا سوار شوند حال به محل مشخص شده در نقشه بروید.

وقتی به محل رسیدید با آنها وارد مغازه شوید. بعد از صحبت‌ها وارد در پشتی شوید اول در اینجا می‌توانید Cigarette cards را از روی میز اول بردارید حال روی میز دوم پاکت پول را که جلوی زن است بردارید و از در خارج شوید و باز سوار ماشین شوید و به سمت محل بعدی بروید. (در مسیر مراقب پلیس باشید و سرعت خود را مدیریت کنید.) وفتی به محل رسیدید کمی صبر کنید تا پائول برگردد. حال به سمت محل بعدی بروید‌. وقتی رسیدید دمو را ببینید.

بعد از دمو به پشت خانه بروید X را بزنید تا وارد حالت مخفیانه شوید و مردی که پشت ساختمان را با Q بیهوش کنید. (کمی عقب تر روی میز فشنگ وجود دارد) همانجا کمی جلوتر روی الوارها مجله Dime detective #12 را بردارید مسیر را ادامه بدهید و از چوب‌های سمت راست ساختمان بالا بروید و خود را به بالکن برسانید در اینجا مجله Gangsters Monthly را از روی میز بردارید. مسیر را ادامه دهید اولین بریدگی سمت راست و وارد اولین اتاق شوید و مرد را بیهوش کنید. به آخر راهرو بروید و از سمت چپ از پله‌ها پایین بروید‌. (اگر سمت راست آخر راهرو بروید فردی درون دستشویی است)  اینجا مراقب دشمنان باشید آنها را بکشید و به سمت محل مورد نظر بروید و سم را نجات دهید. در هنگام تیراندازی از Reload بی‌مورد خودداری کنید و به موقع از پوشش خارج شوید. بعد از باز کردن در دمو شروع می‌شود. بعد از دمو سوار ماشین شوید و ماشین زرد را تعقیب کنید. در هنگام تعقیب با فشار کلیک چپ تیراندازی کنید. اول دو ماشین سیاه را متوقف کنید و بعد ماشین زرد را از کار بیندازید و پول را بردارید. (از ماشین پیاده شوید و دکمه E را جلوی ماشین دیگر بزنید.) ماموریت تمام شد.

مرحله پنجم: Fairplay

دیگر مراحل و راهنمایی های بازی مافیای بازسازی شده

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است