قراردادهای ویچر3 / Contract: Muire D’yaeblen

قراردادهای ویچر3 / Contract: Muire D’yaeblen

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

قرارداد 11 (Contract: Muire D’yaeblen) (حداقل لول پیشنهادی 18 )

به محل مشخص شده در نقشه (عکس بالا) در skellige island بروید و با مرد صحبت کنید. در مورد مبلغ قرارداد با او حرف بزنید. تا 265 کرون میتوانید توافق کنید. قرارداد Contract: Muire D’yaeblen را بدست می آورید.  بعد از بدست آوردن به محل‌های مشخص شده در نقشه بروید. اولی دقیقا رو به رویتان است با مرد صحبت کنید. حال به محل بعدی بروید و با زن صحبت کنید. حال دو نقطه در نقشه مشخص شده است.

قراردادهای ویچر3 / Contract: Muire D'yaeblen

اول به نزدیک‌ترین قسمت بروید. دو Drowner در اینجا وجود دارد که می توانید آنها را بکشید. در این منطقه یک جعبه وجود دارد لوت آن را بردارید. محیط را بگردید تا جنازه را پیدا کنید و آن را بررسی کنید. حال کلیک راست را فشار دهید و بو را دنبال کنید. به جایی می‌رسید که بو تمام می‌شود حال به زیر آب شیرجه بزنید و در زیر آب رد پاها را دنبال کنید. (عکس بالا) مسیر را در زیر آب دنبال کنید تا به غار برسید. حال رد پا  را ادامه دهید. جلوتر استخوان انسان پیدا می کنید آن را بررسی کنید در درون غار از مشعل استفاده نکنید منفجر می شوید! 

 جلوتر Drowner های بیشتری می بینید آنها را بکشید. مراقب باشید داخل بخارهای سمی نشوید. بعد از کشتن آنها وارد مسیر سمت راست شوید در اینجا کلیک راست را فشار دهید و باز محیط را بررسی کنید. جلوتر جنازه‌ی گاو را بررسی کنید. یک کشتی شکسته جلوتر است آن را بررسی کنید. دقیقا انتهای همین غار دو جعبه وجود دارد که لوتهای خوبی دارند آن‌ها را خالی کنید. حال L را فشار دهید و آیتم Drowner pheromones را بسازید. بعد از ساخت آن را در Inventory خود قرار دهید و استفاده‌اش بکنید. حال به انتهای غار (همان جایی که دو تا صندوق بودن) بروید و دمو را ببینید. به محل مشخص شده بروید دو Drowner را بکشید و بعد با Abaya مبارزه کنید. به موقع با Alt چپ جای خالی دهید و ضربه بزنید. از QUEN  برای دفاع کردن از خود استفاده کنید. بعضی وقت‌ها Abaya به زیر زمین می‌رود و ناگهان به شما حمله می‌کند مراقب باشید. بعد از کشتن او و برداشتن لوت (شمشیر Daystar) به محل مشخص شده در نقشه بروید و جایزه‌ی خود را بگیرید. (اگر بگید ماموریت سخت‌تر از انتظارتان بود تا 398 کرون بدست می آورید!)

دیگر قراردادهای ویچر3:

آخرین راهنمایی‌ها

آخرین مطالب سایت

دیدگاه ها بسته شده است