راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: Fairplay

راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: Fairplay (درجه سختی مرحله: سخت)

راهنمایی کامل بازی Mafia Definitive Edition + نکات مخفی بازی (منوی اصلی)

راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: Fairplay

ماموریت پنجم Fair Play

به پیش رالفی بروید و با او صحبت کنید. بعد از دمو وارد گاراژ شوید ماشین دلخواهتان را انتخاب کنید و به سمت محل مشخص شده بروید‌. (در طول بازی با سوار شدن در هر ماشینی می‌توانید آنها را در گاراژ پیدا کنید.) با زدن L در هنگام دیدن پلیس سرعتتان را کم کنید. وقتی به محل رسیدید مردی سوار ماشین می‌شود و بعد باید به سمت علامت دیگر بروید. وقتی به علامت رسیدید متوقف شوید. نگهبان به سمت محلی می‌رود آن طرف او وارد کوچه شوید در انتهای کوچه مجله Dime Detective#9 وجود دارد باید در عرض ۱۰ ثانیه سریع برگردید تا ماموریت از دست نرود. بعد از برداشتن مجله به پیش مرد بروید. سوار ماشین شوید و به سرعت به سمت محل مشخص شده بروید. (قبل از به پایان رسیدن زمان باید به محل برسید) در طول مسیر مراقب ماشین پلیس باشید و سعی کنید مطمئن بروید تا ماشین خراب نشود. بعد از اینکه به گاراژ رسیدید دمو را ببینید بعد از دمو باید ماشین را برگردانید.

اینجا در راه برگشت ماشین دستکاری شده پس وقتی گرمای موتور زیاد شود ماشین خراب می‌شود. گاز بدهید و وقتی گرما در حال پر شدن بود گاز را ول کنید تا خنک شود‌. سرعت خود را حفظ کنید و به هیچ عنوان تصادف نکنید تا به مقصد برسید.

بعد از رسیدن به مقصد باید مسابقه را انجام دهید. مسابقه سه دور است و باید با سرعت زیاد رانندگی کنید. در این درجه سختی در هنگام دور سعی کنید سرعت ماشین را کم کنید و باید با دقت بپیچید و تصادف نکنید که همیشه با سرعت حرکت کنید. سعی نکنید از مسیر خارج شوید یا در هنگام دور به دور خود بپیچید باید کم کم از ماشین‌های مقابلتان جلو بزنید و خود را به رتبه اول برسانید. برخلاف نسخه کلاسیک هیچ راه مخفی در این مرحله وجود ندارد.

گفتن چند نکته برای این مرحله کاملا ضروریست:

۱. در موقع پیچ‌ها در حالت simulation؛ در هنگام دور زدن ترمز کنید ولی بلافاصله گاز ندهید چراکه ماشین پیچ می‌خورد.

۲. در همان ابتدای بازی خود را در جمع چندتای اول برسانید و با آنها رقابت کنید چراکه هرچه جلوتر برود آنها از شما فاصله خواهند گرفت.

۳. این مرحله رانندگی سختی دارد اگر موفق نشدید درجه سختی بازی را پایین بیاورید و بعد از رد کردن مرحله درجه سختی را به حالت قبل برگردانید. (هر چند اگر نسخه اصلی دارید اچیومنت نخواهید گرفت)

4.در این مرحله حتما باید اول شوید و راه دیگری جز پیروزی و اول شدن وجود ندارد.

بعد از پیروزی در مسابقه و دیدن دمو سمت چپ داخل کوچه‌ای که کامیون در آن پارک است بروید در این بخش وارد اتاق شوید و Cigarette Cards را بردارید حال از این محل خارج شوید و به دنبال پائولی بگردید. مسیر را ادامه دهید وارد کوچه اول شوید و تا آخر آن بروید. در آخر کوچه سمت راست بروید کمی جلوتر بروید تا پائولی را در انتهای این خیابان پیدا کنید. دمو را ببینید. بعد از دمو پائولی را به خانه برسانید.

مرحله ششم و هفتم: SarahBetter Get Used to It

دیگر مراحل و راهنمایی های بازی مافیای بازسازی شده

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است