راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: You Lucky Bastard

راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: You Lucky Bastard (درجه سختی مرحله: سخت)

راهنمایی کامل بازی Mafia Definitive Edition + نکات مخفی بازی (منوی اصلی)

راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: You Lucky Bastard

مرحله پانزدهم: You Lucky Bastard

این یکی از سخت‌ترین و بهترین مراحل کل بازی محسوب می‌شود از آن بیشترین لذت را ببرید.

بعد از دمو وارد اتاقِ رو به روی سالییری شوید و در این اتاق Cigarette Card را از روی میز بردارید، همینطور می‌توانید قاب عکس را نیز در طرف دیگر اتاق مشاهده کنید. بعد از این از بار خارج شوید و به سمت محل مشخص شده در نقشه بروید.

بعد از رسیدن به محل باید روی ماشین سرجیو بمب کار بگذارید. باید مراقب باشید و بدون اینکه نگهبان متوجه شود به سمت ماشین بروید و بمب را کار بگذارید. کوچه کنار ماشین را تا انتها پیش بروید تا مجله Terror Tales را پیدا کنید. همان‌جا از جعبه کنار بالا بروید و به سمت دیگر خود را برسانید با زدن X حالت نیم خیز شوید و آهسته به سمت ماشین بروید و بمب را کار بگذارید. (با زدن E) بعد به کوچه برگردید و وارد باجه تلفن که در نقشه مشخص شده بروید‌ و دمو را ببینید.

بعد از دمو به محل مشخص شده در نقشه خود را برسانید‌. بعد از رسیدن به محل دموی کوتاهی خواهید دید‌. بعد از دمو دشمنان را در رستوران بکشید. روی میز جلوی پیش‌خوان رستوران  مجله  Dime Detecive#10 را بردارید. بعد به سمت محل مشخص شده در نقشه وارد اتاق شوید و به سمت آشپزخانه بروید‌ بعد از در دیگر خارج شوید و دمو را ببینید.

بعد از دمو سوار موتور هستید و سرجیو را تعقیب می‌کنید. سعی نکنید تصادف کنید فقط تا محلی باید او را تعقیب کنید. سعی نکنید با سرعت بسیار زیاد بروید که کنترل موتور را از دست بدهید بیشتر هدف تعقیب ماشین است و نمی‌توانید ماشین را متوقف کنید. مراقب باشید در مسیر مانع‌هایی وجود دارد آنها را جا بگذارید و برخی مواقع سرعت را کم کنید تا تصادف نکنید بعد از مدتی تعقیب سرجیو وارد محلی می‌شود.

دشمنان را بکشید و به سمت محل مشخص شده پیش بروید. اگر خونتان کم است در اتاق کنار در جعبه کمک‌های اولیه وجود دارد. بدون فکر وارد محوطه نشوید در آنجا دشمنان زیادی وجود دارد.  یک تک تیرانداز بالای بلندی منتظر شماست با احتیاج و با پوشش در پشت جعبه‌ها به جلو بروید و دشمنان را بکشید تا در موقعیت مناسب تک تیرانداز را بکشید. همینطور مراقب Molotov دشمنان نیز  باشید. آن طرف جلوی ماشین به بشکه قرمز شلیک کنید تا چند دشمن را بکشید. مراقب باشید پشت جعبه‌هایِ چوبیِ سفید پناه نگیرید چراکه قابل تخریب هستند.

 بعد از کشتن همه و تک تیرانداز به سمت دیگر پل چوبی بروید تا یک کامیون از آن طرف بیاید و افراد مسلح دیگری با شما درگیر شوند. وارد سوله ۱۷ در سمت راست شوید و در آنجا هم جعبه کمک‌های اولیه  ، تیر ، Molotov و Cigarette Card#9 را بردارید.

به سمت محل مشخص شده بروید. پشت الوارها پنهان شوید و دشمنان را بکشید. مراقب باشید در بالای دکل تک تیرانداز دیگری وجود دارد (بهتر است سمت راست پناه بگیرید و اول او را بکشید.) دشمنان از هر سمت به شما شلیک می‌کنند. به بشکه قرمز سمت چپ شلیک کنید. از Molotov نیز به موقع استفاده کنید. بعد از کشتن دشمنان به سمت جلو بروید سمت راست واگنی وجود دارد واردش شوید و مجله Gangester Monthly#10 را بردارید. حال مسیر را به سمت محل مشخص شده ادامه دهید. مراقب باشید کمی جلوتر باز دشمنان وارد می‌شوند.

بعد از کشتن سه نفر جلوتر پناه بگیرید مراقب باشید باز تک تیرانداز دیگری اینجاست. سریع پشت قطارِ سمتِ چپ که کمی از آن بیرون است مخفی شوید اینجا نقطه کور تک تیرانداز است.  اول به بشکه قرمز شلیک کنید بعد مرد سمت چپ را بکشید و بعد سمت راست را خالی کنید و در آخر به سراغ تیرانداز بروید.(یا اول تک تیرانداز را بکشید هر طور راحتتر هستید) بسیار مراقب باشید و به موقع شلیک کنید. در بالای محلی که تک تیرانداز است بروید باز از نبردبان بالا بروید تا Mystery Fox را پیدا کنید.

بعد از کشتن افرادِ این بخش سریع وارد بخش دیگر نشوید پشت جعبه‌ها مخفی شوید و دشمنان را پیدا کرده و بکشید. بعد از کشتن دشمنان می‌توانید جلو بروید در اینجا جعبه کمک‌های اولیه وجود دارد. یک جعبه دیگر نیز داخل ساختمان سمت چپ است. کمی جلوتر به سمت محل مشخص شده بروید و آخرین سری دشمنان را بکشید بعد به دفتر در بالا رفته و در اینجا میله را بکشید (با E) تا قطار در را بشکند. بعد وارد ساختمان شوید.

در اینجا در سمت چپ تیرها را بردارید پشت ترن مخفی شده و با گروه دیگری از دشمنان مبارزه کنید.  بعد از کشتن دشمنان یک جعبه کمک‌های اولیه کمی جلوتر پیدا خواهید کرد آن را استفاده کنید و به سمت محل مشخص شده بروید. کمی جلوتر سرجیو را پیدا خواهید کرد به او شلیک کنید و او را تعقیب کنید تا دمو شروع شود.

مرحله شانزدهم: Creme De La Creme

دیگر مراحل و راهنمایی های بازی مافیای بازسازی شده

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است