قراردادهای ویچر3 / Contract: Skellige’s Most Wanted

قراردادهای ویچر3 / Contract: Skellige’s Most Wanted

راهنمای کامل تمام مراحل بازی ویچر 3 (منوی اصلی)

قرار داد (Contract: Skellige’s Most Wanted (حداقل لول پیشنهادی 29)

قراردادهای ویچر3 / Contract: Skellige's Most Wanted

در وسط دهکده یFyresdal در Skellige با مردم صحبت کنید تا این قرارداد را بدست می آورید. بعد به محل مشخص شده در نقشه بروید . واگن واژگونی را پیدا خواهید کرد؛ جسد مرد و اسب را بررسی کنید و دمو را ببینید. یک سنگ از بالای تپه به سمت گرالت پرتاب می‌شود او می خواهد محیط آنجا را بررسی کنید. به آنجا بروید و محیط را بررسی کنید. یک مسیر کشیدگی مشخص می‌شود آن را بررسی و دنبال کنید. و تا نک قله ادامه دهید و محل را بررسی کنید. کمی آنطرف‌تر یک رد پا پیدا خواهید کرد آن را بررسی و دنبال کنید.

تعداد گرگ سفید در جلویتان ظاهر می شود مراقب باشید تعدادشان زیاد است از QUEN برای محافظت استفاده کنید و با جا خالی و ضربه مناسب آنها را بکشید. بعد مسیر را به دنبال رد پا دنبال کنید تا به غار برسید و واردش شوید.  مسیر ورودی تونل می‌ریزد مسیر را ادامه دهید. کمی جلوتر دو Endregas به سمت شما حمله می کنند بهترین راه استفاده از QUEN  است و ضربه زدن تا از پا در بیایند.  بعد تعدادی Endrega workers وارد می شوند آنها را نیز بکشید باز از QUEN  استفاده کنید.  بعد یک Arachas ظاهر می‌شود باز همان روش را در پیش بگیرید فقط مراقب سمی که پخش می‌کند یا پرت می کند، باشید. 

بعد از کشتن این موجودات رد پا را به به دنبال رد پا دنبال کنید. مسیر را ادامه دهید و از پله‌ها بالا بروید. تا به محلی برسید که دمو شروع شود. بعد از دیدن دمو حال محلی در نقشه مشخص می‌شود به آنجا بروید. احتیاج به کشتن Nekker ها نیست فقط از آنها رد شوید و به سمت محل مورد نظر بروید. (شب به محل بروید.) بعد از دیدن دمو سه انتخاب دارید اولی اینکه ثابت کنید قبلا به هیولاها کمک کردید (در صورتی که کمک کردید باید دو مثال بزنید) و گزینه ی دوم و سوم  باعث نبرد بین شما و آنها می شود و باید همه را بکشید.  هر دو گزینه را بررسی می کنیم.  گزینه دوم و سوم باید به صورت همزمان با سه نفر از آنها بجنگید. باید خیلی مراقب باشید اول باید Werewolf را بکشید و بعد به سراغ دوتای دیگر بروید. همیشه از QUEN استفاده کنید. و اگر Werewolf خود را Heal کرد از AXII استفاده کنید و آنها را بکشید. ولی این یکی از راههاست، اگر گزینه ی اول را انتخاب کنید و دو نمونه از کمک هایی که به هیولاها کردید را مثال بزنید. (اگر کمک کرده باشید!) آنها راضی می شوند ولی فقط Werewolf به شما حمله می کند. (که باید آن را بکشید) قرارداد تمام شد. (اگر همه را نکشید  Nekker hide boots  را بدست می آورید پس سعی کنید حداقل در دو نمونه به هیولاها قبلا کمک کرده باشید نمونه هایی از کمک به هیولاها مثل قرارداد Contract: An Elusive Thief یا Contract: Deadly Delights که طبق توضیحات می‌توانید به هیولاها کمک کنید.)

دیگر قراردادهای ویچر3:

آخرین مطالب به روز شده

دیدگاه ها بسته شده است