راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: Sarah و Better Get Used to It (درجه سختی مرحله: آسان)

راهنمایی کامل بازی Mafia Definitive Edition + نکات مخفی بازی (منوی اصلی)

مرحله ششم: Sarah

راهنمای بازی مافیا 1 / مرحله: Sarah

به همراه سارا حرکت کنید تا به محل مورد نظر برسید. وقتی به جلوی در رسیدید جلو بروید و با زدن E در بزنید. بعد از صحبت‌ها به دنبال او تا دم خانه بروید. وقتی نزدیک خانه بودید چند نفر به شما حمله می‌کنند. با Alt چپ به موقع جاخالی دهید و با Q به آنها ضربه بزنید. بعد از اینکه همه را زدید بعد از یک دموی کوتاه فردی دیگر وارد می‌شود. از روی زمین با E چوب را بردارید به موقع جاخالی دهید و به او ضربه بزنید تا از پا در بیاید بعد وارد دمو می‌شویم.


مرحله هفتم: Better Get Used to It (درجه سختی مرحله: آسان)

راهنمای بازی مافیا 1/ مرحله Better Get Used to It

به پیش وینچنزو بروید و چوب‌های بیسبال را بگیرید. بعد از پله‌ها پایین بیایید و وارد گاراژ شده و سوار ماشین شوید. حال خود را به محل مشخص شده در نقشه برسانید. وقتی رسیدید به دنبال پائولی بروید‌. وارد مغازه‌ای می‌شوید بعد از صحبت‌ها به دنبال او بدوید در بین راه روی مبل مجله Dime Detective را بردارید‌. مسیر را ادامه دهید و به دنبال پائولی بروید تا به در برسید با E در را بشکنید‌.  بعد از دمو  چند نفر به شما حمله می‌کنند با چوب بیس بال آنها را از پا در بیاورید بعد به دنبال پائولی بروید و از فنس به آن سمت بپرید.

اینجا به سمت شما شلیک می‌کنند پشت جعبه‌ها پناه بگیرید آنها داخل محلی فرار می‌کنند حال از نبردبان کنار در بالا بروید. انتهای پشت بام پشت الوارها مخفی شوید به موقع به بشکه‌های  قرمز شلیک کنید و دشمنان را از پای در بیاورید.  بعد از کشتن دشمنان در را بشکنید و به سمت راست بروید جلوتر روی مبل تیر را بردارید، همینطور مجله Super Science Stories را بردارید.  پشت محل رو به رو پناه بگیرید و به بشکه‌های درون ساختمان شلیک کنید‌. حال پایین بروید و وارد ساختمانِ در حالِ آتش سوزی شوید.

به سمت راست بروید مردی با شات گان از در وارد می‌شود، او را بکشید. شات گان را بردارید و جعبه کمک‌های اولیه را از داخل اتاق استفاده کنید. در را بشکنید و سریع پشت محلی پناه بگیرید و دشمنان را از پا در بیاورید.  بعد از کشتن دشمنان می‌توانید Cigarette cards را از روی میز قهوه‌ای بردارید. همینطور از اتاق دیگر Molotov را بردارید. به سمت علامت بروید مردی به شما حمله می‌کند او را بکشید و به سمت در بروید در دیگر را بشکنید‌. بعد از دمو ماشین را تعقیب کنید. نگذارید آنها فرار کنند و فقط دنبالشان بروید. (احتیاجی به توقف کردن آنها نیست) بعد از تعقیب به محلی می‌رسید که آنها تصادف کرده‌اند و مرحله تمام می‌شود.


مرحله هشتم: The Saint and the Sinner

دیگر مراحل و راهنمایی های بازی مافیای بازسازی شده

داغترین‌ها

آخرین مطالب به روز شده

اسکرول به بالا